Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

«Укрзалізниця» попередила про посилення контролю документів під час посадки пасажирів

 

"Укрзалізниця" (УЗ), яка останнім часом отримає більше скарг на дефіцит квитків, посилює перевірку документів перед посадкою, йдеться у повідомленні компанії у четвер.

"На станціях вибірково працюватимуть групи воєнізованої охорони; поїзні бригади отримали додаткові вказівки щодо ретельної звірки даних", - зазначила УЗ.

Голова правління компанії Олександр Перцовський повідомив у Facebook, що наразі аналізується ідея ввести на пік сезону обов'язкову валідацію через "Дію" і для найбільш популярних внутрішніх маршрутів, як це вже зроблено для міжнародних рейсів.

"Це може спричинити багато галасу, але це - найбільш дієве рішення!" - наголосив він.

Перцовський пояснив, що влітку, особливо в липні-серпні, відбувається традиційне вибухове зростання попиту. "Скажімо, Київ - Яремче - на 460%: 2,813 на добу проти 502, якщо порівняти останній тиждень з типовим тижнем квітня! Або Київ - Буковель - 2,448 на добу проти 484", - навів приклад очільник компанії.

За його словами, впливають також групові перевезення, які зросли вдвічі цього літа - до 204 тис. пасажирів. В тому числі компанія вже перевезла 4896 дитячих груп на 140 тис. проти ⁠2612 за червень - липень 2024 року.

"Це відповідь на питання "де квитки?": більшість йде під дитячі групи та військовий резерв", - пояснив Перцовський. Він уточнив, що з початку літа цього року за новими онлайн сервісами УЗ перевезла 70,5 тис. військових, зокрема 30,5 тис. через інтеграцію з "Армія+".

Голова правління також повідомив, що компанія змогла запустити 8 додаткових рейсів на головні популярні напрямки, а також активніше використовує наявний парк, наприклад, запускає "Інтерсіті" вночі. В цілому кількість перевезених пасажирів на один задіяний вагон за перше півріччя збільшилася на 10%.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
 

ТЕГИ

Курс НБУ на сьогодні
 
за
курс
uah
%
USD
1
42,1838
 0,0196
0,05
EUR
1
49,2264
 0,0004
0,00

Курс обміну валют на сьогодні, 10:00
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,8958  0,01 0,03 42,4442  0,01 0,02
EUR 48,8600  0,00 0,00 49,5377  0,03 0,07

Міжбанківський ринок на сьогодні, 11:00
  куп. uah % прод. uah %
USD 42,1800  0,02 0,06 42,2100  0,02 0,04
EUR 49,1690  0,04 0,09 49,1875  0,05 0,11

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес