Фінансові новини
- |
- 19.01.26
- |
- 16:30
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
В декабре Киевский картонно-бумажный комбинат сократил производство картона на 4,3% до 18,9 тыс. тонн
23:54 18.01.2012 |
В декабре Киевский картонно-бумажный комбинат (ККБК, Обухов, Киевская область) сократил производство картона на 4,3%, или на 0,853 тыс. тонн до 18,923 тыс. тонн по сравнению с декабрем 2010 года.
Об этом Українським Новинам сообщила ассоциация предприятий целлюлозно-бумажной промышленности "Укрпапир".
В декабре комбинат увеличил выпуск картона тарного, включая бумагу для гофрирования, по сравнению с аналогичным периодом 2010 года на 11,08%, или на 1,201 тыс. тонн до 12,038 тыс. тонн.
Также в декабре комбинат увеличил производство бумаги по сравнению с декабрем 2010 года на 3,7%, или на 0,228 тыс. тонн до 6,36 тыс. тонн.
Производство туалетной бумаги в декабре увеличилось по сравнению с декабрем 2010 года на 42,6%, или на 11,812 млн рулонов до 39,527 млн рулонов, производство коробочного картона сократилось на 22,98%, или на 2,054 тыс. тонн до 6,885 тыс. тонн.
Производство ящиков в декабре комбинат увеличил на 17,28%, или на 2,513 млн кв. м до 17,05 млн кв. м, при этом сократив производство товарного гофрокартона на 12,02%, или на 0,656 млн кв. м до 4,802 млн кв. м.
За 2011 год комбинат увеличил производство картона на 1,99%, или на 4,252 тыс. тонн до 218,354 тыс. тонн по сравнению с 2010 годом.
Комбинат также увеличил в 2011 году производство бумаги на 5,9%, или на 4,097 тыс. тонн до 73,521 тыс. тонн.
Как сообщало агентство, в ноябре ККБК сократил производство картона на 6,4%, или на 1,244 тыс. тонн до 18,231 тыс. тонн по сравнению с ноябрем 2010 года.
2010 год Киевский картонно-бумажный комбинат закончил с прибылью 185,69 млн гривен, увеличив чистый доход на 38,33%, или на 489,225 млн гривен до 1 765,596 млн гривен по сравнению с 2009 годом.
Комбинат является крупнейшим переработчиком макулатуры в странах бывшего СССР, способен перерабатывать около 280 тыс. тонн макулатуры в год.
В состав публичного акционерного общества "Киевский картонно-бумажный комбинат" входят 4 основных производства: картонное, бумажное, полиграфическое, а также гофропроизводство.
95,15% акций ККБК принадлежат компании Pulp Mill Holding GmbH (Вена, Австрия).
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Посеред запеклої суперечки навколо статусу Гренландії президент
Сполучених Штатів Дональд Трамп оголосив запровадження ввізних мит проти
низки європейських країн, які раніше наполягали на неприпустимості
передачі цього острова США.
Україна та Велика Британія підписали угоду про торговельну лібералізацію для деяких видів аграрної продукції.
Через прайс-кепи імпорт електроенергії з Євросоюзу здійснюється лише на 30%
Польща передасть Україні до дев'яти своїх винищувачів МіГ-29 - технічні переговори про це все ще тривають.
Деталі візиту не розголошувалися з міркувань безпеки. Востаннє очільниця МВФ відвідувала Україну в лютому 2023 року.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Один з найбільших об'єктів великої приватизації в Україні вдруге не вдалося продати
Через відділення АТ «Укрпошта» виплати за програмою «Зимова підтримка» оформили понад 3,8 млн українців.
АМКУ отримав заяви на зміну власника дев'яти юридичних осіб, що входять до складу Агро-Регіону
Уряд оновив порядок купівлі електроенергії для потреб НЕК "Укренерго".
Відтепер оператор системи передачі зможе закуповувати електроенергію у
НАЕК "Енергоатом" через спеціальні аукціони за двосторонніми договорами.
Інвестиційна компанія Ігоря Мазепи Concorde Capital припинила пошук покупця для заводу «Кузня на Рибальському» і планує реалізувати девелоперський проєкт на цій ділянці у центрі Києва за підтримки міжнародних партнерів.
Українці за перший місяць дії "УЗ 3000 км" вже обміняли кілометри на 80
тис. квитків, а на участь у програмі зареєструвались 500 тис. осіб,
повідомив віцепрем'єр-міністр з відновлення України - міністр розвитку
громад та територій України Олексій Кулеба.
Державну частку у санкційному підприємстві продали єдиному учаснику аукціону - ТОВ "АВР "Трембіта"
Wikimedia Enterprise створено у 2021 році для надання великим
компаніям платного доступу до розширеної версії API Wikipedia. Ця версія
адаптована для комерційного використання та роботи з системами штучного
інтелекту.
Платформа X Ілона Маска заявила, що Grok більше не генеруватиме оголені
зображення людей. Компанія заявляє, що нові обмеження були впроваджені
для акаунта чат-бота у соціальній мережі й подібна функціональність
тепер недоступна навіть платним користувачам.
Відсьогодні YouTube запускає новий пакет інструментів для батьків з
України, які зможуть краще контролювати що і як довго їхні діти
дивляться на платформі. Серед них - налаштування часу перегляду для
Shorts та нагадування про сон чи перерву.
Компанія NVIDIA оголосила про фінальний запуск технології DLSS 4.5 Super Resolution, який відтепер доступний усім користувачам відеокарт GeForce RTX.
Китайські урядовці наказали технологічним компаніям не купувати чипи Nvidia без необхідності
Адміністрація президента Дональда Трампа ухвалила нові критерії дозволу
продажів ШІ-процесорів NVIDIA H200 китайським покупцям. Про це пише
Bloomberg.
Міністр оборони США Піт Хегсет заявив, що чат-бот Grok, розроблений
компанією xAI, впровадять в інфраструктуру Пентагону. Цей процес стане
частиною ширшої ініціативи з використання генеративного ШІ у військових
системах.