Фінансові новини
- |
- 08.02.26
- |
- 15:27
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Квартальний прибуток мобільного оператора lifecell зріс у 2 рази
15:25 04.11.2022 |

Мобільний оператор ТОВ "Лайфселл" (lifecell) у третьому кварталі 2022 року збільшив дохід на 9,8% - до 2,37 млрд, порівняно із 2,16 млрд грн за аналогічний період 2021 року.
Водночас чистий прибуток оператора за вказаний період склав 381,6 млн грн, що у 2,2 рази більше, ніж було у третьому кварталі минулого року (173,8 млн грн), повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на дані його материнської компанії Turkcell.
Показник EBITDA за звітний період зріс на 15,8% - до 1,42 млрд грн, маржа EBITDA склала 59,8% (за аналогічний період 2021 року цей показник становив 56,7%).
При цьому активна тримісячна абонентська база lifecell у третьому кварталі скоротилася на 7,9% - до 8,2 млн абонентів, хоча загальна кількість користувачів зросла на 2% - до 10,1 млн абонентів.
Активний тримісячний ARPU компанії у третьому кварталі 2022 року зріс на 14,9% і склав 95,4 грн порівняно з торішнім показником 83 грн.
Водночас, 12-місячний MoU зменшився на 17,6% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 148,8 хвилин (180,6 хв. у третьому кварталі 2021 року).
Капітальні видатки lifecell у липні-вересні 2022 року зменшилися на 10,4% - до 639,6 млн грн порівняно з 713,7 млн грн за аналогічний період 2021 року.
За даними lifecell, у середньому близько 9% технологічних майданчиків оператора у третьому кварталі 2022 року тимчасово не працювали.
При цьому станом на кінець вересня приблизно 91% магазинів lifecell працювали щодня по всій країні.
Також у lifecell зазначили, що оператор продовжує лідирувати за рівнем проникнення смартфонів, що досяг 84,5% станом на кінець третього кварталу 2022 року.
Як повідомлялося, lifecell за підсумками 2021 року отримав чистий прибуток у розмірі 610,9 млн грн, що в 4,24 раза менше, ніж у 2020 році, при цьому дохід оператора в 2021 році зріс на 24,1% - до 8,48 млрд грн. Загальна кількість абонентів оператора на кінець 2021 року становила 10,1 млн.
lifecell - третій найбільший мобільний оператор в Україні. Компанії Turkcell (Туреччина) належить 100% акцій ТОВ "Лайфсел".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Згідно з її даними, порівняно з попереднім кварталом, з урахуванням
сезонного фактору, реальний ВВП збільшився на 0,7% з урахуванням
сезонного фактору, а квартал тому цей показник складав 0,8%.
Рада ЄС у середу, 4 лютого, узгодила свою позицію щодо правової бази для
імплементації угоди Європейської Ради про надання Україні кредиту в
розмірі 90 мільярдів євро на 2026-2027 роки.
У США по бойовому випробували крилату ракету Rusty Dagger для України, створену за програмою ERAM.
Невиконані за підсумками 2025 року 15 індикаторів плану в рамках
програми Ukraine Facility можуть коштувати Україні близько EUR4 млрд,
йдеться у презентації консорціуму RRR4U (Resilience, Reconstruction and
Relief for Ukraine).
Кабмін спростив ввезення до України літій-іонних акумуляторів. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
"Укрзалізниця" запускає динамічне ціноутворення для квитків на поїзди преміум-сегменту - СВ (люкс) та І класу Інтерсіті.
Компанія ДТЕК уклала стратегічне партнерство з американською Turbo Drill
Industries (DBA "Scout") з метою впровадження передової технології
буріння для підвищення обсягів видобутку нафти та газу в Україні і
посилення енергетичної безпеки держави.
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий
рейтинг дефолту АТ "Укрзалізниця" до RD (обмежений дефолт) через
припинення купонних виплат за ними.
Гірничо-металургійна група "Метінвест" не змогла домовитися із
держателями облігацій із термінами погашення у 2026, 2027 і 2029 роках
щодо їхньої пролонгації, повідомляється на Ірландській фондовій біржі.
Президент України Володимир Зеленський провів нараду із командою
переговірників на тристоронніх зустрічах між Україною, Росією та
Сполученими Штатами, на якій, зокрема, обговорили двосторонній документ
щодо гарантій безпеки зі США
Група "Київстар" (Kyivstar Group) оголосила про вторинне розміщення
(SPO) 12,5 млн акцій на американській біржі Nasdaq за ціною $10,5 за
акцію.
Дев'ять трейдерів погодилися добровільно розірвати договори із НАЕК
"Енергоатом" на постачання енергії за результатами торгів 14 січня.
Продажі нових легкових автомобілів в Україні в січні 2026 року зросли на
10,7% порівняно з січнем 2025 року - до 5,043 тис. од., повідомляє
AUTO-Consulting.
Міністерство оборони опублікувало алгоритм, як верифікувати термінал супутникового зв'язку Starlink в Україні для військових та цивільних.
Роскомнагляд заблокував понад 4,7 млн інтернет-сторінок у рамках боротьби із "забороненою інформацією".
Група вчених заявила про розробку нового типу волоконно-оптичних
чипів з потенційною щільністю інтеграції д 100 тис. транзисторів на
сантиметр.
В Google офіційно повідомили, що YouTube більше не дозволяє відтворювати
відео у фоновому режимі через сторонні мобільні браузери для
користувачів без платної підписки Premium.
Минулого року NVIDIA випустила GeForce NOW для Steam Deck, що
використовує операційну систему Steam OS на базі Linux, де сервіс
забезпечував ігри в 90 FPS при роздільній здатності до 1200p.
Apple та Samsung повністю домінували на світовому ринку смартфонів у
2025 році. Як свідчать дані Counterpoint Research, обидві компанії
четвертий рік поспіль зайняли всі десять позицій у рейтингу найбільш
продаваних моделей.