Фінансові новини
- |
- 30.06.26
- |
- 05:52
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
В течение 2012 года стоимость проезда в купе увеличится на 14,3%
14:33 02.04.2012 |
Министерство инфраструктуры повысило стоимость проезда в купейных вагонах поездов внутреннего сообщения на 3,4% с апреля.
Об этом говорится в сообщении Мининфраструктуры.
"Со 2 апреля вступила в силу новая система формирования тарифов на перевозку пассажиров. Система заработала в соответствии с приказом Мининфраструктуры №170 от 19 марта "Об утверждении тарифов на перевозку пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом во внутреннем соединении". Теперь к стоимости проезда пассажиров в купейных вагонах поездов внутреннего сообщения применяется индексация в размере: с 1 апреля - 1,034, с 1 июля - 1,069, с 1 октября - 1,105", - сказано в нем.
В течение 2012 года стоимость проезда в купе увеличится на 14,3%.
При этом цены на проезд в плацкартных вагонах, спальных вагонах (СВ), а также цены на пригородные перевозки не повысятся.
"Также приказом Мининфраструктуры внедрено гибкое тарифное регулирование в зависимости от класса пассажирских вагонов и периодов перевозок, в частности, что касается массовых перевозок пассажиров железнодорожным транспортом в предпраздничные и праздничные дни. Вводятся коэффициенты гибкого регулирования по периодам года с коэффициентами снижения 0,7-0,95 и повышение 1,01-1,1", - говорится в сообщении.
Кроме этого, будет осуществляться регулирование по дням недели: снижение во вторник и среду на 10% и повышение в пятницу и воскресенье на 10%, в другие дни тариф остается неизменным.
Таким образом, согласно сообщению, незначительное повышение тарифов на проезд в купейных вагонах позволит частично уменьшить перекрестное субсидирование пассажирских перевозок за счет грузовых, компенсировать затраты на содержание парка пассажирских вагонов, направить часть средств для обеспечения безопасности движения и обеспечить равномерное распределение пассажиропотоков по периодам года и увеличить платежи в государственный бюджет.
Как сообщало агентство, ранее вице-премьер-министр, министр инфраструктуры Борис Колесников спрогнозировал до конца 2012 года подорожание проезда в купе в среднем на 12%.
Монополист железнодорожных перевозок компания "Укрзализныця" объединяет 6 железных дорог.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Семеро з 11 членів Комітету з монетарної політики (КМП) Національного
банку України вважають, що за умови збереження контрольованих
інфляційних очікувань, жвавого попиту на гривневі активи та стійкої
ситуації на валютному ринку достатньо буде надалі утримувати облікову
ставку на незмінному рівні 15% річних, йдеться в опублікованих у
понеділок підсумках дискусії КМП щодо рівня облікової ставки 17 червня.
Індекс фінансового стресу, - індикатор, що відображає рівень
напруженості у фінансовому секторі, - сягнув довоєнного рівня,
повідомила на брифінгу в понеділок директорка Департаменту фінансової стабільності Національного банку України Первін Дадашова.
Єврокомісія, Міноборони України та уряди
Франції і Фінляндії уклали угоди, спрямовані на розширення промислових
спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та оборонної
промисловості.
З ініціативи МЗС уряд розширив можливості для набуття українського
громадянства у спрощеному порядку та додав до переліку держав Республіку
Молдова.
На Конференції з відновлення України URC2026 у
Гданську підписані €160 угод на суму понад 10 мільярдів та нові
партнерства у сферах оборонної промисловості та енергетики.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
У понеділок, 29 червня, середня ціна на бензин
марки А-95 зросла на 4 коп. до 74,63 грн/л, на дизельне пальне -
знизилася на 48 коп. до 76,41 грн/л.
Нафта тримається в плюсі в понеділок, після чергової ескалації напруженості на Близькому Сході минулими вихідними.
Кабінет міністрів ухвалив рішення про збільшення на 799,2 млн грн фінансування програми «Національний кешбек» у 2026 році.
Фізичні особи-підприємці можуть скористатися податковою знижкою,
однак виключно як звичайні громадяни, а не в рамках підприємницької
діяльності.
У січні - травні 2026 року понад 100 компаній самостійно скоригували
ціни контрольованих операцій та суми податкових зобов'язань відповідно
до вимог законодавства з трансфертного ціноутворення.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.
Sandisk презентувала нову лінійку SSD для PS5 за шаленими цінами.
Фахівці компанії Zimperium повідомили про виявлення небезпечного
Android‑трояна під назвою Rokarolla, який здатний викрадати облікові
дані та іншу конфіденційну інформацію з понад 200 додатків для
банківських операцій та криптовалют
На Unreal Fest NVIDIA оголосила
про випуск бета-версії ACE Game Agent SDK. Цей фреймворк призначений
для створення локальних ігрових персонажів зі штучним інтелектом. SDK
постачається разом із набором плагінів NVIDIA ACE для Unreal Engine 5.
Microsoft нарешті вирішила звернути увагу на одну з найбільш
дратівливих особливостей своєї операційної системи. Компанія випустила
попередню збірку Windows 11 Insider Preview Build 26300.8687 для
експериментального каналу, яка обіцяє покласти край нескінченним циклам
оновлень.
Google офіційно випустила Android 17 для смартфонів та планшетів Pixel після чотирьох бета-версій. Оновлення вже почало поширюватися на сумісні пристрої.