Фінансові новини
- |
- 16.06.26
- |
- 13:10
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Дунайське пароплавство розширює послугу комплексного перевезення на річкові порти Європи
14:33 18.03.2024 |

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» створило послугу комплексного перевезення за єдиним тарифом для європейських річкових портів.
Про це повідомила у Фейсбуці пресслужба підприємства, передає Укрінформ.
«У нас є успішний досвід роботи на основі комплексної послуги - ми доставляли зернові з автотранспорту в українському порту на велике морське судно в Констанці. Цього року розширюємо програму на річкові порти європейських країн: забезпечуємо клієнту як фрахт, так і перевалку різних видів вантажів (зернові, контейнери, метал, тощо)», - зазначив заступник генерального директора УДП Владислав Белах.
За його словами, вже досягнуті домовленості з портами Угорщини, тривають переговори з австрійськими та сербськими колегами по створенню партнерської стивідорної мережі.
Белах зазначив, що є вже перші клієнти, які готові замовити послугу із перевезення європейської аграрної продукції.
В УДП зауважують, що традиційно фокусувалися на річкових перевезеннях. Перевалкою, доставкою в порт та іншими складовими, займався власник вантажу. Учасникам ринку, які оперують невеликими обсягами вантажу та не мають відповідної експертизи, іноді простіше віддати перевагу автомобільним перевезенням. Запровадження комплексної послуги сприятиме поверненню таких клієнтів на ріку.
«Замість фрахту з точки завантаження до точки розвантаження починаємо пропонувати комплексну послугу за єдиним тарифом, в яку вже включені всі складові логістичного ланцюгу», - додали в пароплавстві.
Як повідомлялося, ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» впроваджує додаткові каравани для розвантаження автомобільних вантажоперевезень.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Міжнародний арбітраж, створений за Конвенцією ООН з морського права,
ухвалив рішення у справі України проти РФ, підтвердивши порушення Росією
норм міжнародного права в Чорному, Азовському морях і Керченській
протоці та відкинувши російські претензії на їхній статус.
Всі 27 країн-членів ЄС погодили відкриття першого кластера переговорів про вступ України та Молдови до блоку.
Військово-Морські Сили ЗСУ отримали ще один протимінний корабель від
Королівства Нідерланди. Про це повідомив Командувач ВМС віце-адмірал
Олексій Неїжпапа.
ЄС 15 червня проведе міжурядові конференції з Україною і Молдовою, де ЄС та країни відкриють перший переговорний кластер.
Міжнародний валютний фонд погодився виділити Україні черговий транш
кредиту, попри невиконання Києвом однієї з умов. Про це повідомило
агентство Bloomberg з посиланням на джерела.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
PINBank (Перший інвестиційний банк), викуплений польським інвестором ZEN.com, офіційно повернувся на ринок після докапіталізації на 200 млн грн, повідомила в п'ятницю пресслужба Фонду гарантування вкладів.
Національний банк заявив, що Україна розглядає можливість виведення на біржу ПриватБанку.
Онлайн-маркетплейс OLX Group запустив у тестовому форматі платформу для
пошуку житла в Україні Otodim з фокусом на інструментах штучного
інтелекту, повідомила пресслужба компанії.
Українська металургія продовжує залишатися одним із головних джерел
валютних надходжень для країни в умовах війни.
Група "Нафтогаз" забронювала LNG-термінал в Клайпеді (Литва) на 2033-2044 роки.
Група компаній Nova, якій належить оператор "Нова пошта", готується до
купівлі БТА Банку (Київ) для створення на його базі банку фінансової
інклюзії
Група "Нафтогаз"
у вівторок, 9 червня, досягла принципових домовленостей зі спеціальним
комітетом держателів двох серій єврооблігацій щодо реструктуризації
зобов'язань загальним обсягом близько 1,2 млрд євро.
Німецький суд постановив, що Google несе пряму відповідальність
за неправдиву інформацію, яку поширює сервіс AI Overview - частина
пошукової системи, яка генерує короткі ШІ-відповіді на запити.
Платіжний гігант Mastercard оголосив
про запуск сервісу Agent Pay for Machines (AP4M), який дозволяє
ШІ-агентам та програмним системам самостійно здійснювати платежі через
глобальну мережу компанії.
McDonald's почала тестувати штучний інтелект для прийому замовлень на "МакДрайв". Як передає ABC News, у майбутньому компанія сподівається замінити звичний досвід замовлення у людини на нову технологію.
Ілон Маск (Elon Musk) поділився новими подробицями проекту
орбітальних дата-центрів SpaceX, які мають перетворити космос на
майданчик для роботи штучного інтелекту.
Інженерка-програмістка Ерін Маус із Північної Кароліни домоглася
офіційного дозволу не використовувати штучний інтелект на роботі,
посилаючись на свої релігійні переконання
Американська Google, що входить до Alphabet Inc., замовила в Intel Corp.
виробництво понад 3 млн своїх тензорних процесорів (TPU) у 2028 році,
повідомляє The Information з посиланням на джерела.
Впродовж травня український автопарк поповнився 18 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону.