Фінансові новини
- |
- 29.06.26
- |
- 16:25
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Лисичанский НПЗ в июне отправил на экспорт 80% бензинов
14:32 05.07.2011 |
Лисичанский нефтеперерабатывающий завод (НПЗ, ЧАО "ЛИНИК", Луганская обл.) по итогам работы в июне 2011 года экспортировал в Россию 96,63 тыс. тонн бензинов, сообщил агентству "Интерфакс-Украина" информированный источник в Государственной таможенной службе.
Согласно оперативным данным Министерства энергетики и угольной промышленности и Гостаможслужбы, которыми располагает агентство, в июле Лисичанский НПЗ произвел 120,3 тыс. тонн бензинов автомобильных.
По оперативным данным, в июне Лисичанский НПЗ произвел 120,3 тыс. тонн бензинов автомобильных, в то же время, предприятие экспортировало 96,63 тыс. тонн данного топлива (А-92 - 85,964 тыс. т, А-95 - 10,665 тыс. т.) или около 80% общего производства бензина.
Крупнейшими получателями лисичанского топлива, по данным собеседника агентства, в мае-июне 2011 года стали компании из Курской, Ростовской, Калужской, Тульской, Орловской областей и Краснодарского края.
По его информации? в мае текущего года Лисичанский НПЗ экспортировал 89,6 тыс. тонн бензина марки А-92 и около 10,9 тыс. тонн бензина А-95, что составляет около 75% майского уровня производства.
Как сообщалось, в конце июня-2011 года эксперты консалтинговой группы "А-95" (Киев) сообщили о дефиците высокооктановых бензинов на рынке Украины.
Согласно расчетам группы, основанным на данных Минэнергоугля, запасы бензина на складах украинских НПЗ к 20 июня 2011 года составляли 34,5 тыс. тонн, что является минимальным уровнем за последние два года.
Согласно исследованию "А-95", причиной значительного сокращения запасов на НПЗ является массированный экспорт бензинов А-92 и А-95 в Россию.
По данным Минэнергоугля, Лисичанский НПЗ в 2010 году уменьшил переработку нефтяного сырья на 2,8% по сравнению с 2009 годом - до 4 млн 813,4 тыс. тонн. Объем поставок нефтяного сырья на НПЗ за прошлый год составил 4 млн 836,5 тыс. тонн, что на 2,2% меньше, чем за 2009 год.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Індекс фінансового стресу, - індикатор, що відображає рівень
напруженості у фінансовому секторі, - сягнув довоєнного рівня,
повідомила на брифінгу в понеділок директорка Департаменту фінансової стабільності Національного банку України Первін Дадашова.
Єврокомісія, Міноборони України та уряди
Франції і Фінляндії уклали угоди, спрямовані на розширення промислових
спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та оборонної
промисловості.
З ініціативи МЗС уряд розширив можливості для набуття українського
громадянства у спрощеному порядку та додав до переліку держав Республіку
Молдова.
На Конференції з відновлення України URC2026 у
Гданську підписані €160 угод на суму понад 10 мільярдів та нові
партнерства у сферах оборонної промисловості та енергетики.
Міністерство фінансів України і Світовий банк уклали угоду на 3,39
мільярда доларів, повідомляє прем'єр-міністерка Юлія Свириденко 25
червня.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Група компаній "Епіцентр" запустила цифрову платформу "Епіцентр Бізнес",
яка об'єднує низку сервісів для підприємців, зокрема, бізнес-закупівлі і
можливість кредитування, повідомила пресслужба групи.
До наступного етапу конкурсу щодо концесії першого та контейнерного
терміналів порту Чорноморськ потрапили чотири портових оператори.
Українська TAF Industries та польський оборонний концерн PGZ підписали
меморандум про наміри щодо промислової співпраці у сфері безпілотників і
засобів протидії дронам.
Нова пошта почала доставляти відправлення у поштомати вночі. Завдяки
цьому клієнти можуть отримати посилки ще до початку робочого дня,
повідомила пресслужба логістичної компанії.
З 1 липня всі країни ЄС починають поетапно запроваджувати нові правила
оформлення комерційних посилок: якщо ПДВ не сплачений, "Укрпошта" одразу
оформлюватиме і його.
Mastercard та "ПриватБанк" здійснили першу в Україні агентну транзакцію, використовуючи Mastercard Agent Pay.
Голова Національного банку України Андрій Пишний допускає можливість
приватизації державних "ПриватБанку" та "Ощадбанку", проте вважає, що
такі рішення мають ухвалюватися в межах комплексної стратегії розвитку
державного банківського сектору.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.
Sandisk презентувала нову лінійку SSD для PS5 за шаленими цінами.
Фахівці компанії Zimperium повідомили про виявлення небезпечного
Android‑трояна під назвою Rokarolla, який здатний викрадати облікові
дані та іншу конфіденційну інформацію з понад 200 додатків для
банківських операцій та криптовалют
На Unreal Fest NVIDIA оголосила
про випуск бета-версії ACE Game Agent SDK. Цей фреймворк призначений
для створення локальних ігрових персонажів зі штучним інтелектом. SDK
постачається разом із набором плагінів NVIDIA ACE для Unreal Engine 5.
Microsoft нарешті вирішила звернути увагу на одну з найбільш
дратівливих особливостей своєї операційної системи. Компанія випустила
попередню збірку Windows 11 Insider Preview Build 26300.8687 для
експериментального каналу, яка обіцяє покласти край нескінченним циклам
оновлень.
Google офіційно випустила Android 17 для смартфонів та планшетів Pixel після чотирьох бета-версій. Оновлення вже почало поширюватися на сумісні пристрої.