Фінансові новини
- |
- 14.03.26
- |
- 16:37
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Рада приняла закон, разрешивший при дефолте осуществлять взыскание за счет ипотечного покрытия
Верховная Рада 252 голосами в четверг приняла закон, устанавливающий, что мораторий на удовлетворение требований кредиторов не распространяется на собственников обычных ипотечных облигаций.
Согласно закону, в случае наступления дефолта в результате открытия в отношении эмитента производства по делу о банкротстве или назначении временного администратора или ликвидатора, управитель принимает решение о взыскании на ипотечное покрытие. В таком случае продается ипотечное покрытие, распределяется выручка от его продажи между собственниками обычных ипотечных облигаций в соответствии с этим законом, а также принимаются меры по получению ими средств за счет реализации другого имущества эмитента.
Кроме того, в этом случае осуществляется распоряжение средствами, поступающими от ипотечного покрытия в интересах собственников обычных ипотечных облигаций. Кроме того, управитель имеет право требовать передачи ипотечного покрытия ему или определенному им обслуживающему учреждению в порядке, установленном государственной комиссией по ценным бумагам и фондовому рынку.
При этом, законом устанавливается, что действие моратория на удовлетворение требований кредиторов, который вводится Нацбанком или хозяйственным судом, не распространяется на удовлетворение требований собственников обычных ипотечных облигаций за счет ипотечного покрытия. Временная администрация, арбитражный управляющий и другие лица, участники производства по делу о банкротстве эмитента не имеют права осуществлять какие-либо действия, касающиеся ипотечного покрытия, распоряжаться ипотечными и другими активами в составе ипотечного покрытия или раскрывать договора, подписанные эмитентом в связи с эмиссией обычных ипотечных облигаций.
Также предлагается установить, что активы, включенные в состав ипотечного покрытия не включаются в ликвидационную массу эмитента обычных ипотечных облигаций. Кроме того, на активы, включенные в состав ипотечного покрытия, не может быть наложен арест. Согласно закона, до полного выполнения обязательств эмитента обычных ипотечных облигаций, которые обеспечиваются перед их собственниками ипотечным покрытием при соответствующем выпуске таких облигаций, другие лица не имеют права предъявлять требования на ипотечное покрытие, обращать взыскания или другим образом требовать ипотечного покрытия.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
На порталі "Дія" запрацювала нова можливість, яка дозволяє підприємствам
оборонно-промислового комплексу та критично важливим для потреб
Збройних Сил України компаніям бронювати працівників навіть у разі
наявності порушень у військовому обліку.
У лютому загальний обсяг виторгів, проведених через реєстратори
розрахункових операцій та програмні РРО, зменшився порівняно із січнем
на 23,9 мільярда гривень (5,2 %).
У п'ятницю, 13 березня, середня ціна на бензин
марки А-95 залишилася на рівні 69,14 грн/л, на дизельне пальне - зросла
на 54 коп. до 74,91 грн/л.
Група "Нафтогаз" остаточно виграла у російського "Газпрому суд" на $1,4 млрд, повідомив очільник НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький на сторінці у Facebook у п’ятницю.
У Державному аграрному реєстрі (ДАР) стартує грантова програма для
агропідприємств, спрямована на розвиток агрегаційних моделей у секторі
ягідництва та овочівництва.
Усупереч блокуванню Угорщиною пільгового європейського кредиту для
України, глава Національного банку Андрій Пишний очікує надходження
коштів на початку другого кварталу 2026-го.
З 1 вересня 2026 року студенти, які здобувають вищу освіту в приватних
закладах вищої освіти за державним замовленням, отримуватимуть
стипендії, повідомило Міністерство освіти й науки України.
Тепер,
коли механічні можливості звичайної стрічки практично вичерпані, шведи
вирішили, що настав час додати в цей елемент безпеки трохи
обчислювальної потужності та сенсорів.
Nvidia продовжує доводити, що конкуренція на ринку дискретних
відеокарт - це щось із розряду міфів Давньої Греції. Поки Intel та AMD
намагаються знайти своє місце під сонцем, «зелені» просто забирають собі
все сонце разом із шезлонгами та баром.
Генеральна директорка Xbox Аша Шарма здійснила свій перший гучний крок на новій посаді.
Очільниця підрозділу Microsoft повідомила в X про роботу над Project
Helix - консоллю наступного покоління
Замість того, щоб нескінченно вдосконалювати власну архітектуру MMA, Mercedes-Benz готує глобальну платформу нового покоління. Вона має стати основою для всього «молодшого» модельного ряду: від A-Class та B-Class до популярних кросоверів GLA та GLB.
Apple представила новий бюджетний MacBook Neo, який оснащений процесором A18 Pro, що використовувався в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max.
Qualcomm довгий час годувала нас обіцянками про те, що Windows на Arm
- це не просто спроба вижити в світі без розетки, а повноцінна заміна
традиційним «пічкам» на x86.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.