Фінансові новини
- |
- 09.06.26
- |
- 14:59
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
"Днепропетровский Втормет" скорректировал показатель чистой прибыли за 2010г в сторону уменьшения - до 1,84 млн грн
12:33 28.04.2011 |
ОАО "Днепропетровский Втормет" (Днепропетровск), входящее в состав трубно-колесной компании (ТКК) "Интерпайп", в 2010 году получило чистую прибыль в размере 1,844 млн грн, в то время как 2009 год компания завершила с чистым убытком 3,929 млн грн.
Такие показатели приведены в годовом отчете предприятия, обнародованном в системе раскрытия информации Госкомиссии по ценным бумагам и фондовому рынку. Ранее в объявлении о проведении 12 апреля собрания акционеров сообщалось о чистой прибыли за прошлый год в размере 23,373
млн грн.
Согласно отчету, доналоговая прибыль (положительный финансовый результат от обычной деятельности до налогообложения) по итогам 2010 года составила 14,320 млн грн.
При этом доход от реализации продукции увеличился в 2,7 раза - до 1 млрд 53,806 млн грн, чистый доход - в 2,6 раза, до 887,843 млн грн.
Нераспределенная прибыль компании на конец прошлого года составила 3,530 млн грн.
В документе отмечается, что в состав консолидированной финансовой отчетности вошли показатели деятельности материнского предприятия ОАО "Днепропетровский Втормет" и его дочернего предприятия ООО "Луганский комбинат Втормет".
"В 2010 году общество в консолидации из ООО "Луганский комбинат Втормет" получено 1,844 млн грн чистой прибыли, нераспределенная прибыль компании в консолидации из ООО "Луганский комбинат Втормет" по итогам 2010 года составила 3,530 млн грн", - поясняется в отчете.
Как сообщалось, предприятие в прошлом году увеличило суммарную дебиторскую задолженность на 14,4%- до 84,292 млн грн, сократило долгосрочные обязательства на 20% - до 2,631 млн грн и увеличило текущие обязательства на 92,9% - до 80,424 млн грн. Долгосрочные фининвестиции отсутствуют.
Стоимость активов в прошлом году увеличилась на 30,4% - до 264,484 млн грн, в том числе основные средства сократились на 10,6% - до 75,682 млн грн.
Численность работников в 2010 году возросла на 8,9% - до 664 человек.
"Днепропетровский Втормет" специализируется на заготовке и переработке лома черных металлов в Днепропетровской области с последующей реализацией этого товара, в том числе на подготовке металлошихты для сталеплавильных предприятий.
По данным предприятия на конец 2010 года, в собственности компании Interpipe Limited (Кипр) находилось 98,6699% ОАО.
Уставный капитал ОАО - 64,876 млн грн.
В состав "Интерпайпа" входят также ОАО "Интерпайп Нижнеднепровский трубопрокатный завод", ОАО "Интерпайп Новомосковский трубный завод" и ЗАО "Интерпайп Нико-Тьюб".
Конечным собственником Interpipe Limited является украинский бизнесмен Виктор Пинчук и члены его семьи.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Верховна Рада підтримала прийняття в другому читанні та в цілому
законопроєкту №15111-д про автоматичний обмін інформацією щодо доходів
на цифрових платформах.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що
Київ сподівається на додаткове фінансування від партнерів для
забезпечення контрактної системи української армії.
Україна може вперше втратити частину фінансової допомоги Європейського
Союзу через невиконані в рамках програми Ukraine Facility реформи
Палата представників США ухвалила законопроєкт про допомогу Україні та масштабні санкції проти Росії. Підсумок - 226 проти 195.
Прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що його країна досягла "всеосяжної угоди" з Україною щодо угорської нацменшини.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Голова Державної інспекції ядерного регулювання України (ДІЯРУ) Олег
Коріков у четвер, 28 травня, на майданчику Централізованого сховища
відпрацьованого ядерного палива офіційно передав ліцензію на етап
життєвого циклу "експлуатація ядерної установки"
Апеляційний суд Англії та Уельсу відхилив апеляцію колишніх власників
ПриватБанку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова на рішення
Високого суду від липня 2025 року про стягнення з них на користь банку
понад $3 млрд
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку зареєструвала
звіт про результати емісії акцій "Київміськбуду" без здійснення
публічної пропозиції.
Про це заявила голова Державної аудиторської служби Алла Басалаєва, повідомила пресслужба відомства.
Компанія Fire Point, яка виробляє далекобійні дрони FP-1, оцінюється
більш ніж у $2,5 млрд. Про це під час засідання парламентської
Тимчасової слідчої комісії заявив співвласник компанії Денис Штілерман.
Національний банк України (НБУ) застосував до ТОВ "НоваПей" (ТМ NovaPay )
заходи впливу у вигляді штрафу у розмірі 4,88 млн грн та 3,12 млн грн
за порушення вимог платіжного законодавства.
Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та
комунальних послуг (НКРЕКП), вперше з 2022 року планує підвищити тарифи
оператора газосховищ АТ "Укртрансгаз" на зберігання, закачування та
відбір природного газу, замінивши чинну модель "витрати+" на стимулююче
тарифоутворення.
NVIDIA офіційно представила RTX Spark - новий ARM-чип для Windows-ПК,
який поєднує процесорні ядра Grace та графіку Blackwell в одному
корпусі.
Компанія SpaceX, що належить Ілону Маску, розширює сферу своєї
діяльності, отримавши новий великий контракт у сфері оборони, передає
Engadget.
Microsoft представила новий сервіс Copilot Health. Він працює на базі
штучного інтелекту та допомагає користувачам отримувати відповіді на
питання про здоров'я. Наразі сервіс вже працює у форматі попереднього
доступу.
Qualcomm декларує сегмент ноутбуків з Windows за ціною $300 та представляє
процесори Snapdragon C. Аналогія з MacBook Neo більш ніж прийнятна,
адже Snapdragon C (від слова Compute) - це чипи на переробленій
мобільній архітектурі Kryo.
YouTube
почав автоматично виявляти та позначати відео, створені або суттєво
змінені за допомогою генеративного штучного інтелекту.
Американський технологічний гігант Nvidia, який є провідним розробником
чипів для штучного інтелекту, планує збільшити щорічні витрати на
Тайвані до 150 млрд дол. оскільки вважає острів «епіцентром революції
ШІ».
Ринок нових легкових автомобілів у ЄС у квітні 2026 року зріс у річному вимірі на 5,1% і досяг 972,3 тис. одиниць, повідомляє Європейська асоціація автовиробників (ACEA).