Фінансові новини
- |
- 23.06.26
- |
- 01:25
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Справочник предприятий
Предприятия Украины / Поиск по виду деятельности, региону
Отсортированы по цитируемости в новостях
| ФІЛІЯ-ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 09328601 | |
| ФІЛІЯ-ОЗДОРОВЧИЙ 3АКЛАД ДЛЯ ДІТЕЙ "ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ" | |
| 04846231 | |
| ФІЛІЯ-ОКТЯБРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №43 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ " | |
| 04812999 | |
| ФІЛІЯ-ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №2992 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02759172 | |
| ФІЛІЯ-ПЕРВОМАЙСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №194 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02763038 | |
| ФІЛІЯ-ПЕРВОМАЙСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №2856 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02765830 | |
| ФІЛІЯ-ПЕРВОМАЙСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №7855 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02786335 | |
| ФІЛІЯ-ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №3029 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02760933 | |
| ФІЛІЯ-ПЕЧЕРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №3715 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02760494 | |
| ФІЛІЯ-ПОДІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ № 5393 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02760577 | |
| ФІЛІЯ-ПОКРОВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №3012 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02758571 | |
| ФІЛІЯ-ПОЛТАВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ " | |
| 09331508 | |
| ФІЛІЯ-ПРАВОБЕРЕЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ №6719 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02759083 | |
| ФІЛІЯ-ПРИЛУЦЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №221 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02767378 | |
| ФІЛІЯ-РАДЕХІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №6332 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02762702 | |
| ФІЛІЯ-РЕНІЙСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №6780 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ | |
| 02763664 | |
| ФІЛІЯ-РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 09333401 | |
| ФІЛІЯ-РОВЕНЬКІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №3116 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02786430 | |
| ФІЛІЯ-РОЖНЯТІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №6591 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02827301 | |
| ФІЛІЯ-РОЗДОЛЬНЕНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №4571 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02761750 | |
| ФІЛІЯ-РОКИТНЯНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №2883 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02760956 | |
| ФІЛІЯ-РОМЕНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №147 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02764977 | |
| ФІЛІЯ-РУБІЖАНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №3120 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02786306 | |
| ФІЛІЯ-САКСАГАНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №8366 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02747938 | |
| ФІЛІЯ-САКСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №4573 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02761938 | |
| ФІЛІЯ-САМБІРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №6310 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02762719 | |
| ФІЛІЯ-САНАТОРІЙ "ПРИМОРСЬКИЙ" ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО ЗАКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО ТУРИЗМУ ТА ЕКСКУРСІЯХ "ЗАПОРІЖТУРИСТ" | |
| 02647639 | |
| ФІЛІЯ-СВАТІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №2842 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02786401 | |
| ФІЛІЯ-СВЕРДЛОВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №5450 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 24844406 | |
| ФІЛІЯ-СВЯТОШИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ №8069 ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ" | |
| 02760560 | |
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
ПРЕС-РЕЛІЗИ
Бізнес
• далі...


Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини,
внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, загинув моряк, решту членів
екіпажу вдалося врятували. Загалом за ніч під ворожою атакою були три
цивільні судна.
Україна та Німеччина 18 червня підписали угоду в оборонній сфері, що
стосується спільної розробки системи ППО для перехоплення балістичних
ракет.
Учасники 35-го засідання Контактної групи з питань оборони України у
форматі "Рамштайн" оголосили про виділення близько $4 млрд нової
військової допомоги Україні, повідомив міністр оборони Михайло Федоров.
Велика Британція виділяє 752 мільйони фунтів стерлінгів, аби закупити
150 тисяч безпілотників та понад 350 ракет та радарів протиповітряної
оборони для України. Про це йдеться на сайті британського уряду.
Если Не отображаются комментарии в TikTok, это не всегда означает бан или поломку аккаунта.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Sandisk презентувала нову лінійку SSD для PS5 за шаленими цінами.
Фахівці компанії Zimperium повідомили про виявлення небезпечного
Android‑трояна під назвою Rokarolla, який здатний викрадати облікові
дані та іншу конфіденційну інформацію з понад 200 додатків для
банківських операцій та криптовалют
На Unreal Fest NVIDIA оголосила
про випуск бета-версії ACE Game Agent SDK. Цей фреймворк призначений
для створення локальних ігрових персонажів зі штучним інтелектом. SDK
постачається разом із набором плагінів NVIDIA ACE для Unreal Engine 5.
Microsoft нарешті вирішила звернути увагу на одну з найбільш
дратівливих особливостей своєї операційної системи. Компанія випустила
попередню збірку Windows 11 Insider Preview Build 26300.8687 для
експериментального каналу, яка обіцяє покласти край нескінченним циклам
оновлень.
Google офіційно випустила Android 17 для смартфонів та планшетів Pixel після чотирьох бета-версій. Оновлення вже почало поширюватися на сумісні пристрої.
Найбільший український мобільний оператор "Київстар" оголосив про запуск
роботи месенджерів Viber, WhatsApp та застосунку навігації Google Maps
через технологію Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий
зв'язок зі смартфоном) у режимі Light Data, повідомив президент та СЕО
компанії Олександр Комаров
Попри те, що 68% українських IT-компаній залишаються прибутковими,
понад 31% юридичних осіб у сфері інформаційних технологій завершили 2025
рік зі збитками.
Кілька днів тому стало відомо, що новій главі XBOX Аші Шармі (Asha Sharma) поставлено завдання
збільшити прибутковість бренду, оскільки вище керівництво Microsoft
відмовляється надалі проводити безрезультатні вливання мільярдів
доларів.
Американські компанії активно нарощують найм фахівців зі штучного
інтелекту, однак скористатися цим бумом можуть переважно досвідчені
працівники.
Stellantis, Volkswagen і Renault об'єдналися, щоб закликати до
спрощення правил і запровадження стимулів для виробництва продукції з
маркуванням "Зроблено в Європі" та протидії китайським виробникам
електромобілів.
TSMC розробляє нову технологію пакування мікросхем під назвою CoPoS
(Chip-on-Panel-on-Structure), яка може знизити собівартість виробництва
чипів та покращити їхню продуктивність.
Компанія Google нарешті зрозуміла, що сучасні меню налаштувань
телевізорів нагадують лабіринт Мінотавра, тільки без нитки Аріадни. Нове
оновлення для Google TV
інтегрує ШІ-помічника Gemini безпосередньо в систему керування залізом.
Компанія SpaceX офіційно встановила
ціну на свої акції в межах найбільшого в історії США первинного
публічного розміщення. Виробник ракет Ілона Маска тепер входить до
списку найцінніших корпорацій планети.
Державна податкова служба України розробила законопроєкт про
податкову медіацію, що дозволить бізнесу та податковій частину спорів
вирішувати без суду.