Фінансові новини
- |
- 06.12.25
- |
- 01:39
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
JKX завершила I полугодие с чистой прибылью $1,9 млн
08:39 02.08.2018 |

Нефтегазовая компания JKX Oil&Gas Plc с активами в Украине и России в январе-июне 2018 года получила чистую прибыль в размере $1,9 млн, тогда как аналогичный период прошлого года она закончила с чистым убытком $7,7 млн.
Как сообщила компания на Лондонской фондовой бирже (LSE), ее доход в отчетном периоде вырос на 15,2% (на $5,6 млн) - до $42,4 млн. При этом $30 млн компании принес газовый сегмент бизнеса, $9,2 млн - нефтяной и $2,6 - LPG.
Выручка украинских активов JKX в первом полугодии выросла на 14,9% (на $4,3 млн) - до $33,2 млн. В свою очередь, выручка российских активов увеличилась на 15,2% (на $1,2 млн) - до $9,1 млн. Венгерские активы JKX, которые компания уже решила продать, в январе-июне принесли ей $0,8 млн (против $1,1 млн годом ранее)
Украинская "дочка" JKX - "Полтавская газонефтяная компания" (ПГНК) в отчетном периоде, впервые с 2015 года, начала бурение новой скважины. Кроме того, ПГНК активизировала работы по капитальному ремонту и интенсификации скважин. Так, с начала года ПГНК восстановила пять скважин из фонда государственных компаний и четыре из собственного фонда. "ПГНК также готовит программы работ для следующих четырех скважин из фонда государственных компаний", - отмечают в компании.
С целью увеличения объемов производства сжиженного углеводородного газа ПГНК впервые импортировала сырье для дозагрузки своего завода по производству LPG, таким образом увеличив загрузку предприятия с 25% до 40%.
Как сообщалось, JKX Oil&Gas Plc в январе-июне 2018 года нарастила среднесуточную добычу углеводородов на 1,5% (на 0,13 тыс. баррелей нефтяного эквивалента, boepd) по сравнению с аналогичным периодом 2017 года - до 8,728 тыс. boepd.
За шесть месяцев среднесуточная добыча углеводородов JKX в Украине упала на 7,3% (на 0,275 тыс. boepd) - до 3,491 тыс. boepd. В частности, добыча газа уменьшилась на 10,9% - до 16,3 млн куб. футов в сутки (MMcfd), тогда как нефти и конденсата - выросла на 7,5%, до 772 boepd.
Добыча JKX углеводородов в России в первом полугодии выросла на 10,6% - до 5,146 тыс. boepd, в Венгрии - упала на 48,9% - до 0,091 тыс. boepd.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Київмедпрепарат має багатомільйонні борги, суд на вимогу кредитора призначив розпорядника майна
За перший день старту програми "3000 км Україною" українці оформили понад 4000 квитків до або із прифронтових регіонів.
Найближчим часом будуть заповнені вакантні місця у наглядовій раді АТ "Укроборонпром" та інших оборонних підприємств.
Квитки, які братимуть участь у програмі «3000 км Україною», становитимуть до 10% загального обсягу місць у низький період.
Національний банк України (НБУ) за результатами безвиїзного нагляду
встановив порушення вимог законодавства на платіжному ринку з боку АТ
"Укрпошта" та застосував до компанії захід впливу у вигляді письмового
застереження.
Кабінет міністрів переводить ДП "Ліси України" у статус акціонерного
товариства, але 100% акцій залишаються у власності держави, повідомила
премʼєр-міністр Юлія Свириденко.
Одне з провідних підприємств важкого машинобудування в Україні довели до банкрутства
У листопаді 2025 року український ринок нових авто продовжив зміщуватися в бік електромобілів.
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.