Фінансові новини
- |
- 20.12.25
- |
- 14:22
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Медична група Adonis відкрила новий центр реабілітації
17:14 07.04.2023 |

Медична група компаній Adonis відкрила сучасний центр фізичної реабілітації в Києві.
Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в компанії, послугами центру зможуть безоплатно скористатися українські військовослужбовці, які дістали поранення, програми для них оплачуються за рахунок благодійних фондів.
Центр, розрахований на 16 стаціонарних пацієнтів і велику кількість амбулаторних, має дві операційні. Оснащений сучасними тренажерами та реабілітаційним обладнанням для відновлення функції руху та включення в роботу різних груп м'язів, стаціонаром з можливістю спільного перебування, а також діагностичним комплексом для швидкого обстеження з власною лабораторією.
Спеціалізується центр на реабілітації після поранень і контузій, ушкоджень кінцівок, підготовці кінцівок до протезування, а також відновленні після інсульту, черепно-мозкових травм, травм спинного мозку та уражень ЦНС, реабілітації після травм, ДТП і нещасних випадків, відновленні мови, лікуванні хронічного болю в разі захворювань хребта.
Крім того, центр проводить навчання навичкам догляду за хворим для родичів пацієнта та реалізує готові програми реабілітації вдома.
За словами керівника реабілітаційного напрямку мережі медичних клінік Adonis Вадима Керестея, для лікування поранень, отриманих під час війни, потрібен комплексний підхід, тому в центрі з пораненими працює низка фахівців.
"Ми працюємо за міжнародним протоколом і наша основна мета - це всебічно охопити всі порушення, які має пацієнт. У нас працює професійна команда: фізичний терапевт - він працює з руховими порушеннями; ерготерапевт працює з тим, щоби пацієнту відновити навички самообслуговування; психолог, щоби стабілізувати психологічний стан. Уся реабілітація створюється для всебічного охоплення всіх порушень, які має пацієнт: психічних, фізичних і медичних, щоб його відновити комплексно", - сказав він.
Adonis - мережа приватних медичних центрів для дорослих і дітей.
Приватна клініка Adonis заснована понад 20 років тому. До її мережі входять 11 філій у Києві та області. У філіях клініки лікарі ведуть прийом за 66 медичними напрямами.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Саміт Європейського Союзу затвердив рішення про спільне запозичення для України на суму 90 млрд євро.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що поки що не зміг
отримати розгорнуту відповідь про алгоритм дій США в рамках гарантій
безпеки Україні на випадок повторної агресії РФ.
Власники 99,06% ВВП-варантів, які перебувають в обігу на загальну суму $2,635 млрд, підтримали їх повний обмін на звичайні єврооблігації України, йдеться у біржовому повідомленні України у четвер.
З 1 січня 2027 року платники єдиного податку з доходом від 1 млн грн повинні будуть сплачувати 20% ПДВ
Кабінет міністрів України дозволив Міністерству фінансів понаднормово
запозичити 55 млрд грн. Їх планують використовувати на початку
наступного року.
Кожен власник складу рано чи пізно стикається з банальною проблемою -
місця не вистачає. Товарів стає більше, асортимент росте, а стіни
приміщення залишаються на місці.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Парламент ухвалив закон, який продовжив дію заборони на накладання
арешту на майно та кошти ДП «Виробниче об'єднання Південний
машинобудівний завод імені О. М. Макарова» до 1 січня 2027 року.
Наглядова рада АТ "Укрнафта" обрала Богдана Кукуру новим головою правління компанії.
Металургійний холдинг Ріната Ахметова придбав актив у новій для себе країні
Стартова ціна державного пакета акцій Сумихімпрому – 1,088 млрд грн
Олександр Камишін припинить повноваження члена наглядової ради АТ "Укрзалізниця" 29 грудня 2025 року.
Стабільну роботу Укрзалізниці у 2025 році вдалося забезпечити завдяки
низці оптимізаційних заходів у компанії та підтримці з резервного фонду
бюджету.
Підрозділ Групи Світового банку IFC 10 грудня оголосив про інвестування в
акціонерний капітал двох страхових компаній в Україні - "Княжа" та USG.
Йдеться про застосунок, пов'язаний із Sei - блокчейном рівня Layer 1,
який створили спеціально для торгівлі цифровими активами. Застосунок
попередньо встановлюватимуть на всі нові смартфони Xiaomi, що
продаватимуться за межами материкового Китаю та США.
За словами спікерів, одразу після початку повномасштабного вторгнення РФ
у лютому 2022 року Україна перенесла критичні масиви даних до
дата-центрів на території ЄС. Уже в 2023 році стратегія була
трансформована в бік створення суверенних національних дата-центрів із
підтримкою транскордонних рішень резервного копіювання.
Google анонсувала новий експериментальний веббраузер під назвою
Disco, що орієнтований на інтеграцію ШІ у процес перегляду сторінок.
Першою функцією браузера стала GenTabs - віджети, створені на основі
відкритих вкладок, історії чатів і запитів користувача.
AMD може розглядати 2-нм техпроцес Samsung для випуску майбутніх
чипів. Про це повідомляють джерела з Південної Кореї.
Європейський Союз розглядає можливість п'ятирічної відстрочки своєї
заборони на використання двигунів внутрішнього згоряння після сильного
тиску з боку деяких найбільших автомобільних країн регіону.
Зловмисники застосовують нову схему для поширення шкідливого ПЗ Atomic
macOS Stealer (AMOS), використовуючи довіру користувачів до чат-ботів на
зразок ChatGPT від OpenAI чи Grok від xAI. Про це повідомляє Huntress у
своєму дослідженні.
У листопаді український автопарк поповнили понад 11 тис.
автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення (BEV). Це
майже втричі більше, ніж у листопаді торік.