Фінансові новини
- |
- 05.12.25
- |
- 20:47
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
KSG Agro передала Укрсоцбанку мельницу и элеватор в счет погашения $4 млн кредитов
09:52 10.09.2015 |
Агрохолдинг KSG Agro передал на баланс Укрсоцбанка (Киев, ТМ UniCredit Bank) мукомольные мощности и элеватор АО "Переробнык" в счет погашения около $4 млн кредитов.
Согласно сообщению KSG Agro в понедельник, таким образом компания завершила следующий этап реструктуризации кредита.
В свою очередь Укрсоцбанк передал эти основные средства в аренду KSG Agro. Кроме того, стороны подписали опцион обратного выкупа в течение пяти лет.
Как сообщалось со ссылкой на председателя совета директоров агрохолдинга Сергея Касьянова, KSG Agro подписал соглашение о реструктуризации кредитов с Укрсоцбанком на сумму, эквивалентную примерно $7 млн.
По словам А.Касьянова, долговая нагрузка компании оценивается в сумму около $30 млн. При этом основная часть долга компании в гривне.
В рамках первого этапа реструктуризации, задолженность ООО "СХП Чумаки" (ранее - ООО "Днепроагростандарт") перед Укрсоцбанком была погашена группой "Днепроагро" в счет купли-продажи корпоративных прав ООО "СХП Чумаки". Кроме того, в рамках первого этапа реструктуризации "Днепроагро" погасило кредитную задолженность ООО "Возрождение
Вертикально интегрированный холдинг KSG Аgro занимается производством, хранением, переработкой и продажей зерновых и масличных культур, а также свиноводством. В настоящее время земельный банк компании составляет около 65 тыс. га в Украине.
В сентябре прошлого года KSG Аgro представил инвесторам новую стратегию развития, согласно которой компания сократит земельный банк за счет отказа от крымских активов (28 тыс. га из 94 тыс. га на тот момент) и сосредоточится на наиболее прибыльных и перспективных проектах, в числе которых промышленное свиноводство, производство твердого биотоплива, мукомольное и крупяное производство.
По итогам 2014 года холдинг нарастил чистый убыток на 38% - $39,47 млн. Его выручка за прошлый год составила $26,3 млн, что на 54,8% меньше, чем годом ранее, преимущественно из-за меньшего объема урожая и продаж, а также снижения цен на агропродукцию.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Київмедпрепарат має багатомільйонні борги, суд на вимогу кредитора призначив розпорядника майна
За перший день старту програми "3000 км Україною" українці оформили понад 4000 квитків до або із прифронтових регіонів.
Найближчим часом будуть заповнені вакантні місця у наглядовій раді АТ "Укроборонпром" та інших оборонних підприємств.
Квитки, які братимуть участь у програмі «3000 км Україною», становитимуть до 10% загального обсягу місць у низький період.
Національний банк України (НБУ) за результатами безвиїзного нагляду
встановив порушення вимог законодавства на платіжному ринку з боку АТ
"Укрпошта" та застосував до компанії захід впливу у вигляді письмового
застереження.
Кабінет міністрів переводить ДП "Ліси України" у статус акціонерного
товариства, але 100% акцій залишаються у власності держави, повідомила
премʼєр-міністр Юлія Свириденко.
Одне з провідних підприємств важкого машинобудування в Україні довели до банкрутства
У листопаді 2025 року український ринок нових авто продовжив зміщуватися в бік електромобілів.
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.