Фінансові новини
- |
- 29.01.26
- |
- 00:36
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
В 4 квартале "Укрэнерго" увеличила передачу электроэнергии на 5,5% до 35,4 млрд кВт-час
14:58 28.01.2011 |
В октябре-декабре 2010 года Национальная энергетическая компания "Укрэнерго" увеличила передачу электроэнергии потребителям Украины по сравнению с аналогичным периодом 2009 на 5,5%, или на 1 842,68 млн кВт-час до 35 365,384 млн кВт-час.
Об этом говорится в сообщении компании.
В 2010 "Укрэнерго" увеличила передачу электроэнергии по сравнению с 2009 на 8,3%, или на 9 871,813 млн кВт-час до 128 267,805 млн кВт-час.
В 2010 компания предоставила услуги по передаче электроэнергии на общую сумму 2 545,82 млн гривен, что на 12,8% или на 288,769 млн гривен больше, чем в 2009.
При этом оплата этих услуг со стороны оптового рынка электроэнергии в 2010 составила 2 431,517 млн гривен (без НДС), что на 13,5% (288,964 млн гривен) больше, чем в 2009.
В 2010 "Укрэнерго" увеличила расходы по сравнению с 2009 на 19,9%, или на 270,381 млн гривен до 1 630,611 млн гривен.
В частности, расходы на ремонтные работы были увеличены на 26,9%, или на 43,273 млн гривен до 204,025 млн гривен.
Капитальные инвестиции НЭК в 2010 составили 996,447 млн гривен, что меньше, чем в 2009, на 8,2%, или на 89,174 млн гривен.
Как сообщало агентство, в 3 квартале "Укрэнерго" увеличила передачу электроэнергии потребителям Украины по сравнению с аналогичным периодом 2009 года на 6,41%, или на 1 845,878 млн кВт-час до 30 664,732 млн кВт-час.
В 2009 году НЭК уменьшил передачу электроэнергии по сравнению с 2008 годом на 10,91%, или на 14 500,627 млн кВт-час до 118 395,992 млн кВт-час.
"Укрэнерго" осуществляет диспетчеризацию энергосистемы Украины и передает электроэнергию от электростанций к сетям энергопоставляющих компаний.
Кроме того, на компанию возложены функции организатора аукционов по доступу к сечению межгосударственных линий электропередачи для экспорта электроэнергии.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Більшість
непопулярних податкових вимог міжнародних партнерів вирішили об'єднати в
одному законопроєкті. Однак для його ухвалення уряду доведеться йти на
компроміс з народними депутатами.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що двосторонній документ про гарантії безпеки від США готовий на 100 відсотків. Про це він повідомив у неділю, 25 січня, під час у Вільнюсі з президентами Литви та Польщі.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що на зустрічі з
президентом США Дональдом Трампом домовився про пакет ракет PAC-3 для
Patriot.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що лідер США Дональд Трамп підтримує ідею про зону вільної торгівлі для України.
Рішення ухвалили після завершення наприкінці грудня 2025 року обміну
українських ВВП-варантів на нові цінні папери з погашенням у 2032-му.
Агентство також присвоїло їм рейтинг "CCC+".
Взимку звички змінюються разом із погодою, і це добре помітно по тому, що з'являється на кухні частіше, ніж зазвичай.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
«Укрзалізниця» звернулася до сервісів таксі Uklon
та Bolt із пропозицією підтримати пасажирів, які прибувають до великих
міст після опівночі через затримки.
Фінансові деталі угоди поки що невідомі. Ймовірно, угода могла відбутися з оцінки Comfy у понад $300 млн.
АТ "Укрзалізниця" отримала від японського виробника Nippon Steel 2 тис.
тонн високотехнологічних рейок Р-65, а до кінця січня очікується
постачання ще 1 тис. тонн, йдеться у пресрелізі Міністерства розвитку
громад та територій у четвер.
Міністерство енергетики призначило Олександра Гавву тимчасовим
виконувачем обовʼязків генерального директора АТ "Оператор ринку".
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий
рейтинг дефолту АТ "Укрзалізниця" та її єврооблігацій до "С" з "СС"
внаслідок припинення купонних виплат за ними.
Один з найбільших об'єктів великої приватизації в Україні вдруге не вдалося продати
Через відділення АТ «Укрпошта» виплати за програмою «Зимова підтримка» оформили понад 3,8 млн українців.
Перше оновлення безпеки для Windows 11 у 2026 році виявилося проблемним.
Після релізу патча від 13 січня частина користувачів зіткнулася з
помилками, через які комп'ютери не могли коректно вимикатися або
переходити в режим сну.
Компанія OpenAI оголосила про запуск тестування рекламних оголошень у
сервісі ChatGPT. Відтепер частина користувачів у США, які користуються
безкоштовним планом або новим тарифом Go за $7 на місяць, бачитимуть
рекламу в інтерфейсі чат-бота.
З 1 квітня в Китаї набудуть чинності нові національні стандарти з
переробки тягових батарей електромобілів. Ключовим елементом реформи
стане єдина державна інформаційна платформа, яка дозволить відстежувати
батареї протягом усього життєвого циклу
У червні 2025 року родина президента США Дональда Трампа запустила
оператора віртуальної мережі мобільного зв'язку Trump Mobile та заразом представила власний смартфон - T1 Phone.
Рада ЄС ухвалила поправку до регламенту, що дозволить сприяти створенню гігафабрик штучного інтелекту (ШІ) у Європі.
Кількість абонентів "Київстару", які зареєструвалися для використання
технології Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий зв'язок зі
смартфоном) від часу її запуску у листопаді 2025 року, перевищила 3 млн
абонентів, найактивніше сервісом користуються в Києві, Львові, Вінниці,
Хмельницькому та Дніпрі
Згідно з угодою, тайванські компанії з виробництва мікросхем та
технологій інвестують щонайменше $250 млрд у виробничі потужності в США,
а уряд Тайваню гарантуватиме цим компаніям кредит на $250 млрд.