Фінансові новини
- |
- 30.06.26
- |
- 07:52
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Продажи новых легковых авто в Украине в апреле выросли на 47%
13:37 10.05.2011 |
Продажи новых легковых автомобилей в Украине в апреле 2011 года выросли на 47% по сравнению с апрелем-2010 - до 19,465 тыс. ед., сообщает информационно-аналитическая группа Auto-Consulting на своем сайте.
"Спрос на новые автомобили вплотную приблизился к отметке в 20 тыс., что в новейших посткризисных условиях является неплохим достижением", - отмечается в сообщении компании.
Возглавляет украинский авторынок по-прежнему АвтоВАЗ - 2,897 тыс. проданных авто Lada, но его доля по итогам прошлого месяца составляет около 15% (в марте - 16,6%).
В то же время Hyundai, увеличив продажи по сравнению с мартом-2011 на 28,7% - до 1,958 тыс., занял в апреле более 10% украинского рынка.
Эксперты отмечают, что такой рывок был обеспечен стартом продаж новинки - Hyundai Accent, которая теперь поставляется из России. Кроме того, появились в автосалонах и Hyundai украинского производства (выпускает корпорация "Богдан"), в частности бюджетный седан Elantra XD и популярный Tucson.
Таким образом, в апреле Hyundai отнял второе место на рынке у ЗАЗа, который с уходом "Славуты" чуть сбавил в объемах (по сравнению с мартом на 4,2% до 1,812 тыс.). Но зато набирает популярность ЗАЗ Forza, продажи которых в апреле увеличились в 2,5 раза.
Четвертую и пятую позиции, как и в предыдущем месяце, заняли Toyota и Skoda, при этом первый из брендов увеличил продажи на 16,6% к марту до 1,365 тыс., второй - на 0,3% до 1,058 тыс.
В то же время улучшили позиции Chevrolet (с 7 в марте на 6-ю в апреле) и Rеnault (с 9-й на 7-ю).
Ощутимый рост продаж зафиксировали и дилеры Mitsubishi (на 44% к марту - до 892 ед.), у которого в активе появилась полностью вся "линейка" внедорожников и это сразу дало результат.
ТОП-10 в апреле замыкает Kia, продажи которых в апреле сократились на 26,2% по сравнению с мартом до 763 ед.
По сообщению аналитиков, очень активными были и дилеры Geely (+40%). В апреле этот бренд вновь лидером среди китайских производителей на украинском рынке, к тому же сумел сохранить прошлогоднюю ценовую политику на рынке и фактически стал вне конкуренции в своем ценовом диапазоне, где уже даже Lada не может предложить такую стоимость.
Продажи новых легковых автомобилей в Украине в 2010 году составили 162,595 тыс. ед., что на 0,2% больше, чем в 2009 году, а в текущем эксперты прогнозировали не менее, чем 15%-25%-й прирост рынка.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Семеро з 11 членів Комітету з монетарної політики (КМП) Національного
банку України вважають, що за умови збереження контрольованих
інфляційних очікувань, жвавого попиту на гривневі активи та стійкої
ситуації на валютному ринку достатньо буде надалі утримувати облікову
ставку на незмінному рівні 15% річних, йдеться в опублікованих у
понеділок підсумках дискусії КМП щодо рівня облікової ставки 17 червня.
Індекс фінансового стресу, - індикатор, що відображає рівень
напруженості у фінансовому секторі, - сягнув довоєнного рівня,
повідомила на брифінгу в понеділок директорка Департаменту фінансової стабільності Національного банку України Первін Дадашова.
Єврокомісія, Міноборони України та уряди
Франції і Фінляндії уклали угоди, спрямовані на розширення промислових
спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та оборонної
промисловості.
З ініціативи МЗС уряд розширив можливості для набуття українського
громадянства у спрощеному порядку та додав до переліку держав Республіку
Молдова.
На Конференції з відновлення України URC2026 у
Гданську підписані €160 угод на суму понад 10 мільярдів та нові
партнерства у сферах оборонної промисловості та енергетики.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
У понеділок, 29 червня, середня ціна на бензин
марки А-95 зросла на 4 коп. до 74,63 грн/л, на дизельне пальне -
знизилася на 48 коп. до 76,41 грн/л.
Нафта тримається в плюсі в понеділок, після чергової ескалації напруженості на Близькому Сході минулими вихідними.
Кабінет міністрів ухвалив рішення про збільшення на 799,2 млн грн фінансування програми «Національний кешбек» у 2026 році.
Фізичні особи-підприємці можуть скористатися податковою знижкою,
однак виключно як звичайні громадяни, а не в рамках підприємницької
діяльності.
У січні - травні 2026 року понад 100 компаній самостійно скоригували
ціни контрольованих операцій та суми податкових зобов'язань відповідно
до вимог законодавства з трансфертного ціноутворення.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.
Sandisk презентувала нову лінійку SSD для PS5 за шаленими цінами.
Фахівці компанії Zimperium повідомили про виявлення небезпечного
Android‑трояна під назвою Rokarolla, який здатний викрадати облікові
дані та іншу конфіденційну інформацію з понад 200 додатків для
банківських операцій та криптовалют
На Unreal Fest NVIDIA оголосила
про випуск бета-версії ACE Game Agent SDK. Цей фреймворк призначений
для створення локальних ігрових персонажів зі штучним інтелектом. SDK
постачається разом із набором плагінів NVIDIA ACE для Unreal Engine 5.
Microsoft нарешті вирішила звернути увагу на одну з найбільш
дратівливих особливостей своєї операційної системи. Компанія випустила
попередню збірку Windows 11 Insider Preview Build 26300.8687 для
експериментального каналу, яка обіцяє покласти край нескінченним циклам
оновлень.
Google офіційно випустила Android 17 для смартфонів та планшетів Pixel після чотирьох бета-версій. Оновлення вже почало поширюватися на сумісні пристрої.