Фінансові новини
- |
- 04.07.26
- |
- 06:04
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Украина определится с режимом экспорта кукурузы в 2010 г. ближе к ее уборке - министр агрополитики
12:32 18.08.2010 |
Украина пока не будет вводить режима квотирования экспорта кукурузы, ожидая более точной оценки ее урожая для принятия выверенного решения о целесообразности введения подобных ограничений, сообщил министр аграрной политики Николай Присяжнюк.
"Кукурузу пока не квотируем, ждем урожая, и тогда рассмотрит этот вопрос", - сказал он журналистам в среду.
Министр напомнил, что составленный ранее баланс производства и потребления этой культуры предполагал ее экспорт в нынешнем маркетинговом году 6 млн тонн при урожае 12 млн тонн, однако сегодня уже очевидно, что 12 млн тонн собрать в этом году не удастся.
Как сообщалось, прогноз урожая зерновых в Украине в 2010 году снижен с 45-47 млн тонн до 40-42 млн тонн по сравнению с 46 млн тонн в 2009 году. При этом уборка ранних зерновых практически завершена: их урожай составил около 31 млн тонн, и теперь суммарный урожай зависит от состояния кукурузы.
Министерство сельского хозяйства США (USDA) на минувшей неделе снизило прогноз урожая кукурузы в Украине с 13 млн тонн до 11,5 млн тонн, а ее экспорт - с 6 млн тонн до 5 млн тонн.
Правительство Украины для обеспечения продовольственной безопасности намерено ввести квоты на экспорт пшеницы и ячменя в размере 2,5 млн тонн с 1 сентября до конца текущего года. С учетом уже экспортированных с 1 июля по 16 августа 2,7 млн тонн и ожидающих отправки в портах почти 1 млн тонн, по оценкам Минагрополитики, это позволит экспортировать из Украины в первом полугодии текущего маркетингового года 6,2 млн тонн зерновых (без кукурузы).
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держбюджет України отримав майже 600 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для фінансування соцвиплат.
У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Вже найближчими днями Єврокомісія завершить оцінку контрактів, наданих
їй Україною, з тим, щоб здійснити виплату ще частини з 6 млрд євро
першого оборонного траншу з пакета фінансування на 90 млрд.
Польща не передаватиме Україні винищувачі МіГ-29, оскільки Київ відмовився ділитися технологіями виробництва безпілотників.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Міністерство охорони здоров'я України та Світовий банк підписали угоду
про 444 мільйони доларів додаткового фінансування для програми з
медичної реформи THRIVE.
У п'ятницю, 3 липня, середня ціна на бензин
марки А-95 знизилася на 4 коп. до 74,57 грн/л, на дизельне пальне - на 6
коп. до 76 грн/л.
Наразі дефіциту паливно-мастильних матеріалів для цивільного сектору в
Україні немає, ринок забезпечений ресурсом, а уряд разом із бізнесом та
регіонами працює над додатковими заходами для гарантування стабільного
постачання.
Україна офіційно визначила Виплатну агенцію, яка адмініструватиме
державну підтримку фермерів за європейською моделлю.
Двом фігурантам розслідування про втручання у роботу лічильників оголошено підозру, одного затримано
Українські агровиробники отримали понад 167 млн грн державної
підтримки на утримання великої рогатої худоби всіх напрямів
продуктивності.
Елеваторна мережа агрохолдингу "Кернел" у 2026 фінансовому році (ФР, з
липня 2025р по червень 2026р) вперше прийняла понад 1 млн тонн зерна від
сторонніх агровиробників після впровадження нової бізнес-моделі, за
якої компанія відкрила свої елеватори для комерційного зберігання та
логістичних послуг, повідомила пресслужба холдингу.
Компанія
Ford повернула на роботу близько 350 досвідчених інженерів для
вирішення проблем з якістю автомобілів, які не вдалося усунути за
допомогою штучного інтелекту.
Поки більшість користувачів радіє стабільному гігабіту вдома,
китайські телекомунікаційні гіганти вирішили, що традиційне скло в
оптоволокні - це надто повільно та консервативно.
Програма ESU для Windows 10 була тихо продовжена ще на один рік і тепер
завершиться 12 жовтня 2027 року замість жовтня 2026-го. Microsoft
IBM оголосила
про значний прорив у галузі напівпровідників, анонсувавши першу у світі
технологію мікросхем із розміром менше 1 нанометра.
Поки світ спостерігає за гігантськими стрибками Starship, компанія
SpaceX тихо (якщо так можна сказати про гуркіт Falcon 9) розширює свій
вплив у сегментах, де гроші лежать ближче до Землі.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.