Фінансові новини
- |
- 08.04.26
- |
- 10:56
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Профсоюзы собираются начать "публичную кампанию за приостановление сотрудничества с МВФ"
09:45 11.03.2011 |
Как сообщает ‘КоммерсантЪ-Украина' в публикации "Профсоюзы выдвинули ультиматум МВФ", вчера Федерация профсоюзов Украины (ФПУ) распространила сообщение, в котором потребовала от Международного валютного фонда (МВФ) отозвать требование о повышении пенсионного возраста для женщин как обязательное условие кредитования Украины. В противном случае профсоюзы собираются начать "публичную кампанию за приостановление сотрудничества с МВФ".
Пункт о повышении пенсионного возраста для женщин с 55 до 60 лет содержится в предложенном Кабинетом министров проекте пенсионной реформы. В правительстве полагают, что после увеличения количества работающего населения ежегодные поступления в Пенсионный фонд (ПФ) вырастут на 500 млн грн. Вчера ФПУ обнародовала результаты исследований, свидетельствующие о том, что правительственный проект пенсионной реформы позволит сократить дефицит бюджета ПФ всего на 5%. "В условиях свыше 36 млрд грн общего дефицита Пенсионного фонда в 2010 году экономия на затратах от повышения пенсионного возраста для женщин в расчете на год составляет не более 0,6 млрд грн, а весь пакет правительственных 'пенсионных инициатив' дает возможность рассчитывать на экономию всего 1,7 млрд грн, что составляет менее 5% общей суммы дефицита",- отмечается в сообщении.
Напомним, 3 марта после заседания совета ФПУ, посвященного вопросам социально-экономической политики, глава федерации, народный депутат Василий Хара (Партия регионов), признал, что правительство "можно понять", поскольку оно выполняет условия МВФ (см. Ъ от 4 марта). Вчера пресс-секретарь ФПУ Юрий Работа сказал Ъ, что господин Хара не отказывается от этих слов. "Можно понять действия любого человека, которому будут предлагать деньги. Понять, но не поддержать. Любому правительству нужны деньги, однако это не означает, что оно должно отказываться от защиты социальных прав граждан",- объяснил господин Работа.
Материалы по теме:
Артем Скоропадский
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
Згідно з документом, статус РЕР для осіб, які виконують публічні функції
в міжнародних організаціях (директорів, голів правління, їхніх
заступників, членів парламентських асамблей та суддів міжнародних
судів), зберігатиметься лише протягом трьох років після завершення їхніх
повноважень.
Кабінет Міністрів запускає нову програму - "Точка опори", яка
дозволить роботодавцям зберегти робочі місця у період простою після
обстрілів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Обсяг вітчизняного ІТ-ринку оцінюється у 7,85 млрд дол. США; торік галузь сплатила 50,5 млрд грн податків.
Українська defence-tech компанія "Генерал Черешня" та хорватська
компанія ORQA, яка виробляє дрони та обладнання, підписали меморандум,
яким офіційно розпочинають співпрацю, та повідомили про наміри розбудови
виробничих потужностей в Україні та Хорватії
Міжнародні резерви України у березні за попередніми даними становили 51,99 млрд дол. США, що на 5% менше за показники лютого.
Ціни на нафту падають більш ніж на 10% уранці в середу на новинах про тимчасове припинення ударів США по Ірану.
У березні порівняно із лютим імпорт дизпального в Україну зріс на 27% до 577 тис. тонн.
Державна спеціальна служба транспорту відповідатиме за відновлення
автошляхів на прифронтових територіях і в зоні до 40 км від лінії
бойових дій.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.
Масовий збій роботаксі в китайському місті Ухань призвів до того, що
близько сто самокерованих автомобілів зупинилися посеред дороги під час
руху.
У дописі в блозі Google
Research дослідники заявили, що майбутній квантовий комп'ютер може
зламати криптографію еліптичних кривих, форму методу шифрування з
відкритим ключем, яка використовується в більшості криптовалют.
Потужності найбільшого у світі контрактного виробника мікросхем TSMC уже
повністю розписані на кілька років уперед на тлі зростаючого попиту на
чипи з боку великих технологічних компаній.
У лютому 2026 року експорт українських ІТ-послуг досяг $544 млн. Це на 7,1%, або на $36 млн, більше, ніж у січні 2026 року.