Фінансові новини
- |
- 10.08.26
- |
- 13:09
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
ДТЭК приобрел у Рудьковского и Шуфрича по 30% "Нафтогазвыдобування" – экс-глава компании
08:37 12.07.2016 |
Энергохолдинг "ДТЭК" приобрел у Николая Рудьковского и Нестора Шуфрича по 30% уставного капитала ЧАО "Нафтогазвыдобування", сообщил экс-председатель правления компании Олег Семинский.
"Как мне стало известно после освобождения, Ахметов выкупил по 30% акций у Рудьковского и Шуфрича. Общая сумма сделки за 60% акций "Нафтогазвыдобування" составила около $180 млн", - сказал он в интервью газете "Зеркало недели".
По словам О.Семинского, при создании ЧАО в 2002 году существовала договоренность, что его доля составит 10% акций компании, которые войдут в долю Н.Рудьковского, которого он считает инициатором своего похищения. В то же время официально переоформление акций так и не произошло.
Экс-глава "Нафтогазвыдобування" также сообщил, что в начале этого года подал иск о восстановлении в должности.
"Следующее судебное заседание по иску в Печерский районный суд о моем восстановлении в должности судьей Л.Цокол назначено на 19 августа текущего года", - сказал он.
Как сообщалось, "Нафтогазвыдобування" по итогам 2015 года увеличила добычу газа в 1,7 раза по сравнению с 2014 годом - до 1,302 млрд куб. м, газоконденсата - почти в 1,6 раза, до 45 тыс. тонн.
"Нафтогазвыдобування" - крупнейшая частная газодобывающая компания в Украине. Основной акционер - энергетический холдинг ДТЭК, которому принадлежит 60% в ЧАО. Компания разрабатывает лицензионные участки на двух месторождениях в Полтавской области - Семиренковском и Мачухском. Доказанные запасы природного газа составляют 25 млрд куб. м, газового конденсата - 2 млн тонн.
В 2013 году в группе "ДТЭК" стартовал процесс реструктуризации бизнеса. В частности, для управления нефтегазовыми активами группы был создан холдинг DTEK Oil&Gas B.V. (Нидерланды), которому поэтапно передаются акции "Нафтогазвыдобування", приобретенные группой в 2013-2014 годах. В феврале 2016 года на DTEK Oil&Gas было сконцентрировано 55% акций ЧАО.
Работа "Нафтогазвыдобування" блокируется с 30 марта 2015 года в рамках уголовного производства, открытого в 2012 году по факту исчезновения экс-главы компании О.Семинского. По мнению компании, это производство не имеет никакого отношения к хозяйственной или иной деятельности ЧАО.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна закуповує у Туреччини
партію американського озброєння, серед якого балістичні ракети ATACMS,
реактивні системи залпового вогню M270 та касетні боєприпаси.
Державний департамент США оприлюднив
документи щодо передачі Україні пускових установок M270, ракет ATACMS, а
також касетних боєприпасів і снарядів. Загальна вартість двох пакетів
перевищує 280 мільйонів доларів.
Міністерство фінансів України працює над законопроєктом, який може
суттєво змінити правила роботи для фізичних осіб-підприємців (ФОП).
Американські виробники Patriot не
хочуть передавати Україні ліцензії, щоб країна робила
ракети-перехоплювачі. Вони побоюються, що Київ зможе робити їх швидше і
дешевше.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполученим Штатам самим потрібні перехоплювачі до систем Patriot.
Питання автономності залишається одним із ключових чинників під час вибору сучасного мобільного пристрою преміального сегмента.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Завершено планові ремонти з перевантаженням ядерного палива на п'яти
енергоблоках АЕС, а також ремонти двох гідроагрегатів ГАЕС, одного - ГЕС
і мобільної газотурбінної установки
Компанія Uklon закрила угоду з придбання 100% корпоративних прав
компанії-оператора електросамокатів e-Wings за 97.6 мільйонів гривень.
Українська оборонно-технологічна компанія ТОВ "Вирій Індастрі" (Vyriy
Industries) здійснює дебютний випуск облігацій серії "А" на номінальну
суму 5 млрд грн. Про це повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.
Rozetka зазнала найбільших прямих
збитків за всю історію свого існування - вони сягають мільярдів гривень
через удари РФ по складах.
Мережа супермаркетів Varus офіційно оголосила про купівлю мережі
магазинів біля дому "Коло". Фінальне підписання угоди відбулося 4
серпня.
Компанія Ferrexpo вирішила зупинити виробництво залізорудної продукції на підприємствах в Україні. Про це вона повідомила в середу на Лондонській фондовій біржі.
Українська компанія Fire Point розробила власний турбореактивний двигун, який може отримати крилата ракета "Фламінго".
Американський виробник мікросхем Advanced Micro Devices у другому
кварталі збільшив чистий прибуток у 2,6 раза, одночасно скоригований
прибуток і виручка виявилися кращими за очікування аналітиків.
Мережа мультимаркетів "Аврора" презентувала B2B-сервіс для юридичних
осіб та фізичних осіб-підприємців, який допоможе здійснювати
корпоративні закупівлі в магазинах мережі за безготівковим розрахунком
через корпоративний баланс, повідомила пресслужба компанії.
Ми вже писали про оновлення Windows Hello, яке очікується в серпневому
патчі Windows 11. Схоже, за повідомленнями, воно почало розгортатися
раніше.
Єврокомісія прагне створити власну інфраструктуру штучного інтелекту, яка має почати функціонувати до середини 2028 року
У першій половині 2026 року світові постачання
чипів для смартфонів скоротилися на 15% порівняно з аналогічним
періодом торік.
Китайський автовиробник Hongqi, преміальний бренд концерну China FAW
Group, представив результати випробувань нового прототипу акумулятора
для електромобілів із надшвидкою зарядкою.
Qualcomm поки не розкрила, наскільки подорожчають чіпи, але для покупців це означає одне: усі Android-пристрої на
чіпах Snapdragon неминуче подорожчають.