Фінансові новини
- |
- 29.04.26
- |
- 02:23
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Я не можу змінити напрям вітру, але я можу налаштувати вітрила, щоб завжди добиратися до місця призначення" Джиммі Дін |
"Милкиленд" в 2016г сократил чистый убыток почти в 2 раза
08:47 25.05.2017 |
"Милкиленд", молочная группа с активами в Украине, РФ и Польше, в 2016 году получила чистый убыток в размере EUR38,906 млн, что в 1,9 раза меньше, чем в 2015 году.
Согласно отчету группы на сайте Варшавской фондовой биржи, ее выручка за 2016 год сократилась на 23,3% - до EUR146,76 млн.
Валовая прибыль группы по сравнению с 2015 годом снизилась на 24% - до EUR21,11 млн, операционный убыток - в 4,9 раза, до EUR5,5 млн, EBITDA в 1,8 раза - до EUR5,44 млн.
Чистый долг компании на конец 2016 года составил EUR101,24 млн против EUR106,56 млн в 2015 году. Соотношение чистого долга к EBITDA увеличилось с 10,82 до 18,6. Совокупные активы компании в 2016 году сократились на 9,7% - до EUR168,46 млн.
Руководство "Милкиленда" считает, что 2016 год должен рассматриваться как поворотный год для бизнеса группы, а также для экономики Украины и России, которые являются основными рынками компании.
Рынок России в 2016 году сгенерировал 64% выручки "Милкиленда", Украины - 26%, Польши - 7%, другие страны - 3%.
При этом выручка в сегменте цельномолочной продукции по итогам года сократилась на 22%, до EUR81,6 млн по сравнению с 2015 годом; сыра и сливочного масла - на 29%, до EUR46,7 млн; в сегменте сухого молока и других продуктов - на 10%, до EUR18,5 млн.
В 2016 году компания инвестировала в производство EUR2,3 млн, основные капиталовложения были направлены модернизацию завода "Сыродел" в России.
"Милкиленд" рассчитывает завершить переговоры по реструктуризации своей задолженности с банками в 2017 году.
Руководство группы в 2017 году продолжит прилагать усилия для повышения прибыльности сегмента сыра и масла, сосредоточившись на местных рынках и наращивании своей доли на прибыльном российском рынке. В Украине "Милкиленд" сосредоточится на наращивании продаж продукции с высокой добавленной стоимостью (сыров с плесенью и зрелого сыра), чтобы заменить импортный продукт, который стал менее доступным для украинских потребителей после резкой девальвации.
Польская Ostrowia сосредоточится на местном рынке, пока российский рынок не будет закрыт для производителей ЕС.
В прошлом году группа завершила регистрацию новых дочерних компаний ООО "Агроинтер Корпорэйшн" (Agrointer Corporation), ООО "Ньюхолм Системс С.А." (Newholm Systems S.A., оба - Панама), ООО "Кросс-Велью" (Cross Value, Маршалловые острова). Также в 2016 году были проданы ЧАО "Сосницкий райагрохим" и ООО "Успих-Мена" (оба - Черниговская обл.).
Компания не планирует выплачивать дивиденды за 2016 год.
В 2017 году "Милкиленд" планирует предпринять усилия, направленные на ребалансировку бизнеса и создание новой бизнес-модели, лучше адаптированной к последним геополитическим и экономическим тенденциям. Основным заданием является восстановление рентабельности бизнеса группы.
Как сообщалось, "Милкиленд" завершил первый квартал 2017 года с чистой прибылью EUR1,117 млн против чистого убытка почти EUR16,194 млн за аналогичный период 2016 года. Выручка компании в январе-марте увеличилась на 1,6% - до EUR37,066 млн.
Группа компаний "Милкиленд" - один из крупнейших производителей молочной продукции на рынке Украины. Производственные мощности компании в Украине, России, Польше могут перерабатывать 1,33 млн тонн молока в год. В Украине общее поголовье крупного рогатого скота составляет 4,9 тыс. голов, в том числе молочное стадо - 1,77 тыс. голов. В Украине компания также обрабатывает 17 тыс. га земли.
