Фінансові новини
- |
- 10.02.26
- |
- 17:33
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
«Епіцентр К» переміг на аукціоні ФДМ з продажу ЦМК «Укроборонресурси» за 210,6 млн грн
13:13 08.03.2023 |

ТОВ "Епіцентр К" стало переможцем на приватизаційному аукціоні Фонду держмайна (ФДМ) у вівторок із продажу цілісного майнового комплексу (ЦМК) держпідприємства "Укроборонресурси": компанія запропонувала найвищу ціну в 210 млн грн із 21 претендента, перевищивши початкову ціну майже у 12 разів, ідеться в повідомленні AUB.
"Це найвища ціна за державний актив, виручена на приватизаційних аукціонах від початку 2023 року", - зазначив Фонд, нагадавши, що попередній рекорд було встановлено на торгах із продажу порту "Усть-Дунайськ", коли ціна зросла до 201 млн грн.
ЦМК "Укробонресурси" розташований у Києві за адресою Саперно-Слобідський проїзд, 3. До нього входить 57 об'єктів нерухомого майна загальною площею 7421,6 кв м, три автомобілі та комп'ютерна техніка.
На земельній ділянці підприємства в Києві (кадастровий номер 8000000000:82:085:0001) розташовані також житлові та нежитлові будівлі ОСББ "Либідь-3", яке використовує земельну ділянку 1,417 тис. кв. м. Наразі госпсуд Києва розглядає справу за позовом ДП "Укроборонресурси" до "Либідь-3" про звільнення частини самовільно зайнятої земельної ділянки. Водночас ОСББ подало позов, зокрема до ДП "Укроборонресурси", про визнання недійсним Державного акта на право постійного користування цією земельною ділянкою.
Також тривають судові процеси за участю ДП "Укроборонресурси" щодо повернення 81 об'єкта нерухомості в держвласність, розташованих на ділянці (кадастровий номер 4611200000:10:003:002) у місті Стрий (Львівська область).
У повідомленні ФДМ наголошується, що продаж підприємства "Укроборонресурси" жодним чином не вплине на обороноздатність України, оскільки від "оборони" у підприємства залишилася лише назва. "Основна діяльність цього підприємства полягала в комплексній переробці та утилізації майна концерну "Укроборонпром". При цьому останніми роками держпідприємство "Укроборонресурси" було збитковим і накопичило понад 3 млрд грн боргів", - ідеться в повідомленні.
Станом на 31.12.2022 року чисельність його співробітників становила 11 осіб. За період 2020-2022 рр. обсяг реалізації продукції підприємства становив 44,889 тис. грн.
ТОВ "Епіцентр К" створено 2003 року, відкрило свій перший гіпермаркет у Києві в грудні того ж року. Станом на кінець 2022-го мережа компанії об'єднує 74 торгові об'єкти, що діють під брендами "Епіцентр" і "Нова Лінія" в різних регіонах країни (ще чотири об'єкти тимчасово закриті).
За даними Єдиного держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців, учасниками ТОВ "Епіцентр К" є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Мобільний оператор lifecell виступив проти об'єднання вежових компаній
Київстару та Vodafone. У заяві компанії сказано, що, на її думку, це
призведе до монополізації ринку.
Україна відкриває експорт дронів, повідомив президент Володимир
Зеленський під час спілкування з викладачами та студентами Київського
авіаційного інституту.
Мінфін України та Світовий банк підписали угоду про надання
грантового фінансування від Японії та Канади на загальну суму у майже
691 млн доларів США.
Згідно з її даними, порівняно з попереднім кварталом, з урахуванням
сезонного фактору, реальний ВВП збільшився на 0,7% з урахуванням
сезонного фактору, а квартал тому цей показник складав 0,8%.
Рада ЄС у середу, 4 лютого, узгодила свою позицію щодо правової бази для
імплементації угоди Європейської Ради про надання Україні кредиту в
розмірі 90 мільярдів євро на 2026-2027 роки.
Теплогенератори, теплові пушки, газові обігрівачі та дизельний обігрівач можуть мати однакові характеристики в каталозі, але в реальних умовах працювати зовсім по-різному.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Державний ПриватБанк, найбільший на українському ринку, у 2025 році
збільшив прибуток до оподаткування на 8,4% - до 88,0 млрд грн, тоді як
його чистий прибуток скоротився на 27,5% - до 29,1 млрд грн, йдеться у
пресрелізі фінустанови у понеділок.
Як зазначив Нацбанк, Скай Банк отримав письмове застереження за
порушення вимог законодавства у сфері ПВК/ФТ, зокрема, через несвоєчасне
подання спеціально уповноваженому органу додаткової інформації.
"Укрзалізниця" запускає динамічне ціноутворення для квитків на поїзди преміум-сегменту - СВ (люкс) та І класу Інтерсіті.
Компанія ДТЕК уклала стратегічне партнерство з американською Turbo Drill
Industries (DBA "Scout") з метою впровадження передової технології
буріння для підвищення обсягів видобутку нафти та газу в Україні і
посилення енергетичної безпеки держави.
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий
рейтинг дефолту АТ "Укрзалізниця" до RD (обмежений дефолт) через
припинення купонних виплат за ними.
Гірничо-металургійна група "Метінвест" не змогла домовитися із
держателями облігацій із термінами погашення у 2026, 2027 і 2029 роках
щодо їхньої пролонгації, повідомляється на Ірландській фондовій біржі.
Президент України Володимир Зеленський провів нараду із командою
переговірників на тристоронніх зустрічах між Україною, Росією та
Сполученими Штатами, на якій, зокрема, обговорили двосторонній документ
щодо гарантій безпеки зі США
Акції технологічних та софтверних компаній обвалилися на тлі побоювань,
що розвиток штучного інтелекту (ШІ) витіснить бізнес-моделі традиційних
розробників програмного забезпечення (ПЗ).
Українська defense tech компанія Swarmer подала заявку на первинне розміщення акцій (ІРО) на американській біржі Nasdaq.
Автомобіль перебуває в активному використанні вже 18 місяців без
тривалих простоїв. За цей час власник проїжджав у середньому майже 500
км щодня, що робить цей випадок особливо показовим з точки зору зносу.
Аналітики найближчим часом прогнозують суттєве подорожчання оперативної пам'яті та твердотільних накопичувачів, пише NotebookCheck
Згідно з документом, SpaceX та xAI спільно створять у космосі
потужний обчислювальний центр, величезні потреби в енергії якого будуть
компенсуватися за рахунок енергії Сонця
Продажі нових легкових автомобілів в Україні в січні 2026 року зросли на
10,7% порівняно з січнем 2025 року - до 5,043 тис. од., повідомляє
AUTO-Consulting.
Міністерство оборони опублікувало алгоритм, як верифікувати термінал супутникового зв'язку Starlink в Україні для військових та цивільних.