Фінансові новини
- |
- 05.12.25
- |
- 17:08
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Керченский стрелочный завод намерен купить16,6% Керченского меткомбината
13:30 25.11.2011 |
Керченский стрелочный завод (КСЗ, Крым) намерен приобрести 16,57% акций Керченского металлургического комбината (Крым).
Об этом говорится в сообщении завода.
В частности, КСЗ намерен приобрести простые акции Керченского меткомбината в количестве 18 024 096 штук на сумму 12,557 млн гривен, что составляет 16,57% уставного капитала меткомбината, согласно решению учредителя об увеличении уставного капитала КСЗ.
В сообщении уточняется, что на данный момент КСЗ не имеет в своей собственности акций никаких обществ.
Как сообщало агентство, 2010 Керченский меткомбинат закончил с прибылью 8,4 млн гривен, чистый доход по сравнению с 2009 годом увеличился на 28,27% или на 38,351 млн гривен до 174,006 млн гривен.
Предприятие производит стальную эмалированную посуду, керамическую декалькоманию (печатные оттиски для переноса изображений и надписей) и пластмассовые изделия.
50,5% акций Керченского меткомбината владеет лизинговая компания "Укртранслизинг", 23,1% - корпорация "Межрегиональный промышленный союз" (Донецк).
В мае 2002 года компания "Лемтранс" (Донецк), владевшая на тот момент контрольным пакетом акций Керченского комбината, выделила его единственное прибыльное производство (магистральных стрелочных переводов для железных дорог) в отдельное юридическое лицо "Керченский стрелочный завод".
КСЗ зарегистрирован в форме общества с ограниченной ответственностью и специализируется на производстве железнодорожных стрелочных переводов для железнодорожных и трамвайных путей.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Київмедпрепарат має багатомільйонні борги, суд на вимогу кредитора призначив розпорядника майна
За перший день старту програми "3000 км Україною" українці оформили понад 4000 квитків до або із прифронтових регіонів.
Найближчим часом будуть заповнені вакантні місця у наглядовій раді АТ "Укроборонпром" та інших оборонних підприємств.
Квитки, які братимуть участь у програмі «3000 км Україною», становитимуть до 10% загального обсягу місць у низький період.
Національний банк України (НБУ) за результатами безвиїзного нагляду
встановив порушення вимог законодавства на платіжному ринку з боку АТ
"Укрпошта" та застосував до компанії захід впливу у вигляді письмового
застереження.
Кабінет міністрів переводить ДП "Ліси України" у статус акціонерного
товариства, але 100% акцій залишаються у власності держави, повідомила
премʼєр-міністр Юлія Свириденко.
Одне з провідних підприємств важкого машинобудування в Україні довели до банкрутства
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.
ове дослідження принесло обнадійливі новини для всіх, хто
коли-небудь замислювався про можливу шкоду для здоров'я від тривалого перебування прямо над величезною батареєю.
Платформа AnTuTu опублікувала листопадовий топ найпродуктивніших
флагманських смартфонів, з яких можна дізнатися не тільки про лідерів,
але й про те, що чипи MediaTek посунули гаджети на Snapdragon.