В Украине группе "Милкиленд" принадлежит 10 заводов, производящих широкий ассортимент молочной продукции, в том числе сыры, свежие молочные продукты и масло, которые реализуются под торговыми марками "Добряна" и "Коляда". В РФ "Милкиленд" производит молочные продукты под торговой маркой "Останкинская" на ОАО "Останкинский молочный комбинат" (Москва). Летом 2012 года "Милкиленд" приобрел Мазовецкий сыродельный завод Ostrowia в Польше, в начале 2013 года - ОАО "Сыродел" в РФ.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Франція запропонувала Греції угоду про передачу всіх її винищувачів
Mirage 2000 Україні в обмін на вигідні умови придбання винищувачів
Rafale у компанії Dassault Aviation.
Зазначається, що розгортання української системи Sky Map на авіабазі
Принца Султана, про яке раніше не повідомлялося, є ознакою того, як
українські військові значно просунулися вперед у технологіях дронів та
боротьби з ними
Посли-постійні представники країн-членів Європейського союзу схвалили як
останній законодавчий акт - зміни до регламенту про багаторічну
фінансову політику ЄС, який був необхідний для забезпечення виплати
Україні
Український президент наголосив, що відновлення "Дружби" Київ пов'язує з
розблокуванням Європейським Союзом кредиту у 90 млрд євро для потреб
України.
Уряд визначив Державну спеціальну службу транспорту Міноборони (ДССТ)
замовником робіт із захисту критичної інфраструктури: очікує, що так
роботи будуть виконуватися швидше.
Вибираючи квартиру, ми насправді вибираємо сценарій свого майбутнього
життя. Чи зручно добиратися, що поруч, наскільки комфортно буде жити без
постійних «але».
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
У найбільших тендерах на страхування у 2025 році страхова компанія
"Перша" уклала контракт з "Енергоатом" на 167 млн грн, "ТАС" - контракт
на 142,8 млн грн з "Укрнафтою", а "ВУСО" - контракт на134 млн грн з
"Ощадбанком".
Державне агентство «ПлейСіті» анулювало ліцензію ТОВ «Фавбет Гейм Слотс»
на організацію роботи залів гральних автоматів через порушення
законодавства.
Державне агентство для регулювання азартних ігор і лотерей PlayCity
анулювало ліцензію ТОВ "Спейсикс", що здійснює діяльність під брендом
Cosmolot.
Найбільший мобільний оператор України "Київстар" поділився результатами
пілотних тестувань 5G, що проходять у трьох містах - Львові, Харкові та
Бородянці, а незабаром запрацює ще у Києві та Одесі.
АТ «Укрзалізниця» вп'яте поспіль очолило
рейтинг найбільших роботодавців в Україні - у штаті компанії налічується
майже 170 тис. працівників.
Група "Нафтогаз" у січні-березні 2026 року сплатила до бюджетів усіх
рівнів 21 млрд 739 млн грн податків, повідомила компанія у середу.
Національна установа розвитку (НУР) визначила перші три уповноважені
банки, які працюватимуть за програмою пільгового лізингу для підприємств
оборонно-промислового комплексу (ОПК).
SpaceX у підготовці до IPO розголошує інвесторам потенційні ризики,
пов'язані з бізнесом компанії, включно з амбітними планами стартапу
побудувати центри обробки даних для штучного інтелекту у космосі, які
можуть бути комерційно невигідними.
В блозі OpenAI зазначається, що ChatGPT Images 2 навчився створювати
складніші зображення, краще дотримуватися інструкцій, зберігати обрані
деталі і правильно генерувати текст.
Google відкрила нову хвилю безплатного навчання зі штучного інтелекту
для українців. Йдеться про 20 тис. ліцензій на програму "Сертифікація
Google із професійного використання ШІ" на платформі Coursera.
У недавній публікації у блозі Microsoft офіційно заявила, що Microsoft
Defender достатній для більшості користувачів і жодне додаткове
антивірусне програмне забезпечення для Windows 11 не потрібне.
Держагентство «ПлейСіті» співпрацюватиме з YouTube для виявлення та блокування незаконної реклами азартних ігор.
Сервіс Google Фото отримав новий набір інструментів для редагування
обличчя із налаштуванням інтенсивності - для видалення недоліків шкіри,
корекції губів, відбілювання зубів тощо.
Світ електромобілів - це не лише про великі екрани та автопілоти, а
насамперед про те, наскільки важкою та дорогою буде «батарейка» під
підлогою.