Фінансові новини
- |
- 02.07.26
- |
- 16:32
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Завод им. Малышева начал производство гусениц для танка "Оплот"
08:21 05.11.2013 |
Государственное предприятие "Завод им. Малышева" (Харьков) освоило полный цикл производства гусениц для танка "Оплот".
Об этом говорится в сообщении пресс-службы государственного концерна "Укроборонпром" со ссылкой на генерального директора предприятия Вадима Федосова.
"Впервые за 14 лет завод осуществил полный цикл изготовления деталей гусеницы для танка "Оплот" и приступил к сборке гусеничной ленты с металлическим грунтозацепом", - сказал Федосов.
Он подчеркнул, что производство гусениц для "Оплота" является сложным технологическим процессом, который, в частности, включает такие операции, как нарезка, ковка, фрезеровка, сверловка, закалка и специальная обработка гусеничных траков.
Отдельно осуществляется напрессовка резиновых втулок и обрезинивание беговой дорожки трака.
Федосов отметил, что завод ранее производил гусеницы целиком, включая обрезинивание траков, однако затем это производство было передано другим предприятиям.
На заводе сохранился цех № 630, который этим занимался.
"Сегодня завод восстановил свои возможности по производству гусеничных лент для самых современных танков", - отметил Федосов.
Он рассказал, что освоение полного цикла изготовления гусениц для танка "Оплот" является очередным шагом в концентрации производства бронетанковой техники на Заводе им. Малышева.
"Мы также планируем освоить полнообъемное производство пушек, катков и другой номенклатуры, чтобы исключить зависимость от импорта", - заявил Федосов.
Он подчеркнул, что с точки зрения экономики завод обязан по максимуму замкнуть производство на себя, чтобы стать самодостаточной структурой.
Как сообщало агентство, Завод им. Малышева намерен увеличить производство по сравнению с 2012 годом в 6,1 раза, или на 1,255 млрд гривен до около 1,5 млрд гривен в 2015 году.
Январь-июнь предприятие закончило с чистой прибылью 0,5 млн гривен.
Завод им. Малышева - крупнейший в Содружестве Независимых Государств производитель бронетанковой техники, продукции тяжелого и транспортного машиностроения, тяжелых дизелей.
Завод также производит оборудование для угледобывающей и нефтегазовой промышленности.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держбюджет України отримав майже 600 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для фінансування соцвиплат.
У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Вже найближчими днями Єврокомісія завершить оцінку контрактів, наданих
їй Україною, з тим, щоб здійснити виплату ще частини з 6 млрд євро
першого оборонного траншу з пакета фінансування на 90 млрд.
Польща не передаватиме Україні винищувачі МіГ-29, оскільки Київ відмовився ділитися технологіями виробництва безпілотників.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Кабінет міністрів оновив Основні (стратегічні)
напрями діяльності банків державного сектору на період воєнного стану,
зокрема, запланував продаж двох державних банків - Укргазбанку та Сенс
банку.
'Укрпошта'' підписала угоду з одним із
найбільших світових маркетплейсів ручної роботи та авторських товарів
Etsy. Компанія стала його верифікованим партнером в Україні, а продавці
отримають нові можливості для міжнародної торгівлі.
НАК "Нафтогаз України" офіційно запропонував бондхолдерам
реструктуризувати облігації з термінами погашення у 2026 і 2028 роках.
Емітент паперів - компанія Kondor Finance plc - 29 червня опублікував
запит згоди на біржі Euronext Dublin.
Група компаній "Епіцентр" запустила цифрову платформу "Епіцентр Бізнес",
яка об'єднує низку сервісів для підприємців, зокрема, бізнес-закупівлі і
можливість кредитування, повідомила пресслужба групи.
До наступного етапу конкурсу щодо концесії першого та контейнерного
терміналів порту Чорноморськ потрапили чотири портових оператори.
Українська TAF Industries та польський оборонний концерн PGZ підписали
меморандум про наміри щодо промислової співпраці у сфері безпілотників і
засобів протидії дронам.
Нова пошта почала доставляти відправлення у поштомати вночі. Завдяки
цьому клієнти можуть отримати посилки ще до початку робочого дня,
повідомила пресслужба логістичної компанії.
Програма ESU для Windows 10 була тихо продовжена ще на один рік і тепер
завершиться 12 жовтня 2027 року замість жовтня 2026-го. Microsoft
IBM оголосила
про значний прорив у галузі напівпровідників, анонсувавши першу у світі
технологію мікросхем із розміром менше 1 нанометра.
Поки світ спостерігає за гігантськими стрибками Starship, компанія
SpaceX тихо (якщо так можна сказати про гуркіт Falcon 9) розширює свій
вплив у сегментах, де гроші лежать ближче до Землі.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.
Sandisk презентувала нову лінійку SSD для PS5 за шаленими цінами.
Фахівці компанії Zimperium повідомили про виявлення небезпечного
Android‑трояна під назвою Rokarolla, який здатний викрадати облікові
дані та іншу конфіденційну інформацію з понад 200 додатків для
банківських операцій та криптовалют