Фінансові новини
- |
- 17.03.26
- |
- 14:35
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
"Запорожогнеупор" за 10 мес. нарастил выпуск магнезиальных изделий на 4%, высокоглиноземистых - на 7%
17:10 14.11.2016 |
ЧАО "Запорожогнеупор", крупнейшее в Украине предприятие по производству огнеупоров, входящее в группу "Метинвест", по итогам января-октября текущего года нарастило производство магнезиальных изделий на 4% по сравнению с аналогичным периодом 2015 года - до 32,005 тыс. тонн.
Согласно пресс-релизу предприятия в среду, за отчетный период выпуск высок глиноземистых изделий возрос на 7% - до 10,649 тыс. тонн.
Кроме того, производство шамотных изделий снизилось на 4% - до 37,616 тыс. тонн. При этом производство огнеупорных бетонов и масс увеличилось на 37% - до 4,734 тыс. тонн.
При этом отмечается, что в октябре-2016 "Запорожогнеупор" нарастил выпуск формованных огнеупоров на 20%, неформованных - на 37% (в сравнении с октябрем 2015 года). Наибольший рост производства наблюдается по таким позициям: производство шамотных изделий выросло на 10% - до 3,586 тыс. тонн, магнезиальных изделий - на 16%, до 3,371 тыс. тонн, высокоглиноземистых изделий - на 117%, до 1,031 тыс. тонн и огнеупорных бетонов и масс - на 90%, до 544 тонн.
Как сообщалось, "Запорожогнеупор" в 2015 году сократил выпуск огнеупоров на 15% по сравнению с 2014 годом - до 99,359 тыс. тонн. За год выпуск неформованных огнеупоров увеличился на 16% - до 5,947 тыс. тонн.
"Запорожогнеупор" - крупнейшее в Украине предприятие по производству огнеупорных изделий и материалов высокого качества. Производит шамотные, муллитокремнеземистые, муллитовые, муллитокорундовые, периклазовые, периклазохромитовые изделия, карбидокремниевые электронагреватели и неформованные огнеупорные материалы. Продукция предприятия широко используется в Украине, а также в странах СНГ, Европы, Азии и Африки.
"Запорожогнеупор" входит в группу "Метинвест", основными акционерами которой являются донецкое ЧАО "Систем Кэпитал Менеджмент" (71,24%) и группа компаний "Смарт-холдинг" (23,76%).
ООО "Метинвест Холдинг" - управляющая компания группы "Метинвет".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


На єдиному порталі державних послуг «Дія»
з'явився бета-тест, у якому люди можуть написати заяву до міжнародного
Реєстру збитків. Він стосується випадків втрати роботи через війну.
Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
ТОВ "Руш", власник мережі EVA в Україні, за результатами 2025 року
збільшило чистий дохід на 18% порівняно з попереднім роком, до 31,8 млрд
грн, повідомила його пресслужба
"Нова пошта" додала нову функцію в мобільний застосунок: вона дозволить
користуватись одразу кількома номерами для отримання чи відправки
посилок.
Група "Нафтогаз" остаточно виграла у російського "Газпрому суд" на $1,4 млрд, повідомив очільник НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький на сторінці у Facebook у п’ятницю.
Банк "Креді Агріколь Україна" підписав угоду про придбання до 100%
акціонерного капіталу банку "Львів", який орієнтований на малий та
середній бізнес, з головним офісом у Львові.
Правоохоронці викрили організовану злочинну групу, яка незаконно
збагатилася на 32 мільйона гривень за рахунок підприємств концерну
"Укроборонпром".
Створено спільне польсько-українське підприємство PK MIL SA, яке буде
виробляти, зокрема, українські самохідні гаубиці "Богдана" і буксирувані
гаубиці "Богдана-БГ", повідомила пресслужба польської компанії PONAR
Wadowice, на базі якої створюється виробництво.
ТОВ «Ковлар Груп» інвестувало в розробки, випробування та розвиток
виробництва вогнезахисних матеріалів з 2015 року десятки мільйонів
гривень і продовжило вкладати кошти після початку війни, повідомив
директор компанії Костянтин Калафат
Компанія Iveco розпочала випробування технології бездротової зарядки
електромобілів на автомагістралі Autostrada A35 Brebemi в Італії. У
тестах бере участь електричний фургон Iveco eDaily
Google запускає нову функцію в магазині Google Play, яка дозволить
користувачам спочатку пограти в частину платної гри безкоштовно, а вже
потім вирішити, чи варто її купувати.
Бюджетні смартфони зазнають найбільшого удару від зростання цін на компоненти. Як йдеться в аналізі Counterpoint Research, подорожчання пам'яті призведе до 25% підвищення вартості компонентів пристроїв початкового рівня.
Австралійські дослідники створили крихітний чип з ШІ для обчислень зі швидкістю світла та використання для цього енергії світла.
Світовий ринок ноутбуків матиме дві головних проблеми у 2026 році -
зменшення попиту від покупців та зростання вартості компонентів, включно
з процесорами.
Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) схвалило вісім
пілотних програм, які дозволять компаніям почати масштабні випробування
електричних літальних апаратів вертикального зльоту та посадки (eVTOL).
Минулого тижня Anthropic відмовилася від співпраці з Пентагоном, яка
передбачала використання ШІ компанії для масового спостереження та
розробки озброєння.