Фінансові новини
- |
- 05.12.25
- |
- 21:05
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Недостатньо лише мати знання; їх треба вміти використовувати. Недостатньо лише хотіти; треба діяти" Йоганн Вольфганг фон Гете |
В мае "Арселор Миттал Кривой Рог" увеличил производство стали на 21,8% до 607,9 тысяч тонн
17:41 16.06.2014 |
В мае 2014 года по сравнению с маем 2013 года горно-металлургический комбинат "Арселор Миттал Кривой Рог" (Днепропетровская область) увеличил производство стали на 21,96%, или на 108,7 тыс. тонн до 607,9 тыс. тонн.
Об этом говорится в сообщении комбината.
В мае 2014 года по сравнению с маем 2013 года "Арселор Миттал Кривой Рог" увеличил производство проката на 15,8% или на 71,2 тыс. тонн до 522 тысяч тонн.
Также предприятие увеличило производство чугуна на 21,96% или на 95 тысяч тонн до 528 тысяч тонн.
"Производственные результаты предприятия в мае 2014 стали лучшими с сентября 2008 г. с рекордным уровнем производства чугуна, стали" - отметил заместитель генерального директора по производству "Арселор Миттал Кривой Рог" Парамжит Калон.
По его словам в мае 2014 предприятие осуществило плановые ремонтные работы, среди которых ремонты печи для обжига извести № 5, вагоноопрокидывателя и тракта в огнеупорно-известковом цехе, конвертера №5, вагоноопрокидывателя аглофабрики № 3, а также завершено 45-суточный ремонт мелкосортного стана №250-2.
Как сообщало агентство, В апреле 2014 года по сравнению с апрелем 2013 года "Арселор Миттал Кривой Рог" сократил производство стали на 2,65%, или на 12,6 тыс. тонн до 462 тыс. тонн.
В 2013 году "Арселор Миттал Кривой Рог" увеличил производство стали на 0,2% до 6,4 млн тонн.
2013 год комбинат, согласно международным стандартам финансовой отчетности, закончил с убытком 1 517,018 млн гривен, сократив чистый доход на 2,23% или на 645,041 млн гривен до 28 251,196 млн гривен по сравнению с 2012 годом.
95,1266% акций комбината принадлежит компании Mittal Steel Germany GmbH, которая входит в состав международного холдинга Arcelor Mittal.
"Арселор Миттал Кривой Рог" является крупнейшим производителем стального проката в Украине, специализируется на производстве длинномерного проката, в частности арматуры и катанки.
Основные производственные показатели, тыс. тонн:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Київмедпрепарат має багатомільйонні борги, суд на вимогу кредитора призначив розпорядника майна
За перший день старту програми "3000 км Україною" українці оформили понад 4000 квитків до або із прифронтових регіонів.
Найближчим часом будуть заповнені вакантні місця у наглядовій раді АТ "Укроборонпром" та інших оборонних підприємств.
Квитки, які братимуть участь у програмі «3000 км Україною», становитимуть до 10% загального обсягу місць у низький період.
Національний банк України (НБУ) за результатами безвиїзного нагляду
встановив порушення вимог законодавства на платіжному ринку з боку АТ
"Укрпошта" та застосував до компанії захід впливу у вигляді письмового
застереження.
Кабінет міністрів переводить ДП "Ліси України" у статус акціонерного
товариства, але 100% акцій залишаються у власності держави, повідомила
премʼєр-міністр Юлія Свириденко.
Одне з провідних підприємств важкого машинобудування в Україні довели до банкрутства
У листопаді 2025 року український ринок нових авто продовжив зміщуватися в бік електромобілів.
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.