Фінансові новини
- |
- 10.08.26
- |
- 17:55
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
"Киевэнерго" перечислило "Газу Украины" полученные от Киевской горгосадминистрации 715 млн грн
14:20 18.07.2011 |
ОАО "Киевэнерго", эксплуатирующее столичный энергокомплекс, перечислило компании "Газ Украины" 715,231 млн грн в качестве погашения задолженности за потребленный газ.
Как сообщила пресс-служба энергокомпании в пятницу, "Киевэнерго" перечислило 715 млн 230,968 тыс. грн ДК "Газ Украины" в качестве расчета за потребленный природный газ для производства тепловой энергии на нужды населения. Перечисление произошло сразу после того, как на счет компании 7 июля от Киевской горгосадминистрации поступили средства для компенсации разницы между себестоимостью производства теплоэнергии и действующими тарифами на тепло для населения в Киеве.
Киевская горгосадминистрация ГГА погасила перед "Киевэнерго" часть долга за газ путем получения средств из госбюджета согласно требованиям постановления Кабинета министров ?503 от 11 мая 2011 года, которое определяет порядок компенсации из госбюджета разницы в тарифах на теплоэнергию для населения, уточняется в сообщении.
В пресс-службе компании также отмечают, что по состоянию на 8 июля долг КГГА перед "Киевэнерго" по компенсации разницы между подтвержденными затратами на производство тепловой энергии и тарифами, установленными в столице, составляет 1,153 млрд грн. А долг энергокомпании за потребленный газ перед "Газом Украины" -1,081 млрд грн.
"Киевэнерго" эксплуатирует практически все энергетические объекты, расположенные в столице, за исключением Дарницкой теплоэлектроцентрали.
Предприятие в 2010 году увеличило производство электроэнергии на 25,3% (959 млн кВт-ч) по сравнению с 2009 годом - до 4,746 млрд кВт-ч, теплоэнергии - на 8% (на 1 млн 129,2 тыс. Гкал), до 15 млн 202,6 тыс. Гкал.
НАК "Энергетическая компания Украины" принадлежит 50%+1 акция "Киевэнерго", еще 39,98% акций владеет крупнейший в Украине частный вертикально интегрированный энергохолдинг "ДТЭК".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна закуповує у Туреччини
партію американського озброєння, серед якого балістичні ракети ATACMS,
реактивні системи залпового вогню M270 та касетні боєприпаси.
Державний департамент США оприлюднив
документи щодо передачі Україні пускових установок M270, ракет ATACMS, а
також касетних боєприпасів і снарядів. Загальна вартість двох пакетів
перевищує 280 мільйонів доларів.
Міністерство фінансів України працює над законопроєктом, який може
суттєво змінити правила роботи для фізичних осіб-підприємців (ФОП).
Американські виробники Patriot не
хочуть передавати Україні ліцензії, щоб країна робила
ракети-перехоплювачі. Вони побоюються, що Київ зможе робити їх швидше і
дешевше.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполученим Штатам самим потрібні перехоплювачі до систем Patriot.
Питання автономності залишається одним із ключових чинників під час вибору сучасного мобільного пристрою преміального сегмента.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Завершено планові ремонти з перевантаженням ядерного палива на п'яти
енергоблоках АЕС, а також ремонти двох гідроагрегатів ГАЕС, одного - ГЕС
і мобільної газотурбінної установки
Компанія Uklon закрила угоду з придбання 100% корпоративних прав
компанії-оператора електросамокатів e-Wings за 97.6 мільйонів гривень.
Українська оборонно-технологічна компанія ТОВ "Вирій Індастрі" (Vyriy
Industries) здійснює дебютний випуск облігацій серії "А" на номінальну
суму 5 млрд грн. Про це повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.
Rozetka зазнала найбільших прямих
збитків за всю історію свого існування - вони сягають мільярдів гривень
через удари РФ по складах.
Мережа супермаркетів Varus офіційно оголосила про купівлю мережі
магазинів біля дому "Коло". Фінальне підписання угоди відбулося 4
серпня.
Компанія Ferrexpo вирішила зупинити виробництво залізорудної продукції на підприємствах в Україні. Про це вона повідомила в середу на Лондонській фондовій біржі.
Українська компанія Fire Point розробила власний турбореактивний двигун, який може отримати крилата ракета "Фламінго".
Американський виробник мікросхем Advanced Micro Devices у другому
кварталі збільшив чистий прибуток у 2,6 раза, одночасно скоригований
прибуток і виручка виявилися кращими за очікування аналітиків.
Мережа мультимаркетів "Аврора" презентувала B2B-сервіс для юридичних
осіб та фізичних осіб-підприємців, який допоможе здійснювати
корпоративні закупівлі в магазинах мережі за безготівковим розрахунком
через корпоративний баланс, повідомила пресслужба компанії.
Ми вже писали про оновлення Windows Hello, яке очікується в серпневому
патчі Windows 11. Схоже, за повідомленнями, воно почало розгортатися
раніше.
Єврокомісія прагне створити власну інфраструктуру штучного інтелекту, яка має почати функціонувати до середини 2028 року
У першій половині 2026 року світові постачання
чипів для смартфонів скоротилися на 15% порівняно з аналогічним
періодом торік.
Китайський автовиробник Hongqi, преміальний бренд концерну China FAW
Group, представив результати випробувань нового прототипу акумулятора
для електромобілів із надшвидкою зарядкою.
Qualcomm поки не розкрила, наскільки подорожчають чіпи, але для покупців це означає одне: усі Android-пристрої на
чіпах Snapdragon неминуче подорожчають.