Фінансові новини
- |
- 09.02.26
- |
- 22:57
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
"Мироновский хлебопродукт" намерен возобновить программу выкупа собственных акций
14:08 20.09.2011 |
MHP S.A., холдинговая компания крупной украинской агропромышленной группы "Мироновский хлебопродукт" (МХП), намерена выкупить часть собственных акций в форме GDR, обращающихся на Лондонской фондовой бирже (LSE).
Как сообщила MHP S.A. на LSE, такой вопрос вынесен на внеочередное собрание акционеров, которое состоится 19 октября текущего года.
Кроме того, акционеры намерены назначить девять членов совета директоров компании и ввести в его состав еще троих новых.
Как сообщалось, собрание акционеров MHP S.A. в октябре 2009 года приняло решение о выкупе до 2 млн 769,25 тыс. акций в форме GDR, обращающихся на LSE, что составляет до 2,5% всех выпущенных компанией акций.
Позже, в июне 2010 года внеочередным собранием акционеров было принято решение об увеличении программы выкупа до 5 млн 538,5 тыс. акций или 5% всех выпущенных компанией акций. При этом, акционеры согласились с предложением совета директоров увеличить максимальную цену выкупа с $15 до $18 за штуку.
Компания в рамках данной программы в 2010 году приобрела в общей сложности 3 млн 370,144 тыс. GDR по средней стоимости $13,71 за шт. (1GDR=1 акция - ИФ).
Программа обратного выкупа действовала в течение года после ее принятия.
По данным MHP S.A., часть выкупленных расписок будет направлена на программу компенсаций и стимулирования, тогда как неиспользованные расписки будут оставаться на казначейском счету в течение следующих трех лет.
По данным LSE, стоимость депозитарных расписок MHP S.A. по состоянию на 8:45 лондонского времени 20 сентября зафиксирована на уровне $14,09, снизившись с начала торгов на 0,07%.
"Мироновский хлебопродукт" является крупнейшим производителем курятины в Украине с долей на рынке промпроизводства этого вида мяса по итогам минувшего года 50%. Компания также занимается производством зерновых, подсолнечного масла, говядины, картофеля и других продуктов питания.
МХП в 2010 году увеличил чистую прибыль на 34,7% - до $215,45 млн. Его доходы в прошлом году возросли на 32,8% - до $944,21 млн.
Производственные мощности МХП составляют 360 тыс. тонн куриного мяса в год.
Около 65% акций МХП принадлежат ее председателю правления Юрию Косюку, остальные 35% находятся в свободном обращении на Лондонской фондовой бирже.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна відкриває експорт дронів, повідомив президент Володимир
Зеленський під час спілкування з викладачами та студентами Київського
авіаційного інституту.
Мінфін України та Світовий банк підписали угоду про надання
грантового фінансування від Японії та Канади на загальну суму у майже
691 млн доларів США.
Згідно з її даними, порівняно з попереднім кварталом, з урахуванням
сезонного фактору, реальний ВВП збільшився на 0,7% з урахуванням
сезонного фактору, а квартал тому цей показник складав 0,8%.
Рада ЄС у середу, 4 лютого, узгодила свою позицію щодо правової бази для
імплементації угоди Європейської Ради про надання Україні кредиту в
розмірі 90 мільярдів євро на 2026-2027 роки.
У США по бойовому випробували крилату ракету Rusty Dagger для України, створену за програмою ERAM.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Державний ПриватБанк, найбільший на українському ринку, у 2025 році
збільшив прибуток до оподаткування на 8,4% - до 88,0 млрд грн, тоді як
його чистий прибуток скоротився на 27,5% - до 29,1 млрд грн, йдеться у
пресрелізі фінустанови у понеділок.
Як зазначив Нацбанк, Скай Банк отримав письмове застереження за
порушення вимог законодавства у сфері ПВК/ФТ, зокрема, через несвоєчасне
подання спеціально уповноваженому органу додаткової інформації.
"Укрзалізниця" запускає динамічне ціноутворення для квитків на поїзди преміум-сегменту - СВ (люкс) та І класу Інтерсіті.
Компанія ДТЕК уклала стратегічне партнерство з американською Turbo Drill
Industries (DBA "Scout") з метою впровадження передової технології
буріння для підвищення обсягів видобутку нафти та газу в Україні і
посилення енергетичної безпеки держави.
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий
рейтинг дефолту АТ "Укрзалізниця" до RD (обмежений дефолт) через
припинення купонних виплат за ними.
Гірничо-металургійна група "Метінвест" не змогла домовитися із
держателями облігацій із термінами погашення у 2026, 2027 і 2029 роках
щодо їхньої пролонгації, повідомляється на Ірландській фондовій біржі.
Президент України Володимир Зеленський провів нараду із командою
переговірників на тристоронніх зустрічах між Україною, Росією та
Сполученими Штатами, на якій, зокрема, обговорили двосторонній документ
щодо гарантій безпеки зі США
Автомобіль перебуває в активному використанні вже 18 місяців без
тривалих простоїв. За цей час власник проїжджав у середньому майже 500
км щодня, що робить цей випадок особливо показовим з точки зору зносу.
Аналітики найближчим часом прогнозують суттєве подорожчання оперативної пам'яті та твердотільних накопичувачів, пише NotebookCheck
Згідно з документом, SpaceX та xAI спільно створять у космосі
потужний обчислювальний центр, величезні потреби в енергії якого будуть
компенсуватися за рахунок енергії Сонця
Продажі нових легкових автомобілів в Україні в січні 2026 року зросли на
10,7% порівняно з січнем 2025 року - до 5,043 тис. од., повідомляє
AUTO-Consulting.
Міністерство оборони опублікувало алгоритм, як верифікувати термінал супутникового зв'язку Starlink в Україні для військових та цивільних.
Роскомнагляд заблокував понад 4,7 млн інтернет-сторінок у рамках боротьби із "забороненою інформацією".
Група вчених заявила про розробку нового типу волоконно-оптичних
чипів з потенційною щільністю інтеграції д 100 тис. транзисторів на
сантиметр.