Фінансові новини
- |
- 26.08.26
- |
- 17:48
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Рада увеличила доходы госбюджета-2011 с 301 млрд гривен до 302,4 млрд, расходы - с 339,5 млрд гривен до 341,3 млрд
Верховная Рада увеличила доходы государственного бюджета на 2011 год с 301,060448 млрд гривен до 302,375488 млрд гривен и расходы - с 339,462553 млрд гривен до 341,250348 млрд гривен.
За принятие в целом соответствующего законопроекта №9531, разработанного Кабинетом Министров, проголосовало 268 депутатов при минимально необходимых 226.
Документ предусматривает увеличение доходов общего фонда госбюджета с 254,512061 млрд гривен до 255,827101 млрд гривен, расходов общего фонда - с 292,738123 млрд гривен до 294,525917 млрд гривен.
При этом доходы специального фонда госбюджета остаются неизменными на уровне 46,548387 млрд гривен, расходы - также неизменными на уровне 46,724431 млрд гривен.
Закон также предусматривает уменьшение суммы предоставляемых из госбюджета кредитов с 7,140161 млрд гривен до 6,667407 млрд гривен, в том числе из общего фонда госбюджета - с 0,629763 млрд гривен до 0,157009 млрд гривен.
Сумма предоставляемых из специального фонда госбюджета кредитов остается неизменной на уровне 6,510398 млрд гривен.
Кабмин как разработчик законопроекта отмечает, что в декабре увеличиваются ежемесячные начисления по выплате социальной помощи в связи с повышением размера прожиточного минимума.
Для обеспечения финансовыми ресурсами увеличения социальных выплат, по данным правительства, необходимо дополнительно предусмотреть дотации местным бюджетам на сумму 800,8 млн гривен.
Таким образом, законопроектом №9531 Кабмин инициировал соответствующее перераспределение расходов госбюджета-2011.
Как сообщало агентство, нынешняя редакция закона "О госбюджете на 2011 год" предусматривает доходы госбюджета 301,060448 млрд гривен и расходы 339,462553 млрд гривен.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Найближчими тижнями, вже на початку вересня, Україна отримає новий транш
з оборонної частини кредиту ЄС, що становить 90 млрд євро на 2026-27
роки.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишній заступниці керівника Офісу президента Ірині Мудрій у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів із можливістю внесення застави у розмірі 20 мільйонів гривень.
Премʼєр-міністр Британії Енді Бернем, який у День Незалежності приїхав із візитом в Україну, привіз важливі новини у сфері ракетного озброєння.
Президент Володимир Зеленський призначив суддів до Вищого антикорупційного суду, що є важливим кроком для отримання фінансової підтримки від ЄС у межах програми Ukraine Facility.
Український розробник безпілотних
систем Airlogix домовився з фінською компанією Innokas про співпрацю у
виробництві дронів. Сторони планують створити у Фінляндії додаткові
виробничі потужності, які працюватимуть за українськими технологіями.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
У середу, 26 серпня, середня ціна на бензин
марки А-95 знизилася на 2 коп. до 80 грн/л, на дизельне пальне - на 6
коп. до 91,91 грн/л.
Загальна сума прямих збитків,
завданих нерухомості, іншій інфраструктурі, транспортним засобам та
запасам України внаслідок повномасштабного вторгнення Росії, зросла до
$197,5 млрд.
У майбутньому бюджеті Європейського Союзу пропонують закласти до 100 мільярдів євро на нову програму співпраці з Україною.
Президент Володимир Зеленський не підписує законопроєкт про
оподаткування цифрових платформ через правки про PEPів, додані туди
народними депутатами.
Національний банк оновив макропрогноз
щодо економіки України. Регулятор оцінив темпи зростання ВВП, пояснив
причини прискорення інфляції та розповів, як зміняться зарплати
українців і які інструменти захистять заощадження від знецінення.
Ціни на мідь продовжують зростати після того, як за підсумками попередньої сесії вони сягнули рекордних значень.
Працюючі пенсіонери, які після березня набули необхідного страхового
стажу, можуть розраховувати на підвищення пенсії вже у вересні.
Штучний інтелект вперше самостійно звільнив людину - принаймні, якщо вірити заяві розробників
експериментального магазину Andon Market, яким керує ШІ-модель Luna,
побудована на Claude Sonnet 4.6. При цьому працівник суттєво провинився і
запізнився на 17 із 23 змін.
Генеральний директор OpenAI Сем Альтман вважає, що тривалість
традиційної чотирирічної університетської освіти варто переглянути: він
сам провів у Стенфорді лише два роки, а нині молодь (завдяки, звісно ж,
ШІ) має можливість створити власний бізнес самостійно без тривалого
навчання.
Anthropic розповіла, як працюватимуть водяні знаки у текстах,
створених чат-ботом Claude. Компанія пояснила принцип маркування,
можливість його видалення під час редагування та особливості
застосування технології до програмного коду.
Google запускає нову функцію Sheets Canvas на основі Gemini, яка
зможе перетворювати таблиці на кастомні й інтерактивні міні-програми.
Американські технологічні компанії, такі як Alphabet, Amazon і Microsoft, мають близько $3 трлн позабалансових зобов'язань, пов'язаних з інвестиціями у штучний інтелект
Вихідними SpaceX запустила дві ракети-носії Falcon 9 з
протилежних узбереж США з інтервалом лише у 38 хвилин. Таким чином
компанія перевершила свій попередній рекорд, встановлений ще 31 серпня
2024 року, одразу на 27 хвилин.
Шведсько-американська авіабудівна компанія Heart Aerospace здійснила перший політ X1 - найбільшого у світі літака з повністю електричною силовою установкою.