Фінансові новини
- |
- 05.12.25
- |
- 17:41
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
НБУ признал семью Дворецких владельцами существенного участия в Индустриалбанке и Экпресс-банке
16:26 19.02.2016 |
Национальный банк признал семью Дворецких владельцами существенного участия в Индустриалбанке (Запорожье) и Экспресс-банке (Киев).
Об этом в пятницу сообщил журналистам исполняющий обязанности директора департамента регистрационных вопросов и лицензирования Александр Бевз, передают Українські Новини.
"Так сложилось, что 2 банка - Идустриалбанк и Экспресс-банк - контролировались семьей Дворецких. Хотя оформлены на них в контроле не были. Мы давили на них с целью легализации, а с другой стороны у них произошло такое обстоятельство - умер Владимир Дворецкий. Он оставил завещание на своих родственников: жену, сына и невестку. Они одновременно к нам зашли на Индустриал и на Экспресс, мы их предупредили, что будем рассматривать эти кейсы исключительно вместе. Мы очень долго работали с этими собственниками и пришли к такой схеме, которая устроит регулятор по надзору. 16 февраля мы согласовали семью в 2 банках", - сказал он.
Согласование произошло при условии, что Дворецкие признают создание банковской группы и проведут реорганизацию, а НБУ будет проводить консолидированный банковский надзор.
Как сообщали Українські Новини, Игорь и Владимир Дворецкие являются бывшими соадельцами "Запорожстали".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Київмедпрепарат має багатомільйонні борги, суд на вимогу кредитора призначив розпорядника майна
За перший день старту програми "3000 км Україною" українці оформили понад 4000 квитків до або із прифронтових регіонів.
Найближчим часом будуть заповнені вакантні місця у наглядовій раді АТ "Укроборонпром" та інших оборонних підприємств.
Квитки, які братимуть участь у програмі «3000 км Україною», становитимуть до 10% загального обсягу місць у низький період.
Національний банк України (НБУ) за результатами безвиїзного нагляду
встановив порушення вимог законодавства на платіжному ринку з боку АТ
"Укрпошта" та застосував до компанії захід впливу у вигляді письмового
застереження.
Кабінет міністрів переводить ДП "Ліси України" у статус акціонерного
товариства, але 100% акцій залишаються у власності держави, повідомила
премʼєр-міністр Юлія Свириденко.
Одне з провідних підприємств важкого машинобудування в Україні довели до банкрутства
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.
ове дослідження принесло обнадійливі новини для всіх, хто
коли-небудь замислювався про можливу шкоду для здоров'я від тривалого перебування прямо над величезною батареєю.