Фінансові новини
- |
- 28.01.26
- |
- 13:03
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Банк "Надра" увеличил объем сделок на валютном межбанке в феврале почти в 9 раз
10:38 14.03.2011 |
Банк "Надра" (Киев) в феврале 2011 года увеличил объем сделок купли-продажи валюты на межбанковском валютном рынке в долларовом эквиваленте в 8,84 раза по сравнению с соответствующим периодом 2010 года - до $148,2 млн, сообщил банк в пресс-релизе.
"Банк "Надра" уверенно восстанавливает свою деятельность на межбанковском валютном рынке Украины. Так, в феврале 2011 года объем сделок купли-продажи банком валюты в долларовом эквиваленте составил 148,2 млн, что в 8,84 раза превышает аналогичный показатель 2010 года.
По состоянию на март 2011 года доля банка превысила 2,3% от общего объема валютообменных операций на рынке страны ", - говорится в сообщении.
Банк "Надра" основан в 1993 году. Совладелец газового трейдера RosUkrEnergo (Швейцария), владелец Group DF (Австрия), украинский бизнесмен Дмитрий Фирташ в мае 2010г заявил, что готов вложить в банк "Надра" 5 млрд грн на паритетных началах с государством.
Как сообщалось, с 22 марта по 6 апреля текущего года запланировано закрытое размещение акций банка: уставный капитал банк "Надра" может увеличиться в 9,9 раза, или на 3,5 млрд грн, - до 3,89 млрд грн.
Согласно проекту меморандума властей страны к Международному валютному фонду, подготовленному в контексте второго пересмотра программы кредитного сотрудничества stand by, банк "Надра" может рассчитывать на государственную поддержку в виде субординированного займа: кредитно-финансовое учреждение может получить рекапитализационные средства от частного инвестора и государства в размере 8,8 млрд грн.
К началу 2011 года его крупнейшими акционерами оставались Novartik Trading Limited (60,9967%) и Manmade Enterprises Limited (обе - Кипр, 30,7406%).
По данным Нацбанка, по размеру общих активов банк "Надра" на 1 января 2011 года занимал 11-е место (22,908 млрд грн).
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Більшість
непопулярних податкових вимог міжнародних партнерів вирішили об'єднати в
одному законопроєкті. Однак для його ухвалення уряду доведеться йти на
компроміс з народними депутатами.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що двосторонній документ про гарантії безпеки від США готовий на 100 відсотків. Про це він повідомив у неділю, 25 січня, під час у Вільнюсі з президентами Литви та Польщі.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що на зустрічі з
президентом США Дональдом Трампом домовився про пакет ракет PAC-3 для
Patriot.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що лідер США Дональд Трамп підтримує ідею про зону вільної торгівлі для України.
Рішення ухвалили після завершення наприкінці грудня 2025 року обміну
українських ВВП-варантів на нові цінні папери з погашенням у 2032-му.
Агентство також присвоїло їм рейтинг "CCC+".
Взимку звички змінюються разом із погодою, і це добре помітно по тому, що з'являється на кухні частіше, ніж зазвичай.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
«Укрзалізниця» звернулася до сервісів таксі Uklon
та Bolt із пропозицією підтримати пасажирів, які прибувають до великих
міст після опівночі через затримки.
Фінансові деталі угоди поки що невідомі. Ймовірно, угода могла відбутися з оцінки Comfy у понад $300 млн.
АТ "Укрзалізниця" отримала від японського виробника Nippon Steel 2 тис.
тонн високотехнологічних рейок Р-65, а до кінця січня очікується
постачання ще 1 тис. тонн, йдеться у пресрелізі Міністерства розвитку
громад та територій у четвер.
Міністерство енергетики призначило Олександра Гавву тимчасовим
виконувачем обовʼязків генерального директора АТ "Оператор ринку".
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий
рейтинг дефолту АТ "Укрзалізниця" та її єврооблігацій до "С" з "СС"
внаслідок припинення купонних виплат за ними.
Один з найбільших об'єктів великої приватизації в Україні вдруге не вдалося продати
Через відділення АТ «Укрпошта» виплати за програмою «Зимова підтримка» оформили понад 3,8 млн українців.
Перше оновлення безпеки для Windows 11 у 2026 році виявилося проблемним.
Після релізу патча від 13 січня частина користувачів зіткнулася з
помилками, через які комп'ютери не могли коректно вимикатися або
переходити в режим сну.
Компанія OpenAI оголосила про запуск тестування рекламних оголошень у
сервісі ChatGPT. Відтепер частина користувачів у США, які користуються
безкоштовним планом або новим тарифом Go за $7 на місяць, бачитимуть
рекламу в інтерфейсі чат-бота.
З 1 квітня в Китаї набудуть чинності нові національні стандарти з
переробки тягових батарей електромобілів. Ключовим елементом реформи
стане єдина державна інформаційна платформа, яка дозволить відстежувати
батареї протягом усього життєвого циклу
У червні 2025 року родина президента США Дональда Трампа запустила
оператора віртуальної мережі мобільного зв'язку Trump Mobile та заразом представила власний смартфон - T1 Phone.
Рада ЄС ухвалила поправку до регламенту, що дозволить сприяти створенню гігафабрик штучного інтелекту (ШІ) у Європі.
Кількість абонентів "Київстару", які зареєструвалися для використання
технології Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий зв'язок зі
смартфоном) від часу її запуску у листопаді 2025 року, перевищила 3 млн
абонентів, найактивніше сервісом користуються в Києві, Львові, Вінниці,
Хмельницькому та Дніпрі
Згідно з угодою, тайванські компанії з виробництва мікросхем та
технологій інвестують щонайменше $250 млрд у виробничі потужності в США,
а уряд Тайваню гарантуватиме цим компаніям кредит на $250 млрд.