Фінансові новини
- |
- 18.07.26
- |
- 08:58
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Ви ніколи не перетнете океан, якщо не наберетеся мужності втратити берег з поля зору" Христофор Колумб |
«Укрнафта» оголосила тендери на закупку автотранспорту для перевезення нафтопродуктів на 235 млн грн
12:47 03.01.2023 |

ПАТ "Укрнафта" оголосила перші тендери в системі Prozorro на закупівлю власного автотранспорту - автотягачів та цистерн - для перевезення нафтопродуктів, передає Енергореформа.
Про це повідомив її директор Сергій Корецький.
"У січні 2023 року компанія планує провести два аукціони в державній онлайн-системі Prozorro. Підприємство закуповує 25 автомобільних сідлових тягачів, 15 напівпричепів-цистерн для перевезення світлих нафтопродуктів (бензин, дизельне пальне), 10 напівпричепів-цистерн для перевезення скрапленого газу (LPG)", - написав він у своєму Facebook 3 січня.
За його словами, закупівля частково закриє потреби підприємства у власному автотранспорті та значно покращить логістику постачання пального в мережу АЗК "Укрнафта".
Згідно з оголошеннями у Prozorro, загальна очікувана вартість закупівель становить 235,1 млн грн, зокрема, вартість закупівлі автотягачів склалає 111,1 млн грн, цистерн - майже 24 млн грн.
Подати тендерні пропозиції на аукціон із закупівлі автотягачів можна до 13 січня, цистерн - до 17 січня.
Авансовий платіж в розмірі 30% від вартості товару буде здійснено після надання банківської гарантії його повернення у разі невиконання або неналежного виконання зобов'язань за договором.
"Запрошуємо виробників та імпортерів автотранспорту до співпраці. Чекаємо на надійних партнерів, готових працювати на прозорих ринкових умовах", - зазначив Корецький.
В інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" наприкінці 2022 року Корецький зазначив, що "Укрнафта" планує до 2024 року придбати власний парк бензовозів і газовозів.
За його словами, на балансі "Укрнафти" не було власного логістичного автопарку, а сторонні компанії, які раніше надавали відповідні послуги, відмовилися їх надавати.
У зв'язку з цим "Укрнафта" пропонує річні терм-контракти на комерційних умовах на перевезення палива для мережі, у тому числі й для дрібнооптових клієнтів, але насамперед для Міністерства оборони.
Як повідомляла Енергореформа, Ставка Верховного головнокомандувача 5 листопада 2022 року вирішила на час воєнного стану вилучити у власність держави як військове майно акції "Укрнафти" (за винятком контрольного пакету НАК "Нафтогаз України"). До вилучення структурам Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова належало майже 42% акцій "Укрнафти".
"Укрнафта" має 85 спеціальних дозволів на видобуток вуглеводнів. На її балансі перебувають 1809 нафтових та 153 газові свердловини. Компанії належить 537 АЗС, з яких станом на кінець грудня 2022 року працюють 449. Інші - або пошкоджені внаслідок бойових дій, або перебувають на тимчасово окупованих територіях.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Від закликів до партнерів "Закрийте небо над Україною!" до заяви
українського президента Володимира Зеленського: "Freyja - це спосіб
доповнити нашу оборону, створити надійний щит над усією Європою"
минуло чотири з половиною роки.
Україна першою отримає нові французько-італійські системи SAMP/T NG для протидії балістичним ракетам.
Верховна Рада проголосувала за звільнення Юлії Свириденко з посади
прем'єр-міністерки України, що означає відставку всього складу Кабінету
міністрів.
Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №15294 про
посилення відповідальності за виготовлення і розповсюдження дитячої
порнографії, що також містить положення про декриміналізацію дорослого
контенту.
На Міжурядовій конференції Україна-ЄС офіційно
відкрили Кластер 6 у переговорах про вступ України до ЄС, під назвою
«Зовнішні відносини».
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Страхова компанія VUSO (ВУСО) за
підсумками 2025 року сплатила понад 348 мільйонів гривень податків до
бюджетів усіх рівнів. Водночас загальний обсяг допомоги компанії Силам
оборони України з початку повномасштабної війни наближається до 100
мільйонів гривень.
АТ «Укрпошта» адаптувало сервіси під нові
правила митного оформлення міжнародних відправлень у США, які почнуть
діяти з 24 липня 2026 року.
Група Нафтогаз реструктуризувала єврооблігацій на загальну суму майже 1,2 млрд євро.
Герман Сметанін йде з посади генерального директора "Української оборонної промисловості". Про це Герман Сметанін повідомив у Телеграм.
Портові активи Кернел зазнали важких ударів у ніч з 10 на 11 та з 11
на 12 липня під час масованих атак на порт Чорноморська.
Господарський суд Львівської області визнав ПАТ "Нафтопереробний комплекс Галичина" банкрутом через борг у понад 18 млрд грн і відкрив ліквідаційну процедуру.
Кабінет міністрів затвердив нові умови продажу пакета акцій у розмірі
99,9% статутного капіталу АТ "Сумихімпром" зі стартовою ціною 1,005 млрд
грн.
Google
оголосила про запуск нової функції Video Remix для сервісу Google
Photos. Вона дає змогу редагувати та стилізувати вже збережені відео за
допомогою штучного інтелекту Gemini Omni, який виконує зміни на основі
текстових підказок користувача.
Samsung оголосила про початок серійного виробництва SSD PM1763 PCIe 6.0, призначеного для серверів наступного покоління.
Компанія Meta анонсувала модель штучного інтелекту Muse Image для
генерації та редагування зображень. Це перша розробка підрозділу Meta
Superintelligence Labs у цьому напрямі.
Google
почав використовувати завантажені у пошук фото, аудіо й відео для
навчання своїх ШІ-моделей, і опція увімкнена в усіх за замовчуванням.
Південнокорейські дослідники розробили нову технологію виробництва
сухих електродів з гранул графіту з контрольованою формою для анодів акумуляторів електрокарів.
Із 7 липня Google змінює правила підрахунку використаного сховища для
облікових записів. Відтепер усі дані резервних копій Android
зараховуватимуться до загального ліміту пам'яті.
Компанія Motorola оголосила про запуск сервісу Global Connect,
який дозволяє користувачам отримувати доступ до мобільного інтернету
під час закордонних подорожей без необхідності шукати місцевого
оператора або встановлювати нову eSIM в кожній країні.