Фінансові новини
- |
- 19.01.26
- |
- 13:55
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
"Укрзализныця" в 2016г. сократила объем процентных кредитов и заимствований на 3,5%
07:16 29.05.2017 |

Такие данные содержатся в консолидированной финансовой отчетности ПАО "Укрзализныця", подготовленной компанией Ernst&Young.
Объем процентных банковских кредитов за отчетный период сократился на 7,8% - до 23,804 млрд грн, обязательства по еврооблигациям выросли на 17% -до 14,23 млрд грн.
Обязательства по выпущенным на внутреннем рынке облигациям сократились на 43% - до 2,1 млрд грн, другие обязательства - выросли на 18%, до 408,8 млн грн.
В отчете напоминается, что в марте 2016 года ПАО осуществило репрофилирование внешних финансовых обязательств на общую сумму $500 млн по займу, полученному в результате размещения еврооблигаций Shortline PLC, которое включает пролонгацию срока погашения до 15 сентября 2021 года, рост годовой процентной ставки с 9,5% до 9,875% с 21 ноября 2015 года и изменении графика погашения основной суммы займа - 60% должно быть оплачено в 2019 году, 20% - в 2020 году и 20% - в 2021 году.
Облигации, выпущенные на внутреннем рынке, были выпущены и размещены на рынке Украины. Они деноминированы в гривне с процентной ставкой 18%-23,5% и сроком погашения в 2017 году.
Также в отчете упоминается, что в сентябре 2016 года ПАО допустило возникновение случая неисполнения обязательств по договору о внесении изменений и изложения в новой редакции, заключенному между "Укрзализныцей" и Shortline PLC 19 февраля 2016 года, поскольку ПАО не имело возможности своевременно реструктурировать часть кредитных обязательств, однако исправило нарушения до конца отчетного периода.
"По состоянию на 31 декабря 2015 и 2016 годов ПАО нарушило определенные обязательства по долгосрочным кредитным соглашениям и не смогло исправить нарушения до отчетной даты. Данное нарушение вызвало перекрестный дефолт по некоторым другим заимствованиям. Таким образом, заимодатели получили право требовать досрочного погашения процентных займов балансовой стоимостью 4,555 млрд грн по состоянию на 31 декабря 2016 года", - отмечается в сообщении.
Также сообщается, что в 2015-16гг. ПАО завершило процесс переговоров и достигло договоренностей относительно условий реструктуризации с некоторыми кредиторами. Руководство ожидает, что переговоры по реструктуризации с остальными кредиторами будет завершено или будет осуществлено рефинансирование долга до 31 декабря 2017 года.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Посеред запеклої суперечки навколо статусу Гренландії президент
Сполучених Штатів Дональд Трамп оголосив запровадження ввізних мит проти
низки європейських країн, які раніше наполягали на неприпустимості
передачі цього острова США.
Україна та Велика Британія підписали угоду про торговельну лібералізацію для деяких видів аграрної продукції.
Через прайс-кепи імпорт електроенергії з Євросоюзу здійснюється лише на 30%
Польща передасть Україні до дев'яти своїх винищувачів МіГ-29 - технічні переговори про це все ще тривають.
Деталі візиту не розголошувалися з міркувань безпеки. Востаннє очільниця МВФ відвідувала Україну в лютому 2023 року.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Один з найбільших об'єктів великої приватизації в Україні вдруге не вдалося продати
Через відділення АТ «Укрпошта» виплати за програмою «Зимова підтримка» оформили понад 3,8 млн українців.
АМКУ отримав заяви на зміну власника дев'яти юридичних осіб, що входять до складу Агро-Регіону
Уряд оновив порядок купівлі електроенергії для потреб НЕК "Укренерго".
Відтепер оператор системи передачі зможе закуповувати електроенергію у
НАЕК "Енергоатом" через спеціальні аукціони за двосторонніми договорами.
Інвестиційна компанія Ігоря Мазепи Concorde Capital припинила пошук покупця для заводу «Кузня на Рибальському» і планує реалізувати девелоперський проєкт на цій ділянці у центрі Києва за підтримки міжнародних партнерів.
Українці за перший місяць дії "УЗ 3000 км" вже обміняли кілометри на 80
тис. квитків, а на участь у програмі зареєструвались 500 тис. осіб,
повідомив віцепрем'єр-міністр з відновлення України - міністр розвитку
громад та територій України Олексій Кулеба.
Державну частку у санкційному підприємстві продали єдиному учаснику аукціону - ТОВ "АВР "Трембіта"
Wikimedia Enterprise створено у 2021 році для надання великим
компаніям платного доступу до розширеної версії API Wikipedia. Ця версія
адаптована для комерційного використання та роботи з системами штучного
інтелекту.
Платформа X Ілона Маска заявила, що Grok більше не генеруватиме оголені
зображення людей. Компанія заявляє, що нові обмеження були впроваджені
для акаунта чат-бота у соціальній мережі й подібна функціональність
тепер недоступна навіть платним користувачам.
Відсьогодні YouTube запускає новий пакет інструментів для батьків з
України, які зможуть краще контролювати що і як довго їхні діти
дивляться на платформі. Серед них - налаштування часу перегляду для
Shorts та нагадування про сон чи перерву.
Компанія NVIDIA оголосила про фінальний запуск технології DLSS 4.5 Super Resolution, який відтепер доступний усім користувачам відеокарт GeForce RTX.
Китайські урядовці наказали технологічним компаніям не купувати чипи Nvidia без необхідності
Адміністрація президента Дональда Трампа ухвалила нові критерії дозволу
продажів ШІ-процесорів NVIDIA H200 китайським покупцям. Про це пише
Bloomberg.
Міністр оборони США Піт Хегсет заявив, що чат-бот Grok, розроблений
компанією xAI, впровадять в інфраструктуру Пентагону. Цей процес стане
частиною ширшої ініціативи з використання генеративного ШІ у військових
системах.