Фінансові новини
- |
- 06.12.25
- |
- 02:14
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
ЛАЗ завершил поставку автобусов в Македонию
16:07 23.08.2011 |
ООО "Львовские автобусные заводы" (ЛАЗ) поставило в Македонию 80 городских автобусов в рамках контракта со столицей этого государства Скопье.
Как сообщила пресс-служба ЛАЗа, 18 августа 2011 года предприятие отправило покупателю последнюю партию машин марки А183.
"Продукция ЛАЗа была приобретена правительством Республики Македония в рамках тендерного соглашения, подписанного в 2010 году, с целью транспортного обслуживания столицы - города Скопье. Все автобусы были изготовлены ЛАЗом в соответствующие сроки и успешно обслуживают пассажиров македонской столицы", - сказано в пресс-релизе ЛАЗа.
Как пояснили агентству "Интерфакс-Украина" в пресс-службе, изначально соглашение с Македонией предусматривало поставку 84 машин, однако позже условия контракта пришлось скорректировать, поскольку стороны пока окончательно не согласовали технические условия по автобусам типа "гармошка". В связи с этим четыре единицы были исключены из договора.
"Поставка этих автобусов может быть предусмотрена в следующем контракте", - отметили в пресс-службе.
В сообщении также сказано, что следующим шагом в сотрудничестве украинского предприятия с Македонией может стать производство и поставка троллейбусов.
В 2010 году ЛАЗ победил в тендере на поставку в Республику Македонию 84 городских автобусов с низкой посадкой пола.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Київмедпрепарат має багатомільйонні борги, суд на вимогу кредитора призначив розпорядника майна
За перший день старту програми "3000 км Україною" українці оформили понад 4000 квитків до або із прифронтових регіонів.
Найближчим часом будуть заповнені вакантні місця у наглядовій раді АТ "Укроборонпром" та інших оборонних підприємств.
Квитки, які братимуть участь у програмі «3000 км Україною», становитимуть до 10% загального обсягу місць у низький період.
Національний банк України (НБУ) за результатами безвиїзного нагляду
встановив порушення вимог законодавства на платіжному ринку з боку АТ
"Укрпошта" та застосував до компанії захід впливу у вигляді письмового
застереження.
Кабінет міністрів переводить ДП "Ліси України" у статус акціонерного
товариства, але 100% акцій залишаються у власності держави, повідомила
премʼєр-міністр Юлія Свириденко.
Одне з провідних підприємств важкого машинобудування в Україні довели до банкрутства
У листопаді 2025 року український ринок нових авто продовжив зміщуватися в бік електромобілів.
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.