Фінансові новини
- |
- 11.04.26
- |
- 07:18
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
WOG сорвал поставку арктического ДТ армии
17:51 31.01.2017 |

Компания «ВОГ АЭРО ДЖЕТ», победившая в тендере Минобороны на поставку 9,2 тыс. т арктического дизтоплива, поставила только 1 тыс. т, в связи с чем оборонное ведомство готовит исковые заявления против оператора. Об этом, в ответ на запрос OilNews, сообщила начальник управления коммуникаций и прессы Минобороны, полковник Оксана Гаврилюк.
В ответе Минобороны отмечается, что, согласно двум договорам от 15 декабря 2015 г., WOG обязывался поставить 9 174 т ДТ на сумму свыше 189 млн грн (20 635,5 грн/т - ON). «Из общей суммы поставлено всего 1 000,876 т (ок. 11% - ON) на сумму 20,7 млн грн», - сообщают в Минообороны.
В связи с невыполнением условий договора Министерство начало исковую работу для взыскания штрафа с «ВОГ АЭРО ДЖЕТ». Кроме того, Минобороны направило требование к банку о переводе суммы обеспечения договора на свои счета.
Напомним, что WOG победил в тендере на поставку 9,2 тыс. т арктического ДТ и обязался поставить ресурс до конца 2016 г. Оператор выиграл тендер с ценой в 20 635,5 грн/т. По данным «Консалтинговой группы А-95», средняя стоимость ДТ на украинском рынке 15 декабря 2016г. составляла 20 540 грн/т. В то же время арктическая марка ДТ дороже стандартной зимней на $50-70/т (1 300-1 800 грн/т по курсу на момент торгов). Таким образом, расчетная стоимость арктического ДТ с поставкой на украинский рынок составляла порядка 21 800-22 000 грн/т, что на 1 160-1 360 грн/т выше предложения WOG.
По данным «Консалтинговой группы А-95», WOG активизировал поставки арктического дизтоплива из Беларуси с 14 декабря, и до конца года поставил около 10 тыс. т этого ресурса.
По информации источника OilNews в Минообороны, WOG предпринял попытку инициировать повышение цены после проведения закупки, а также изменить срок поставки, однако эти предложения не нашли понимания у Минобороны.
Как сообщалось, условия договора с WOG были изменены в сравнении с предварительным проектом договора, что сделало возможным повышение цены сделки по упрощенным условиям.
Группа WOG известна активной работой с крупными государственными потребителями нефтепродуктов, в частности, до последнего времени компания была доминирующим поставщиком дизельного топлива и смазочных материалов для «Укрзализныци». Ранее WOG неоднократно использовал практику повышения стоимости топлива после подписания контракта на работу с железной дорогой.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Раніше, у вересні минулого року, Світовий банк погіршив прогноз
зростання економіки України на цей рік - з 5,2% до 2%, а на 2027 рік - з
4,5% до 4%.
Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Студенти відтепер матимуть можливість купувати пільгові квитки на
приміські поїзди та City Express в застосунку АТ "Укрзалізниця", йдеться
у повідомленні компанії.
Нацбанк за порушення вимог законодавства у
сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним
шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї
масового знищення, валютного законодавства в березні 2026
Компанія Київстар представила новий Маркетплейс для бізнесу - онлайнплатформу, яка об'єднує найпопулярніші цифрові рішення від партнерів та спрощує підприємцям доступ до надійних бізнес-інструментів.
Українська компанія Fire Point планує виробляти тверде ракетне паливо в
Данії для всієї Європи, розповіла її директорка Ірина Терех у коментарі
Berlingske.
Українська промислова компанія "Інтерпайп" 31 березня закрила угоду з придбання заводу ArcelorMittal Tubular Products (AMTP) у місті Роман, Румунія.
Рада директорів компанії Kernel Holding S.A. оголосила про викуп 100%
акцій Enselco Holding Limited, які належали мажоритарному акціонеру
Kernel Андрію Веревському.
Польська фінтех-компанія ZEN, яку називають «польським Revolut»,
перемогла у конкурсі на купівлю АТ «Перший Інвестиційний Банк» (ПІН
Банк) та готова придбати 100% його акцій із подальшою докапіталізацією
фінустанови.
Apple активно викуповує майже всі доступні на ринку мобільні мікросхеми
DRAM за підвищеними цінами, що ставить її конкурентів у складне
становище. Про це пише Android Headlines з посиланням на інформатора
Jukan.
Це сталося випадково - і може стати одним із найважливіших відкриттів у
галузі чипів за десятиліття. У процесі досліджень науковці отримали чип,
який стабільно функціонував у режимі температур, які вважаються
надвисокими.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.
Дослідники з Університету Південного Китаю та Університету Пердью
повідомили про розробку нового виду сталі, створеного за допомогою
штучного інтелекту.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.