Фінансові новини
- |
- 19.12.25
- |
- 03:56
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
"Укргаздобыча" добыла более 15 млрд куб. м газа в 2014 г
08:11 03.04.2015 |
За 2014 г. ПАО "Укргаздобыча" добыто 15,113 млрд куб. м газа, что, с учетом потерь в зоне АТО, превысило показатель 2013 г. на более чем 130 млн куб. м. Об этом идет речь в отчете компании за прошлый год, который обнародован на официальном сайте предприятия.
По словам председателя правления "Укргаздобычи" Сергея Костюка, несмотря на потери в зоне проведения АТО, добычу удалось не только сохранить, но и нарастить.
Костюк отметил, что в 2015 г. газодобыча ориентировочно уменьшится на 3% из-за изношенности оборудования и истощенности месторождений.
Председатель правления подчеркнул, что единственным источником стабилизации добычи природного газа является завершение строительства двух дожимно-компрессорных станций (ДКС) - Хрестищенской и Червонодонецкой, что позволит нарастить добычу природного газа на 350 млн куб. м газа в течение 2016 г.
В компании сообщили, что также подготовили инвестиционную программу на период 2015-2020 гг., которая предусматривает увеличение добычи с 2016 г. до 15 млрд куб. м газа и постепенное увеличение до 17,5 млрд куб. м природного газа.
"Объем инвестиций в совместной деятельности с УГВ в 2014 году вырос на 93% и составляет 1 млрд 329 млн грн", - подчеркивается в сообщении пресс-службы.
В компании также отмечают, что впервые за три последних года произошло фактическое погашение кредитов, а не только процентов. Так, за отчетный период, уплачено 1 млрд 650 млн грн. кредита, в том числе, и 507 млн процентов.
В ПАО "Укргаздобыча" подчеркивают, что задолженность НАК "Нафотогаз Украины" за 2014 г. уменьшилась на 507 млн грн и на конец года составила 2,233 млрд грн.
Читайте также: Долг потребителей перед "Нафтогазом" за неделю сократился на 1 млрд грн; "Нафтогаз" перевел "Газпрому" очередные 15 млн долл
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :
ПРЕС-РЕЛІЗИ
У РУБРИЦІ
Бізнес
| У ChatGPT відтепер можна редагувати зображення в Photoshop. Функція безкоштовна й доступна в Україні |


Власники 99,06% ВВП-варантів, які перебувають в обігу на загальну суму $2,635 млрд, підтримали їх повний обмін на звичайні єврооблігації України, йдеться у біржовому повідомленні України у четвер.
З 1 січня 2027 року платники єдиного податку з доходом від 1 млн грн повинні будуть сплачувати 20% ПДВ
Кабінет міністрів України дозволив Міністерству фінансів понаднормово
запозичити 55 млрд грн. Їх планують використовувати на початку
наступного року.
Згідно з планом, російський скраплений природний газ (СПГ) буде
заборонено в ЄС на початку 2026 року після того, як закон набуде
чинності. Натомість імпорт трубопровідного газу буде поступово припинено
до 30 вересня 2027 року.
The New York Times дізнались деталі заходів стримування з боку партнерів
України, які готують у рамках триваючих переговорів довкола "мирного
плану" Трампа.
Кожен власник складу рано чи пізно стикається з банальною проблемою -
місця не вистачає. Товарів стає більше, асортимент росте, а стіни
приміщення залишаються на місці.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Парламент ухвалив закон, який продовжив дію заборони на накладання
арешту на майно та кошти ДП «Виробниче об'єднання Південний
машинобудівний завод імені О. М. Макарова» до 1 січня 2027 року.
Наглядова рада АТ "Укрнафта" обрала Богдана Кукуру новим головою правління компанії.
Металургійний холдинг Ріната Ахметова придбав актив у новій для себе країні
Стартова ціна державного пакета акцій Сумихімпрому – 1,088 млрд грн
Олександр Камишін припинить повноваження члена наглядової ради АТ "Укрзалізниця" 29 грудня 2025 року.
Стабільну роботу Укрзалізниці у 2025 році вдалося забезпечити завдяки
низці оптимізаційних заходів у компанії та підтримці з резервного фонду
бюджету.
Підрозділ Групи Світового банку IFC 10 грудня оголосив про інвестування в
акціонерний капітал двох страхових компаній в Україні - "Княжа" та USG.
Google анонсувала новий експериментальний веббраузер під назвою
Disco, що орієнтований на інтеграцію ШІ у процес перегляду сторінок.
Першою функцією браузера стала GenTabs - віджети, створені на основі
відкритих вкладок, історії чатів і запитів користувача.
AMD може розглядати 2-нм техпроцес Samsung для випуску майбутніх
чипів. Про це повідомляють джерела з Південної Кореї.
Європейський Союз розглядає можливість п'ятирічної відстрочки своєї
заборони на використання двигунів внутрішнього згоряння після сильного
тиску з боку деяких найбільших автомобільних країн регіону.
Зловмисники застосовують нову схему для поширення шкідливого ПЗ Atomic
macOS Stealer (AMOS), використовуючи довіру користувачів до чат-ботів на
зразок ChatGPT від OpenAI чи Grok від xAI. Про це повідомляє Huntress у
своєму дослідженні.
У листопаді український автопарк поповнили понад 11 тис.
автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення (BEV). Це
майже втричі більше, ніж у листопаді торік.
Компанія Adobe запустила свої програми Adobe Photoshop, Adobe Express та Adobe Acrobat для чат-боту ChatGPT.
Уряд ухвалив постанову, яка дає можливість запустити повний цикл
оформлення європротоколу оформлення незначних дорожньо-транспортних
пригод в застосунку "Дія", повідомила премʼєр-міністр України Юлія
Свириденко.