Фінансові новини
- |
- 09.04.26
- |
- 07:40
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
"Астарта" в 2011г увеличила производство сахара на 85%, молока - на 35%
16:55 19.12.2011 |
Агропромхолдинг "Астарта", крупнейший производитель сахара в Украине, в 2011 году увеличил производство сахара на 85% по сравнению с 2010 годом - до 370 тыс. тонн, молока - на 35%, до 69 тыс. тонн.
Согласно пресс-релизу "Астарты", агропромхолдинг в текущем сезоне переработал 2,6 млн тонн сахарной свеклы, что на 65% больше показателя за прошлый год. При этом средний уровень выхода сахара составил 14,5% (в 2010 году - 12,7%).
"Астарта" также сообщает, что валовой сбор сахарной свеклы вырос на 75% - до 2,1 млн тонн, зерновых и масличных культур - в два раза, до 660 тыс. тонн.
"Такого результата удалось достичь за счет расширения посевных площадей и динамичного роста урожайности по всем ключевым культурам", - отмечается в пресс-релизе.
В частности, по данным компании, урожайность кукурузы увеличилась на 46%, сои - на 44%, сахарной свеклы - на 43%.
Согласно пресс-релизу, поголовье КРС увеличилось на 17% - до 28 тыс. голов, поголовье дойных коров - на 23%, до 14 тыс.
"В этом году мы достигли хороших производственных результатов: большинство поставленных в начале года целей значительно перевыполнены. В 2012 году мы продолжим следовать нашей стратегии развития, учитывая при этом реалии финансовых и товарных рынков и концентрируясь, прежде всего, на снижении себестоимости, повышении эффективности производства и контроле затрат", - приводятся в пресс-релизе слова генерального директора "Астарты-Киев" Виктора Иванчика.
Как сообщалось, "Астарта" - вертикально интегрированный агропромышленный холдинг. В его состав входят восемь сахарных заводов в Винницкой, Хмельницкой, Полтавской и Харьковской областях. Мощности ее предприятий позволяют перерабатывать более 33 тыс. тонн сахарной свеклы в сутки.
Основными направлениями деятельности холдинга является производства сахара, сопутствующей продукции, зерна и масличных культур, а также мяса и молока.
Площадь земли в обработке составляет 240 тыс. га.
"Астарта" в июле-сентябре 2011 года сократила чистую прибыль по сравнению с аналогичным периодом 2010 года на 3,7% - до EUR36,78 млн. Выручка компании за этот период возросла на 37% - до EUR71,19 млн.
"Астарта" в 2010 году увеличила чистую прибыль в 2,7 раза - до EUR80,04 млн. Ее консолидированный доход за прошлый год увеличился на 71% - доEUR219,33 млн.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
Згідно з документом, статус РЕР для осіб, які виконують публічні функції
в міжнародних організаціях (директорів, голів правління, їхніх
заступників, членів парламентських асамблей та суддів міжнародних
судів), зберігатиметься лише протягом трьох років після завершення їхніх
повноважень.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Нацбанк за порушення вимог законодавства у
сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним
шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї
масового знищення, валютного законодавства в березні 2026
Компанія Київстар представила новий Маркетплейс для бізнесу - онлайнплатформу, яка об'єднує найпопулярніші цифрові рішення від партнерів та спрощує підприємцям доступ до надійних бізнес-інструментів.
Українська компанія Fire Point планує виробляти тверде ракетне паливо в
Данії для всієї Європи, розповіла її директорка Ірина Терех у коментарі
Berlingske.
Українська промислова компанія "Інтерпайп" 31 березня закрила угоду з придбання заводу ArcelorMittal Tubular Products (AMTP) у місті Роман, Румунія.
Рада директорів компанії Kernel Holding S.A. оголосила про викуп 100%
акцій Enselco Holding Limited, які належали мажоритарному акціонеру
Kernel Андрію Веревському.
Польська фінтех-компанія ZEN, яку називають «польським Revolut»,
перемогла у конкурсі на купівлю АТ «Перший Інвестиційний Банк» (ПІН
Банк) та готова придбати 100% його акцій із подальшою докапіталізацією
фінустанови.
Нацбанк України оштрафував дві страхові компанії за неналежний внутрішній контроль щодо укладання договорів.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.
Дослідники з Університету Південного Китаю та Університету Пердью
повідомили про розробку нового виду сталі, створеного за допомогою
штучного інтелекту.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.
Масовий збій роботаксі в китайському місті Ухань призвів до того, що
близько сто самокерованих автомобілів зупинилися посеред дороги під час
руху.
У дописі в блозі Google
Research дослідники заявили, що майбутній квантовий комп'ютер може
зламати криптографію еліптичних кривих, форму методу шифрування з
відкритим ключем, яка використовується в більшості криптовалют.