Фінансові новини
- |
- 19.01.26
- |
- 13:00
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Корюковская ФТБ в 2010г увеличила чистую прибыль на 4%
15:15 15.02.2011 |
Корюковская фабрика технических бумаг (КФТБ, Черниговская обл.), один из крупнейших в СНГ производитель обоев, завершила 2010 год с чистой прибылью в размере 86,992 млн грн, что на 4,3% больше аналогичного показателя 2009 года.
Как сообщило предприятие в прессе, его нераспределенная прибыль за прошлый год составила 300,296 млн грн (в2009 году - 219,8 млн грн).
За прошедший год предприятию удалось сократить текущие обязательства вдвое - до 80,548 млн грн, а долгосрочные обязательства не появились.
Стоимость активов КФТБ на 1 января 2011 года составили 446,78 млн грн, незначительно увеличившись за год.
На предприятии на начало текущего года работало 969 человек - на 3% (28 человек) больше, чем годом ранее.
КФТБ выпускает бумажные гофрированные, моющиеся, дуплексные, акриловые, виниловые обои, на флизелиновой основе, обои горячего тиснения.
Фабрика производит более 1200 дизайнов продукции под торговой маркой "Славянские обои". Ее мощности позволяют выпускать около 60 млн рулонов в год, что существенно превышает потребности украинского рынка.
В 2010 году фабрика увеличила выпуск обоев на 14,8% по сравнению с 2009 годом - до 90,12 млн усл. кусков (50,46 млн стандартных рулонов).
Предприятие экспортирует не менее 75% продукции.
КФТБ завершила 2009 год завершила с чистой прибылью в размере 83,37 млн грн, что на 25,4% больше, чем годом ранее, чистый доход от реализации продукции увеличился на 23,4% до 748,46 млн грн.
По последним данным ГКЦБФР на октябрь 2010 года, около 52% акций КФТБ принадлежит ООО "Славич инвест", еще около 25% - Торговому дому
"Славич" (оба - Чернигов).
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Посеред запеклої суперечки навколо статусу Гренландії президент
Сполучених Штатів Дональд Трамп оголосив запровадження ввізних мит проти
низки європейських країн, які раніше наполягали на неприпустимості
передачі цього острова США.
Україна та Велика Британія підписали угоду про торговельну лібералізацію для деяких видів аграрної продукції.
Через прайс-кепи імпорт електроенергії з Євросоюзу здійснюється лише на 30%
Польща передасть Україні до дев'яти своїх винищувачів МіГ-29 - технічні переговори про це все ще тривають.
Деталі візиту не розголошувалися з міркувань безпеки. Востаннє очільниця МВФ відвідувала Україну в лютому 2023 року.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Один з найбільших об'єктів великої приватизації в Україні вдруге не вдалося продати
Через відділення АТ «Укрпошта» виплати за програмою «Зимова підтримка» оформили понад 3,8 млн українців.
АМКУ отримав заяви на зміну власника дев'яти юридичних осіб, що входять до складу Агро-Регіону
Уряд оновив порядок купівлі електроенергії для потреб НЕК "Укренерго".
Відтепер оператор системи передачі зможе закуповувати електроенергію у
НАЕК "Енергоатом" через спеціальні аукціони за двосторонніми договорами.
Інвестиційна компанія Ігоря Мазепи Concorde Capital припинила пошук покупця для заводу «Кузня на Рибальському» і планує реалізувати девелоперський проєкт на цій ділянці у центрі Києва за підтримки міжнародних партнерів.
Українці за перший місяць дії "УЗ 3000 км" вже обміняли кілометри на 80
тис. квитків, а на участь у програмі зареєструвались 500 тис. осіб,
повідомив віцепрем'єр-міністр з відновлення України - міністр розвитку
громад та територій України Олексій Кулеба.
Державну частку у санкційному підприємстві продали єдиному учаснику аукціону - ТОВ "АВР "Трембіта"
Wikimedia Enterprise створено у 2021 році для надання великим
компаніям платного доступу до розширеної версії API Wikipedia. Ця версія
адаптована для комерційного використання та роботи з системами штучного
інтелекту.
Платформа X Ілона Маска заявила, що Grok більше не генеруватиме оголені
зображення людей. Компанія заявляє, що нові обмеження були впроваджені
для акаунта чат-бота у соціальній мережі й подібна функціональність
тепер недоступна навіть платним користувачам.
Відсьогодні YouTube запускає новий пакет інструментів для батьків з
України, які зможуть краще контролювати що і як довго їхні діти
дивляться на платформі. Серед них - налаштування часу перегляду для
Shorts та нагадування про сон чи перерву.
Компанія NVIDIA оголосила про фінальний запуск технології DLSS 4.5 Super Resolution, який відтепер доступний усім користувачам відеокарт GeForce RTX.
Китайські урядовці наказали технологічним компаніям не купувати чипи Nvidia без необхідності
Адміністрація президента Дональда Трампа ухвалила нові критерії дозволу
продажів ШІ-процесорів NVIDIA H200 китайським покупцям. Про це пише
Bloomberg.
Міністр оборони США Піт Хегсет заявив, що чат-бот Grok, розроблений
компанією xAI, впровадять в інфраструктуру Пентагону. Цей процес стане
частиною ширшої ініціативи з використання генеративного ШІ у військових
системах.