Фінансові новини
- |
- 25.08.26
- |
- 09:46
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
ЕБРР предоставил кредит на сумму EUR85 млн компании Air Liquide Украина
10:16 21.06.2011 |
Европейский банк реконструкции и развития (ЕБРР) предоставил кредит на EUR85 млн ООО "Air Liquide Украина" (ALU) для финансирования разработки, строительства и эксплуатации новой воздухоразделительной установки (ВРУ) на Енакиевском металлургическом заводе (ЕМЗ), сообщили в киевском представительстве банка в понедельник.
"Построенная и эксплуатируемая на основании долгосрочного соглашения о поставке промышленных газов, ВРУ Air Liquide будет расположена на территории ЕМЗ. Она будет поставлять промышленные газы как ЕМЗ, так и другим отраслям экономики страны", - отмечается в пресс-релизе кредитно-финансового учреждения.
Соответствующее кредитное соглашение было подписано в пятницу, 17 июня.
Как сообщил агентству "Интерфакс-Украина" пресс-cекретарь представительства ЕБРР в Украине Антон Усов, готовятся аналогичные соглашения с другими крупными металлургическими предприятиями страны.
Компания ALU является 100% дочерним предприятием французской компании Air Liquide - мирового лидера по производству газов для промышленности, здравоохранения и экологического производства, котирующегося на парижской бирже Euronext. Air Liquide поставляет кислород, азот, водород и прочие газы различным отраслям от металлургии до химической промышленности.
"ALU будет использовать самую лучшую в отрасли технологию производства кислорода под высоким давлением. По сравнению с широко используемой в Украине и СНГ технологией воздухоразделения под низким давлением, данная технология позволит добиться значительных результатов в области энергосбережения и сокращения выбросов парниковых газов", - отмечается в пресс-релизе.
ЕБРР является крупнейшим финансовым инвестором в Украине. К началу мая-2011 банк взял на себя обязательства относительно предоставления более EUR6,2 млрд в рамках 271 проекта.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Премʼєр-міністр Британії Енді Бернем, який у День Незалежності приїхав із візитом в Україну, привіз важливі новини у сфері ракетного озброєння.
Президент Володимир Зеленський призначив суддів до Вищого антикорупційного суду, що є важливим кроком для отримання фінансової підтримки від ЄС у межах програми Ukraine Facility.
Український розробник безпілотних
систем Airlogix домовився з фінською компанією Innokas про співпрацю у
виробництві дронів. Сторони планують створити у Фінляндії додаткові
виробничі потужності, які працюватимуть за українськими технологіями.
Фінська оборонна компанія Patria підписала меморандум про наміри з
українським виробником безпілотників "Генерал Черешня". Про це повідомила Patria на офіційному сайті.
Дефіцит бюджету Міністерства оборони України наразі становить 27 млрд
доларів. Водночас Україна очікує на 30 млрд євро європейських коштів,
які мають бути спрямовані на оборону.
Samsung
давно перестав бути брендом, який асоціюється лише з одним-двома
флагманами. У лінійці Galaxy сьогодні є практично все: недорогі
смартфони для щоденних завдань, збалансовані моделі середнього класу,
потужні S-серії та складні пристрої для тих, хто хоче чогось
незвичайного.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Законопроєкт про корпоратизацію "Східного гірничо-збагачувального комбінату" пройшов друге читання.
Київстар та Укртелеком підписали угоду про спільне використання телеком-інфраструктури. Про це повідомила пресслужба Київстару.
Національний банк України (НБУ) розширив перелік дозволених валютних
операцій для фінансової компанії NovaPay (ТОВ "НоваПей"), яка входить до
групи компаній "Нова пошта".
Завершено планові ремонти з перевантаженням ядерного палива на п'яти
енергоблоках АЕС, а також ремонти двох гідроагрегатів ГАЕС, одного - ГЕС
і мобільної газотурбінної установки
Компанія Uklon закрила угоду з придбання 100% корпоративних прав
компанії-оператора електросамокатів e-Wings за 97.6 мільйонів гривень.
Українська оборонно-технологічна компанія ТОВ "Вирій Індастрі" (Vyriy
Industries) здійснює дебютний випуск облігацій серії "А" на номінальну
суму 5 млрд грн. Про це повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.
Генеральний директор OpenAI Сем Альтман вважає, що тривалість
традиційної чотирирічної університетської освіти варто переглянути: він
сам провів у Стенфорді лише два роки, а нині молодь (завдяки, звісно ж,
ШІ) має можливість створити власний бізнес самостійно без тривалого
навчання.
Anthropic розповіла, як працюватимуть водяні знаки у текстах,
створених чат-ботом Claude. Компанія пояснила принцип маркування,
можливість його видалення під час редагування та особливості
застосування технології до програмного коду.
Google запускає нову функцію Sheets Canvas на основі Gemini, яка
зможе перетворювати таблиці на кастомні й інтерактивні міні-програми.
Американські технологічні компанії, такі як Alphabet, Amazon і Microsoft, мають близько $3 трлн позабалансових зобов'язань, пов'язаних з інвестиціями у штучний інтелект
Вихідними SpaceX запустила дві ракети-носії Falcon 9 з
протилежних узбереж США з інтервалом лише у 38 хвилин. Таким чином
компанія перевершила свій попередній рекорд, встановлений ще 31 серпня
2024 року, одразу на 27 хвилин.
Шведсько-американська авіабудівна компанія Heart Aerospace здійснила перший політ X1 - найбільшого у світі літака з повністю електричною силовою установкою.
Темпи зростання доходів OpenAI прискорилися в останні місяці і з огляду
на поточні показники, виручка компанії в перерахунку на рік перевищує
позначку в $40 млрд, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на
поінформовані джерела.