Фінансові новини
- |
- 12.01.26
- |
- 08:13
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Девелопер Arricano пригрозив Україні судами через санкції
12:36 24.06.2025 |
Компанія Arricano Real Estate, якій належать київські ТРЦ "РaйОN" і "Проспект", а також City Mall у Запоріжжі й "Сонячна Галерея" у Кривому Розі, погрожує Україні судами через санкції. Про це повідомляється на її сайті.
Arricano, яка з травня 2023 року перебуває під слідством через підозри в пособництві державі-агресору, потрапила під санкції РНБО 22 червня 2025 року.
Компанія заявила, що "шокована" цим рішенням.
"З чиєїсь подачі президент України ввів санкції проти багаторічних роботодавців та інвесторів, які тривалий час вкладали чималі кошти в економіку України і не зупиняли цей процес після початку повномасштабної війни", - йдеться в заяві.
"Компанія Arricano Real Estate LTD розглядає шляхи захисту своїх прав як в Україні, так і в юрисдикції Європейського Союзу - міжнародному та інвестиційному арбітражі. Ми продовжимо всіма можливими правовими засобами захищати власні активи в Україні. У поточній ситуації компанії не залишають вибору, як відновити в інвестиційному арбітражі процес навколо ТРЦ SkyMall, який був добровільно призупинений нами під час повномасштабної війни через бажання не посилювати економічні проблеми країни у воєнному стані", - заявила компанія.
Справа Arricano стосується діяльності ТОВ "Вояж-Крим" - замовника сімферопольського ТРЦ "Південна Галерея", який будувала Arricano.
У 2014 році у Криму за російськими законами була зареєстрована однойменна компанія, яка лише за 2022 рік сплатила до бюджету Росії 196 млн рублів (понад 100 млн грн за нинішнім курсом).
Під час досудового розслідування стороною обвинувачення досліджується факт здійснення естонськими власниками Arricano Хілларом Тедером і Рауно Тедером "умисних дiй, спрямованих на допомогу державi-агресору шляхом передання активів представникам держави-агресора, її збройним формуванням та/або окупаційній адміністрації держави-агресора".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що президент Дональд Трамп
дав "зелене світло" двопартійному законопроєкту про санкції проти Росії.
Littop Enterprises, Bordo Management і Bridgemont Ventures програли арбітражну справу щодо Укрнафти
Канада прагне суттєво збільшити обсяг зброї та військового спорядження, що виготовляється разом із Україною.
Гарантії безпеки для України ґрунтуватимуться на трьох головних принципах, наголосила фон дер Ляєн.
Прем'єр Британії Кір Стармер, президент Франції Еммануель Макрон і
президент Володимир Зеленський підписали декларацію про наміри
розгортання військ в Україні у разі укладення мирної угоди.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Через відділення АТ «Укрпошта» виплати за програмою «Зимова підтримка» оформили понад 3,8 млн українців.
АМКУ отримав заяви на зміну власника дев'яти юридичних осіб, що входять до складу Агро-Регіону
Уряд оновив порядок купівлі електроенергії для потреб НЕК "Укренерго".
Відтепер оператор системи передачі зможе закуповувати електроенергію у
НАЕК "Енергоатом" через спеціальні аукціони за двосторонніми договорами.
Інвестиційна компанія Ігоря Мазепи Concorde Capital припинила пошук покупця для заводу «Кузня на Рибальському» і планує реалізувати девелоперський проєкт на цій ділянці у центрі Києва за підтримки міжнародних партнерів.
Українці за перший місяць дії "УЗ 3000 км" вже обміняли кілометри на 80
тис. квитків, а на участь у програмі зареєструвались 500 тис. осіб,
повідомив віцепрем'єр-міністр з відновлення України - міністр розвитку
громад та територій України Олексій Кулеба.
Державну частку у санкційному підприємстві продали єдиному учаснику аукціону - ТОВ "АВР "Трембіта"
В Україні на кінець 2025 року в індустріальних парках було збудовано чи будувались 37 промислових підприємств. З них 22 заводи збудовані, ще 15 - в процесі будівництва.
На CES 2026 компанія AMD анонсувала свій новий флагманський процесор Ryzen 7 9850X3D, який став найшвидшим у серії 9000X3D. Чип базується на архітектурі Zen 5 і оснащений технологією AMD 3D V-Cache другого покоління, що забезпечує виняткову ігрову продуктивність, особливо в порівнянні з конкурентами.
Попри намагання Павла Дурова дистанціюватися від Кремля, фінансова
звітність Telegram свідчить про глибоку залежність платформи від
російського капіталу
На CES 2026 NVIDIA представила нове покоління технології
масштабування DLSS 4.5. Оновлення представляє Dynamic Multi Frame
Generation, новий режим 6X Multi Frame Generation та модель другого
покоління для DLSS Super Resolution.
Продаж легкових машин у Великій Британії у 2025 році зріс за підсумками
третього року поспіль і вперше з доковідного 2019 року перевищив 2 млн
автомобілів.
NVIDIA представила Rubin — новий суперкомп’ютер для ШІ, який прискорює навчання та інференс моделей при нижчих витратах порівняно з попередніми системами
Компанія Qualcomm на виставці CES 2026 оголосила про випуск нового
процесора Snapdragon X2 Plus, який стане доступним у комп'ютерах нижчого
цінового сегмента порівняно з моделями серії X2 Elite.
Українські міста 2025 року отримали 107 тролейбусів, з них 75 нових, проти 34 тролейбусів (28 нових) у 2024 році