Фінансові новини
- |
- 31.07.26
- |
- 20:23
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Укрнафта отримала останній дозвіл на управління активами Glusco
15:53 14.03.2024 |

Антимонопольний комітет дозволив Укрнафті взяти в управління активи групи Glusco. Про це повідомив гендиректор Укрнафти Сергій Корецький.
"Тепер компанія має усі юридичні підстави для підписання актів приймання-передачі активів з АРМА, після чого зможе розпочати фактичне управління мережею Glusco. Загалом Укрнафті в управління передаються арештовані корпоративні права 34 підприємств [в тому числі Глуско Україна і Глуско Рітейл], а також нерухоме майно у вигляді АЗК, земельних ділянок та інших активів", - розказав він у Facebook.
Мережа АЗС Glusco була створена на базі колишніх заправок Роснєфті, які працювали під торговими марками Formula, ТНК, Золотий Гепард, Смайл. У 2016 році Роснєфть вирішила продати їх швейцарській групі Proton Energy бізнесмена Нісана Мойсеєва, якого неформально пов'язували з Віктором Медведчуком. Навесні 2022 року заправки Glusco були заарештовані.
Спочатку їх передали до управління ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг", яке почало відновлювати роботу автозаправних комплексів мережі Glusco під брендом U.GO. Але у серпні 2023 року АРМА розірвала договір із компанією, пославшись на низькі відрахування.
У вересні 2023 року Кабмін вирішив віддати АЗС Glusco в управління Укрнафті. За умовами договору з АРМА 85% чистого прибутку від управління заправками мала отримувати держава, а Укрнафті буде залишатися 15%. Крім того, Укрнафта зобов'язалася щомісяця сплачувати гарантійний внесок у розмірі 5 млн грн. Це мінімум, який компанія повинна перераховувати до бюджету.
На початку січня 2024 року АРМА звинуватило Укрнафту в невиконанні умов й ініціювало скасування рішення уряду, але згодом вони порозумілися, коли Укрнафта виплатила 21 млн грн гарантованих платежів за управління мережею АЗС та разом з АРМА підписала спільну заяву на концентрацію на адресу Антимонопольного комітету України.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
| До ₴460 тис. щомісяця: уряд унормував додаткові виплати для бійців НГУ, Нацполіції та прикордонників |
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


За словами Володимира Зеленського, Україна втратила на війні близько 50 тисяч військових загиблими, тоді як Росія - 700 тисяч.
Міністр внутрішніх справ України Іван Вигівський підписав накази про затвердження порядків виплат додаткових винагород
Президент США Дональд Трамп висловив сумнів щодо
того, чи США нададуть Україні ліцензію на виробництво
ракет-перехоплювачів до систем Patriot, хоча раніше підтверджував, що це
зроблять.
Рада ЄС за письмовою процедурою затвердила продовження режиму
тимчасового захисту для українців в країнах Євросоюзу, із нововведенням,
що новоприбулі військовозобов'язані громадяни України зможуть
претендувати на статус лише за відсутності проблем з
військово-обліковими документами.
Рада ЄС у четвер, 30 липня, схвалила зміни до механізму підтримки
України Ukraine Facility та пов'язаного з ним "Плану України" (Ukraine
Plan), що визначає необхідні для отримання фінансування реформи.
Питання автономності залишається одним із ключових чинників під час вибору сучасного мобільного пристрою преміального сегмента.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Мережа мультимаркетів "Аврора" презентувала B2B-сервіс для юридичних
осіб та фізичних осіб-підприємців, який допоможе здійснювати
корпоративні закупівлі в магазинах мережі за безготівковим розрахунком
через корпоративний баланс, повідомила пресслужба компанії.
Голова Фонду державного майна Дмитро Наталуха сподівається, що аукціон з приватизації Одеського припортового заводу, призначений на жовтень цього року, буде успішним.
Публічне акціонерне товариство
"Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"" буде
реформовано. Перш за все зміни торкнуться корпоративного управління.
Державна Укрзалізниця (УЗ) у середу, 29 липня, повідомила про запуск з 1
серпня міжнародного нічного потяга за маршрутом Перемишль -
Франкфурт-на-Майні.
Фонд держмайна запланував на жовтень чотири великі аукціони, на двох з них збираються реалізувати санкційні активи.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах
енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), на засіданні у вівторок
ухвалила рішення підвищити з 1 серпня тарифи Укренерго на передання
електроенергії для бізнесу.
Виробник програмного забезпечення для автономних дронів Swarmer
інтегрує свої технології ройового управління БПЛА з американською
платформою SpatialCore компанії Brightline Interactive.
Google почав
розгортати нову ШІ-функцію в Google Docs, яка дозволить Gemini
створювати візуальні матеріали на основі тексту просто в документі.
У першому півріччі 2026 року Державна служба спеціального зв'язку та
захисту інформації України внесла до переліку авторизованих 485
інформаційних систем.
Європейські футбольні федерації розглядають можливість застосування
крайнього заходу - бойкоту майбутніх чемпіонатів світу. Причиною стали
плани президента FIFA Джанні Інфантіно залучити приватних інвесторів до
комерційної діяльності організації, повідомляє Sky News.
Наразі цю модель ШІ деактивували, зашифрували та обмежили доступ до неї навіть для дослідників.
Під нові обмеження можуть потрапити не лише гуманоїдні роботи, а й
роботи-пилососи вагою понад 2 кг. Власники вже придбаних пристроїв
зможуть користуватися ними й надалі.
Як повідомляє The Information, китайська держкомпанія з Шанхаю почала
масове виробництво установок DUV-літографії з імерсійним випроміненням.
Ринкова вартість Apple Inc. під час торгів у вівторок вперше перевищила позначку в $5 трлн доларів.