Фінансові новини
- |
- 27.06.26
- |
- 14:21
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
"Днепротяжмаш" в 2014 г. увеличил чистый доход на 17%
10:39 08.05.2015 |
ПАО "Днепротяжмаш" (ДТМ, Днепропетровск), крупное машиностроительное предприятие Украины, входящее в состав научно-производственной фирмы "Днепротехсервис", в 2014 году увеличила чистый доход на 16,6% по сравнению с 2013 годом - до 919,98 млн грн.
Согласно обнародованному во вторник годовому отчету предприятия в системе раскрытия Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку, чистая прибыль совпадает с ранее опубликованными предварительными данными - 1,13 млн грн (на 27,8% меньше).
По итогам прошлого года завод увеличил валовую прибыль на 3,3% - до 194,1 млн грн, а прибыль от операционной деятельности возросла на 73%, до 37,26 млн грн.
В отчете отмечается, что объем товарной продукции за год возрос на 35,7% - до 1 млрд 062 млн грн, при этом производство доменного оборудования выросло почти втрое, шлаковых чаш - на 14%, запчастей к подъемно-транспортному оборудованию - в три раза, выпуск тюбингов - на 22%. В то же время сократился выпуск прокатного оборудовании, редукторов, разгрузочных комплексов.
Доля экспорта в общем объеме отгруженной продукции составила 83,4%, продукция поставлялась в Россию, Казахстан, Эстонию, Канаду, Турцию, Беларусь, Латвию, Грузию.
В числе основных клиентов предприятия - "ArcelorMittal Кривой Рог", Алчевский и Мариупольский меткомбинаты, "Запорожсталь", "Азовсталь", предприятия горнодобывающего дивизиона "Метинвеста" (Северный, Ингулецкий. Центральный ГОКи), а также российские "Северсталь". Выксунский метзавод, Новолипецкий меткомбинат, Актюбинский завод ферросплавов.
"Днепротяжмаш" в прошлом году инвестировал в основной капитал 2,3 млн грн, в том числе в оборудование - почти 2 млн грн.
"Несмотря на спад промышленности в целом в Украине, мы смогли, работая в очень жестких условиях экономии всех видов ресурсов, удержаться на рынке традиционной продукции. Помимо прочего, продолжалась работа по обновлению номенклатуры продукции и расширению рынков сбыта; по производству, сборке и испытаниям оборудования и агрегатов наземного стартового комплекса для ракетоносителя "Циклон-4", - отмечается в отчете предприятия.
"Днепротяжмаш" производит доменное, прокатное, сталеплавильное, горнорудное, агломерационное, коксохимическое, а также единичное оборудование, изготавливаемое по требованию заказчика. Экспортирует продукцию, в частности, в Россию, Казахстан, Грузию, Румынию, Польшу.
В 2013 году завод сократил чистый доход от реализации на 4,7% к 2012 году, до 788,64 млн грн.
НПФ "Днепротехсервис" - группа машиностроительных предприятий Украины, специализирующаяся на разработке, производстве, продаже и сервисном обслуживании оборудования, машин и оснастки для горно-металлургического комплекса и промышленности.
Группа объединяет, в частности, "Днепротяжмаш", Синельниковский рессорный завод, "Славтяжмаш", Днепропетровский завод прокатных валков, ПАО "Светофор".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


З ініціативи МЗС уряд розширив можливості для набуття українського
громадянства у спрощеному порядку та додав до переліку держав Республіку
Молдова.
На Конференції з відновлення України URC2026 у
Гданську підписані €160 угод на суму понад 10 мільярдів та нові
партнерства у сферах оборонної промисловості та енергетики.
Міністерство фінансів України і Світовий банк уклали угоду на 3,39
мільярда доларів, повідомляє прем'єр-міністерка Юлія Свириденко 25
червня.
Група Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) на Конференції з питань
відновлення України (URC 2026) в Гданську (Польща) оголосила про новий
пакет підтримки України - понад EUR470 - млн для зміцнення інвестицій
приватного сектору та критичної інфраструктури, включаючи житло та
дороги
Європейська комісія планує зберегти вимоги щодо реформ у наступному періоді фінансування України.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
До наступного етапу конкурсу щодо концесії першого та контейнерного
терміналів порту Чорноморськ потрапили чотири портових оператори.
Українська TAF Industries та польський оборонний концерн PGZ підписали
меморандум про наміри щодо промислової співпраці у сфері безпілотників і
засобів протидії дронам.
Нова пошта почала доставляти відправлення у поштомати вночі. Завдяки
цьому клієнти можуть отримати посилки ще до початку робочого дня,
повідомила пресслужба логістичної компанії.
З 1 липня всі країни ЄС починають поетапно запроваджувати нові правила
оформлення комерційних посилок: якщо ПДВ не сплачений, "Укрпошта" одразу
оформлюватиме і його.
Mastercard та "ПриватБанк" здійснили першу в Україні агентну транзакцію, використовуючи Mastercard Agent Pay.
Голова Національного банку України Андрій Пишний допускає можливість
приватизації державних "ПриватБанку" та "Ощадбанку", проте вважає, що
такі рішення мають ухвалюватися в межах комплексної стратегії розвитку
державного банківського сектору.
Українська компанія TAF Industries уклала меморандум про співпрацю із шведською Recas. Виробники планують розвивати інфраструктуру для виробництва НРК.
Microsoft нарешті вирішила звернути увагу на одну з найбільш
дратівливих особливостей своєї операційної системи. Компанія випустила
попередню збірку Windows 11 Insider Preview Build 26300.8687 для
експериментального каналу, яка обіцяє покласти край нескінченним циклам
оновлень.
Google офіційно випустила Android 17 для смартфонів та планшетів Pixel після чотирьох бета-версій. Оновлення вже почало поширюватися на сумісні пристрої.
Найбільший український мобільний оператор "Київстар" оголосив про запуск
роботи месенджерів Viber, WhatsApp та застосунку навігації Google Maps
через технологію Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий
зв'язок зі смартфоном) у режимі Light Data, повідомив президент та СЕО
компанії Олександр Комаров
Попри те, що 68% українських IT-компаній залишаються прибутковими,
понад 31% юридичних осіб у сфері інформаційних технологій завершили 2025
рік зі збитками.
Два оновлення для браузера Google Chrome, які вийдуть цього
літа, усунуть обхідні шляхи для запуску старих блокувальників реклами,
на кшталт uBlock Origin
Кілька днів тому стало відомо, що новій главі XBOX Аші Шармі (Asha Sharma) поставлено завдання
збільшити прибутковість бренду, оскільки вище керівництво Microsoft
відмовляється надалі проводити безрезультатні вливання мільярдів
доларів.
Американські компанії активно нарощують найм фахівців зі штучного
інтелекту, однак скористатися цим бумом можуть переважно досвідчені
працівники.