Фінансові новини
- |
- 06.05.25
- |
- 21:59
- |
-
RSS
- |
- мапа сайту
Авторизация
Уряд погодив залучення Укрзалізницею €480 мільйонів позики під державні гарантії
16:53 10.12.2024 |
Кабінет Міністрів погодив залучення АТ «Укрзалізниця» позики від ЄБРР на загальну суму 480 млн євро під державні гарантії.
Про це у Телеграмі повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає Укрінформ.
«Визнано за доцільне залучення акціонерним товариством «Українська залізниця» позики від Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проєкту «Участь AT «Укрзалізниця» в загальнодержавній системі розподіленої генерації» у розмірі 180 млн євро під державну гарантію», - йдеться в повідомленні.
Також уряд визнав за доцільне залучення AT «Укрзалізниця» позики від ЄБРР на оновлення парку електровозів у розмірі 300 млн євро під державну гарантію.
![]() |
![]() |
![]() |
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
Батько з паспортом РФ та підозра у відмиванні грошей: «Схеми» розповіли про кандидатів на голову БЕБ |
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :