Фінансові новини
- |
- 06.12.25
- |
- 05:43
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
"МакДональдз Юкрейн" планирует в последующие 3-4 года привлечь партнеров для развития сети в Украине
16:07 28.01.2012 |
Предприятие с иностранными инвестициями "МакДональдз Юкрейн", развивающееся сегодня в Украине только за счет открытия собственных заведений, планирует в последующие три-четыре года развиваться также путем привлечения партнеров, сообщил вице-президент Восточно-Европейского дивизиона компании McDonald's, генеральный директор "МакДональдз Юкрейн Лтд" Иан Борден.
"В перспективе, несомненно, мы будем иметь франчайзи в Украине, России и других странах. В следующие три-четыре года планируем развивать нашу сеть еще и по разным франчайзинговым схемам", - сказал он в эксклюзивном интервью агентству "Интерфакс-Украина".
И.Борден отметил, что для открытия "МакДональдз" по системе франчайзинга необходимы стабильная экономика, законодательство, обеспечивающее как права компании, так и права партнера, а также надежные местные бизнес-партнеры.
"Пока мы не видим всех этих составляющих в Украине. Ее экономика должна быть более устойчивой, а законодательство более прогнозируемым и прозрачным", - добавил он.
По данным И.Бордена, в мире более 80% ресторанов "МакДональдз" работает по схеме франчайзинга.
На сегодняшний день сеть McDonalds объединяет в Украине 71 заведение в 21 городе, обслуживающие около 300 тыс. посетителей ежедневно. Кроме того, компания в 2011 году запустила проект развития сети кофеен McCafe, открыв первые семь кофеен.
Первое заведение "МакДональдз" в Украине было открыто 24 мая 1997 года в Киеве. В Украине в компании работает около 7 тыс. человек
Компания McDonald's вложила более $150 млн в развитие сети и инфраструктуры в Украине.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Київмедпрепарат має багатомільйонні борги, суд на вимогу кредитора призначив розпорядника майна
За перший день старту програми "3000 км Україною" українці оформили понад 4000 квитків до або із прифронтових регіонів.
Найближчим часом будуть заповнені вакантні місця у наглядовій раді АТ "Укроборонпром" та інших оборонних підприємств.
Квитки, які братимуть участь у програмі «3000 км Україною», становитимуть до 10% загального обсягу місць у низький період.
Національний банк України (НБУ) за результатами безвиїзного нагляду
встановив порушення вимог законодавства на платіжному ринку з боку АТ
"Укрпошта" та застосував до компанії захід впливу у вигляді письмового
застереження.
Кабінет міністрів переводить ДП "Ліси України" у статус акціонерного
товариства, але 100% акцій залишаються у власності держави, повідомила
премʼєр-міністр Юлія Свириденко.
Одне з провідних підприємств важкого машинобудування в Україні довели до банкрутства
У листопаді 2025 року український ринок нових авто продовжив зміщуватися в бік електромобілів.
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.