Фінансові новини
- |
- 16.01.26
- |
- 02:23
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
"Сварог Вест Групп" к концу 2011г увеличит производство молока на 30%
10:54 23.05.2011 |
Крупная сельскохозяйственная корпорация "Сварог Вест Групп" (Хмельницкая обл.) в октябре этого года планирует ввести в действие вторую современную молочную ферму на 1,2 тыс. голов крупного рогатого скота (КРС), сообщил директор департамента животноводства корпорации Анатолий Паляныця на конференции "Мясное животноводство Украины - 2011".
По его словам, в результате "Сварог Вест Групп" сможет увеличить производство молока на 15-16 тонн в сутки.
А.Паляныця напомнил, что из 50 тонн в сутки, которые корпорация производит в настоящее время, около 15 тонн приходится на первую современную ферму на 1 тыс. голов дойного стада, запущенную в 2010 году.
Он отметил, что вступивший в силу Налоговый кодекс ввел обложение налогом на добавленную стоимость импорта племенного скота, из-за этого "Сварог" вынужден пересматривать эти планы.
"Купим около 3 тыс. голов у населения", - сказал А.Паляныця, указав, что корпорация наработала опыт по увеличению надоев с таких коров до уровня около 6 тонн в год.
Директор департамента животноводства добавил, что увеличение производства молока на 15-16 тонн в сутки является пессимистическим прогнозом, и корпорация активно изучает возможности более активного развития, если это позволит ситуация.
Как сообщалось, "Сварог Вест Групп" работает в Украине с 2003 года. Общая площадь земель в обработке составляет 75 тыс. га, элеваторные мощности - 120 тыс. тонн. Ее активы расположены в Хмельницкой и Черновицкой областях.
"Сварог Вест Груп" также занимается садоводством, имея крупные овоще- и фруктохранилища, и животноводством.
Поголовье КРС составляет 12,5 тыс. голов.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Польща передасть Україні до дев'яти своїх винищувачів МіГ-29 - технічні переговори про це все ще тривають.
Деталі візиту не розголошувалися з міркувань безпеки. Востаннє очільниця МВФ відвідувала Україну в лютому 2023 року.
Світовий банк прогнозує, що зростання економіки України цього року
стабілізується на рівні 2%, згідно з базовим сценарієм, який передбачає,
що вторгнення Росії триватиме до кінця року.
Соболев назвав головні виклики для економіки та основні драйвери економічного зростання
Переможцем конкурсу стала компанія Dobra Lithium Holdings, акціонери якої - Techmet та The Rock Holdings
Голова Асоціації деревообробних підприємств України, наголосив на необхідності системної інтеграції деревообробної та меблевої галузей, а також індустріального дерев’яного будівництва до державних програм відбудови й житлової політики.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Один з найбільших об'єктів великої приватизації в Україні вдруге не вдалося продати
Через відділення АТ «Укрпошта» виплати за програмою «Зимова підтримка» оформили понад 3,8 млн українців.
АМКУ отримав заяви на зміну власника дев'яти юридичних осіб, що входять до складу Агро-Регіону
Уряд оновив порядок купівлі електроенергії для потреб НЕК "Укренерго".
Відтепер оператор системи передачі зможе закуповувати електроенергію у
НАЕК "Енергоатом" через спеціальні аукціони за двосторонніми договорами.
Інвестиційна компанія Ігоря Мазепи Concorde Capital припинила пошук покупця для заводу «Кузня на Рибальському» і планує реалізувати девелоперський проєкт на цій ділянці у центрі Києва за підтримки міжнародних партнерів.
Українці за перший місяць дії "УЗ 3000 км" вже обміняли кілометри на 80
тис. квитків, а на участь у програмі зареєструвались 500 тис. осіб,
повідомив віцепрем'єр-міністр з відновлення України - міністр розвитку
громад та територій України Олексій Кулеба.
Державну частку у санкційному підприємстві продали єдиному учаснику аукціону - ТОВ "АВР "Трембіта"
Першим транспортним засобом із твердотілою батареєю, який можна офіційно
купити у США, став електромотоцикл Verge TS Pro. Його показали на CES
2026, і він одразу продемонстрував як переваги, так і головну проблему
цієї технології.
У центрі Львова запустили пілотну мережу 5G - вперше в Україні зі
швидкістю передавання даних близько 500 Мбіт/с на одного абонента.
Nissan Leaf поступився статусом найпопулярнішого електрокара в Україні
Дефіцит оперативної пам'яті для споживчих товарів назвали небаченим щонайменше за два десятиліття
Платформа Windows 11 on Arm нарешті отримала процесор, який здатен на
рівних конкурувати з чипами Apple. Новий Snapdragon X2 Elite Extreme
показав вражаючі результати в Geekbench і суттєво скоротив розрив між
Windows-ноутбуками та MacBook на Apple Silicon.
YouTube оновив інструменти розширеного пошуку. Тепер користувачі можуть
виключити Shorts, тобто відео тривалістю до трьох хвилин, із
результатів.
На виставці NRF 2026 компанія Microsoft представила нову функцію -
Copilot Checkout. Вона дозволяє користувачам оформлювати покупки без
переходу на сторонні сайти.