Фінансові новини
- |
- 28.02.26
- |
- 18:38
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
"Запорожнерудпром" в I полугодии нарастил производство почти в 2,5 раза
12:48 08.08.2011 |
ПАО "Запорожнерудпром" (Запорожье), входящее в структуру субхолдинга "Смарт-Нерудпром" (Киев), в январе-июне 2011 года увеличило выпуск товарной продукции в 2,43 раза по сравнению с аналогичным периодом 2010 года - до 324,76 тыс. тонн.
Согласно пресс-релизу компании, объем производства щебня составил 210,49 тыс. тонн, гранотсева - 109,41 тыс. тонн, камня бутового - 4,85 тыс. тонн.
"Стабильное увеличение объемов производства товарной продукции на предприятии в 2011 году связано с систематизацией работы по продаже продукции предприятия и, как следствие, с заключением новых договоров на реализацию продукции как на внутреннем рынке, так и на экспорт, в частности в Россию", - прокомментировал результаты первого полугодия 2011 года председатель правления ПАО "Запорожнерудпром" Сергей Верховский, которого цитирует пресс-служба компании.
Также сообщается, что рост объемов производства и реализации продукции на предприятии позволил в июле 2011 года увеличить численность его работников на 11% - до 230 человек (в июне - 207 человек) и поднять заработную плату с 1 июля в среднем на 5%.
Как сообщалось, "Запорожнерудпром" в 2010 году увеличило выпуск товарной продукции на 181% или на 309,4 тыс. тонн, - до 480,3 тыс. тонн.
"Запорожнерудпром" производит щебень гранитный фракций 5-10 мм, 5-20 мм, 10-20 мм, 20-40 мм, камень бутовый и отсев гранитный. Все виды продукции, которые производит предприятие, используются при изготовлении бетона, железобетонных изделий и при строительстве дорог.
Гранитная продукция "Запорожнерудпрома" имеет значительный спрос и реализуется как на внутреннем рынке, так и зарубежом.
"Запорожнерудпром" изготавливает свою продукцию из природного гранита, который добывается на Передаточнинском месторождении (Запорожье). Производственные мощности предприятия в настоящее время позволяют производить до 1 млн тонн готовой продукции в год.
Инвестиционная деятельность группы компаний "Смарт-холдинг" сфокусирована на вложениях в Украину, страны СНГ и Европы. Крупнейшей инвестицией группы является участие в капитале международной вертикально-интегрированной горно-металлургической группы "Метинвест", объединяющей 27 предприятий в Украине, Европе и США. Группе компаний "Смарт-холдинг" принадлежит 23,75% в группе "Метинвест".
Главный офис группы компаний "Смарт-холдинг" расположен в Киеве.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Верховна Рада у вівторок, 24 лютого, 230 голосами ухвалила закон, який
скасовує обов'язковість другого підпису на первинних документах
бухгалтерського обліку.
Європейський Союз розраховує "до Великодня" забезпечити Україні перший
оборонний пакет, профінансований з кредиту на 90 млрд євро.
Канада оголосила про передачу Україні 449 броньованих автомобілів
Roshel Senator та LAV 6. Про це йдеться у заяві уряду Канади до
четвертих роковин повномасштабного вторгнення РФ.
Голова фінансового комітету ВР Данило Гетманцев заявив, що вже у квітні
Україна може зіткнутися з ситуацією, коли "не буде чим фінансувати
видатки", бо держава вже витрачає кошти, заплановані на друге півріччя.
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) може
стати основним регулятором ринку віртуальних активів в Україні,
Національний банк - допоміжним, сказав голова податкового комітету
Верховної Ради
У дорослому віці вивчення англійської рідко починається з нуля. Хтось
уже має кращий рівень, але не може заговорити, хтось роками ходив на
групові заняття й так і не дійшов до впевнених листів чи робочих
дзвінків іноземною.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Миколаївський глиноземний завод офіційно включено до переліку об'єктів,
які держава планує виставити на продаж у першу чергу, відповідно до
планів Фонду держмайна щодо відновлення процесу ''Великої
приватизації''.
Компанія "Українська бронетехніка" планує використовувати вітчизняні
двоциліндрові двигуни на нових ударних БПЛА UB120W.
Група ДТЕК оцінює відновлення пошкодженої рф своєї генерації в EUR300
млн і, окрім використання власних ресурсів, потребує EUR150 млн
зовнішнього фінансування для виконання робіт з підготовки до наступної
зими
НАК "Нафтогаз україни" та Європейський банк реконструкції і розвитку
підписали угоду про виділення через ЄБРР гранту від уряду Норвегії.
«Укрпошта» отримала бронювання працівників не через статус державної компанії, а як об'єкт військової інфраструктури.
Група "Нафтогаз" продовжує цифрову трансформацію клієнтських сервісів:
усього за місяць кількість особових рахунків, підключених у застосунку
"Куб", перевищила 1 мільйон.
Укрпошта випустила марку на честь українського скелетоніста Владислава
Гераскевича, якого МОК дискваліфікував через "шолом пам'яті".
Meta та AMD анонсували угоду вартістю $100 мільярдів. У її межах
компанія Марка Цукерберга планує закупити ШІ-чипи для забезпечення
дата-центрів потужністю до 6 гігаватів, а також може отримати 10% акцій
виробника процесорів
На мові програмування, написаній у 1950-х, досі тримаються 95% трансакцій у банкоматах США
OpenAI використовує внутрішню версію ChatGPT для виявлення
співробітників, які можуть передавати конфіденційну інформацію
журналістам.
Світові продажі автомобілів на водневих паливних елементах (Fuel Cell
Electric Vehicle, FCEV) у 2025 році зросли на 24,4% у порівнянні з 2024
роком.
Після великого оновлення Gemini в Chrome минулого місяця доступ до AI
Mode тепер з'явився у настільному браузері Google отримує ще одне
оновлення - тепер безпосередньо в адресному рядку.
Протистояння між очільником OpenAI
Семом Альтманом та засновником SpaceX Ілоном Маском перейшло в нову
площину - боротьбу за майбутню інфраструктуру штучного інтелекту.
U.S.-India Connection не просто пара нових дротів під водою, а амбітна спроба замкнути «цифрове кільце» навколо Землі, з’єднавши США, Азію, Австралію та Африку новими оптоволоконними магістралями.