Фінансові новини
- |
- 19.01.26
- |
- 12:30
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
«Укртрансгаз» в I полугодии увеличил чистый убыток в 2,5 раза
13:30 02.08.2018 |

АО "Укртрансгаз" в январе-июне 2018 года увеличило чистый убыток в 2,5 раза (на 10 млрд 594,818 млн грн) по сравнению с аналогичным периодом 2017 года - до 17 млрд 729,799 млн грн.
Согласно отчету компании, обнародованному на ее сайте, чистый доход за указанный период снизился на 5,9% (на 1 млрд 709,034 млн грн) - до 27 млрд 158,314 млн грн, тогда как валовой убыток возрос в 3,2 раза (на 5 млрд 29,544 млн грн) - до 7 млрд 358,579 млн грн.
Основной причиной роста валового убытка, как и по итогам 2017 года, является ускоренная амортизация.
Как сообщалось, "Укртрансгаз" в 2017 году увеличил чистый убыток в 4,4 раза (на 19 млрд 194,616 млн грн) по сравнению с 2016 годом - до 24 млрд 181,381 млн грн. Чистый доход возрос на 31,2% (на 12 млрд 183,814 млн грн) - до 51 млрд 181,381 млн грн, а валовой убыток составил 14 млрд 448,708 млн грн против 1 млрд 947,749 млн грн валовой прибыли в 2016-м.
На формирование убытка по итогам 2017 года повлиял почти двукратный рост объемов использования газа для балансирования системы, увеличение на 29% использования газа на производственно-технологические нужды (до 2,205 млрд куб. м), а также увеличение амортизационных отчислений на 16,5 млрд грн из-за решения снизить до трех лет срок полезного использования активов, которые не будут задействованы в процессе обеспечения транзита газа с 1 января 2020 года.
Украина в январе-июне 2018 года сократила транзит природного газа через свою газотранспортную систему (ГТС) на 7% (на 3 млрд 215,2 млн куб. м) по сравнению с аналогичным периодом 2017 года - до 42 млрд 488,3 млн куб. м. В том числе транзит газа через Украину в Европу за этот период составил 40 млрд 947,7 куб. м (-7,7% к январю-июню-2017), Молдову - 1 млрд 540,6 млн куб. м (+14,3%).
"Укртрансгаз", 100% которого принадлежит НАК "Нафтогаз Украины", эксплуатирует систему магистральных газопроводов и 12 подземных хранилищ газа страны.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Посеред запеклої суперечки навколо статусу Гренландії президент
Сполучених Штатів Дональд Трамп оголосив запровадження ввізних мит проти
низки європейських країн, які раніше наполягали на неприпустимості
передачі цього острова США.
Україна та Велика Британія підписали угоду про торговельну лібералізацію для деяких видів аграрної продукції.
Через прайс-кепи імпорт електроенергії з Євросоюзу здійснюється лише на 30%
Польща передасть Україні до дев'яти своїх винищувачів МіГ-29 - технічні переговори про це все ще тривають.
Деталі візиту не розголошувалися з міркувань безпеки. Востаннє очільниця МВФ відвідувала Україну в лютому 2023 року.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Один з найбільших об'єктів великої приватизації в Україні вдруге не вдалося продати
Через відділення АТ «Укрпошта» виплати за програмою «Зимова підтримка» оформили понад 3,8 млн українців.
АМКУ отримав заяви на зміну власника дев'яти юридичних осіб, що входять до складу Агро-Регіону
Уряд оновив порядок купівлі електроенергії для потреб НЕК "Укренерго".
Відтепер оператор системи передачі зможе закуповувати електроенергію у
НАЕК "Енергоатом" через спеціальні аукціони за двосторонніми договорами.
Інвестиційна компанія Ігоря Мазепи Concorde Capital припинила пошук покупця для заводу «Кузня на Рибальському» і планує реалізувати девелоперський проєкт на цій ділянці у центрі Києва за підтримки міжнародних партнерів.
Українці за перший місяць дії "УЗ 3000 км" вже обміняли кілометри на 80
тис. квитків, а на участь у програмі зареєструвались 500 тис. осіб,
повідомив віцепрем'єр-міністр з відновлення України - міністр розвитку
громад та територій України Олексій Кулеба.
Державну частку у санкційному підприємстві продали єдиному учаснику аукціону - ТОВ "АВР "Трембіта"
Wikimedia Enterprise створено у 2021 році для надання великим
компаніям платного доступу до розширеної версії API Wikipedia. Ця версія
адаптована для комерційного використання та роботи з системами штучного
інтелекту.
Платформа X Ілона Маска заявила, що Grok більше не генеруватиме оголені
зображення людей. Компанія заявляє, що нові обмеження були впроваджені
для акаунта чат-бота у соціальній мережі й подібна функціональність
тепер недоступна навіть платним користувачам.
Відсьогодні YouTube запускає новий пакет інструментів для батьків з
України, які зможуть краще контролювати що і як довго їхні діти
дивляться на платформі. Серед них - налаштування часу перегляду для
Shorts та нагадування про сон чи перерву.
Компанія NVIDIA оголосила про фінальний запуск технології DLSS 4.5 Super Resolution, який відтепер доступний усім користувачам відеокарт GeForce RTX.
Китайські урядовці наказали технологічним компаніям не купувати чипи Nvidia без необхідності
Адміністрація президента Дональда Трампа ухвалила нові критерії дозволу
продажів ШІ-процесорів NVIDIA H200 китайським покупцям. Про це пише
Bloomberg.
Міністр оборони США Піт Хегсет заявив, що чат-бот Grok, розроблений
компанією xAI, впровадять в інфраструктуру Пентагону. Цей процес стане
частиною ширшої ініціативи з використання генеративного ШІ у військових
системах.