Фінансові новини
- |
- 09.04.26
- |
- 10:32
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
"Корсан" сконцентрировал 48,2% "Укртатнафты"
15:52 19.12.2011 |
Компания "Корсан" (Днепропетровск) сконцентрировала 48,22889% акций компании "Укртатнафта" (Кременчугский нефтеперерабатывающий завод, Полтавская область).
Об этом Українським Новинам сообщил информированный источник со ссылкой на результаты проверки Главным контрольно-ревизионным управлением работы "Укртатнафты" в 2008-2010 годах.
Компания "Вилорис" (Днепропетровск) владеет 8,6135% НПЗ (этот пакет ранее принадлежал российской "Татнефти").
В отчете "Укртатнафты" за 2010 год, обнародованном в мае 2011, говорится, что "Корсан" по состоянию на 31 декабря 2010 владел 47,074% акций компании.
Таким образом, "Вилорис" и "Корсан", которых связывают с группой Приватбанка, в общей сложности сконцентрировали 56,84239% "Укртатнафты".
Национальной акционерной компании "Нефтегаз Украины" принадлежит 43,05363% акций НПЗ.
Как сообщало агентство, в феврале 2010 года акционеры "Укртатнафты" на собрании утвердили договоры купли-продажи двух пакетов акций НПЗ в размере 18,296% и 28,7788%.
Пакет в размере 18,296% был продан "Укртатнафтой" на аукционе еще 27 июня 2009 единственному участнику - компании "Корсан" - за 2,1 млрд гривен.
В результате "Корсан" сконцентрировал 19,4498% НПЗ.
Пакет 28,7788% был реализован в январе 2010 за более чем 2 млрд гривен, название покупателя не разглашалось.
Январь-сентябрь "Укртатнафта" закончила с убытком 400,181 млн гривен, увеличив чистый доход на 8,55% или на 1 114,732 млн гривен до 14 150,697 млн гривен.
2010 год НПЗ закончил с убытком 1 163,755 млн гривен, увеличив чистый доход на 56,5%, или на 6 465,448 млн гривен до 17 908,008 млн гривен по сравнению с 2009 годом.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
Згідно з документом, статус РЕР для осіб, які виконують публічні функції
в міжнародних організаціях (директорів, голів правління, їхніх
заступників, членів парламентських асамблей та суддів міжнародних
судів), зберігатиметься лише протягом трьох років після завершення їхніх
повноважень.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Студенти відтепер матимуть можливість купувати пільгові квитки на
приміські поїзди та City Express в застосунку АТ "Укрзалізниця", йдеться
у повідомленні компанії.
Нацбанк за порушення вимог законодавства у
сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним
шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї
масового знищення, валютного законодавства в березні 2026
Компанія Київстар представила новий Маркетплейс для бізнесу - онлайнплатформу, яка об'єднує найпопулярніші цифрові рішення від партнерів та спрощує підприємцям доступ до надійних бізнес-інструментів.
Українська компанія Fire Point планує виробляти тверде ракетне паливо в
Данії для всієї Європи, розповіла її директорка Ірина Терех у коментарі
Berlingske.
Українська промислова компанія "Інтерпайп" 31 березня закрила угоду з придбання заводу ArcelorMittal Tubular Products (AMTP) у місті Роман, Румунія.
Рада директорів компанії Kernel Holding S.A. оголосила про викуп 100%
акцій Enselco Holding Limited, які належали мажоритарному акціонеру
Kernel Андрію Веревському.
Польська фінтех-компанія ZEN, яку називають «польським Revolut»,
перемогла у конкурсі на купівлю АТ «Перший Інвестиційний Банк» (ПІН
Банк) та готова придбати 100% його акцій із подальшою докапіталізацією
фінустанови.
Це сталося випадково - і може стати одним із найважливіших відкриттів у
галузі чипів за десятиліття. У процесі досліджень науковці отримали чип,
який стабільно функціонував у режимі температур, які вважаються
надвисокими.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.
Дослідники з Університету Південного Китаю та Університету Пердью
повідомили про розробку нового виду сталі, створеного за допомогою
штучного інтелекту.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.
Масовий збій роботаксі в китайському місті Ухань призвів до того, що
близько сто самокерованих автомобілів зупинилися посеред дороги під час
руху.