Фінансові новини
- |
- 29.06.26
- |
- 05:19
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Спочатку робіть, що потрібно. Тоді – те, що можливо. Лиш тоді ви побачите, що робите неможливе" Св. Франциск Асізський |
"Параллель" в 2012г увеличила чистую прибыль на 48%
18:05 28.02.2013 |
---
Компания "Параллель", крупный розничный оператор нефтепродуктов в восточном регионе Украины, в 2012 году увеличила чистую прибыль на 48% по сравнению с 2011 годом - до $7,4 млн, сообщила пресс-служба компании в четверг.
По ее данным, в прошлом году выручка от реализации увеличилась на 26%, EBITDA - на 8,9%, активы - на 10%.
Компания не приводит данные в денежном выражении.
Ранее "Параллель" сообщала, что ее выручка за девять месяцев 2012 года увеличилась на 27% по сравнению с аналогичным периодом 2011 года - до 2,79 млрд грн, EBITDA - в 2,2 раза, до 65,9 млн грн.
По итогам в 2011 года "Параллель" увеличила выручку от реализации на 30,9% по сравнению с 2010 годом - до $379,5 млн, активы - на 7,7%, до $70 млн.
Согласно пресс-релизу, в 2012 году объем продаж топлива через сеть АЗС "Параллель" увеличился на 16% по сравнению с 2011 годом.
Инвестиции в развитие сети автозаправочных комплексов в прошлом году составили 40 млн грн.
Приоритетом развития компании на 2013 год станет работа по упрочению позиций бренда "Параллель" в восточном регионе страны за счет развития АЗК и увеличения спектра предоставляемых услуг.
"Будут активно развиваться сопутствующие направления на территории АЗК: точки быстрого питания, диагностика авто, будут открываться новые автомоечные комплексы. Также приоритетной стратегической задачей остается повышение стандартов качества продукции и качества работы АЗК, развитие джобберской программы, открытие новых комплексов под ТМ "Параллель", - цитирует пресс-служба генерального директора компании Елену Хилиенко.
Сеть АЗС и АЗК "Параллели" насчитывает 85 комплексов. Из них 81 работает под ТМ "Параллель", два - под ТМ "Гефест", один АЗК - под ТМ PitStop. Под брендом "Параллель" на джобберских условиях также работают 36 АЗС компаний "Донбасснефтепродукт" (Донецкая обл.) и "Нефтепромторг" (Луганская обл.).
Компания "Параллель" также осуществляет оптовую торговлю топливом.
ООО "Параллель-М ЛТД." контролирует компания Parallel Nafta Ltd., дочерняя компания группы "СКМ"
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


З ініціативи МЗС уряд розширив можливості для набуття українського
громадянства у спрощеному порядку та додав до переліку держав Республіку
Молдова.
На Конференції з відновлення України URC2026 у
Гданську підписані €160 угод на суму понад 10 мільярдів та нові
партнерства у сферах оборонної промисловості та енергетики.
Міністерство фінансів України і Світовий банк уклали угоду на 3,39
мільярда доларів, повідомляє прем'єр-міністерка Юлія Свириденко 25
червня.
Група Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) на Конференції з питань
відновлення України (URC 2026) в Гданську (Польща) оголосила про новий
пакет підтримки України - понад EUR470 - млн для зміцнення інвестицій
приватного сектору та критичної інфраструктури, включаючи житло та
дороги
Європейська комісія планує зберегти вимоги щодо реформ у наступному періоді фінансування України.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Microsoft нарешті вирішила звернути увагу на одну з найбільш
дратівливих особливостей своєї операційної системи. Компанія випустила
попередню збірку Windows 11 Insider Preview Build 26300.8687 для
експериментального каналу, яка обіцяє покласти край нескінченним циклам
оновлень.
Google офіційно випустила Android 17 для смартфонів та планшетів Pixel після чотирьох бета-версій. Оновлення вже почало поширюватися на сумісні пристрої.
Найбільший український мобільний оператор "Київстар" оголосив про запуск
роботи месенджерів Viber, WhatsApp та застосунку навігації Google Maps
через технологію Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий
зв'язок зі смартфоном) у режимі Light Data, повідомив президент та СЕО
компанії Олександр Комаров
Попри те, що 68% українських IT-компаній залишаються прибутковими,
понад 31% юридичних осіб у сфері інформаційних технологій завершили 2025
рік зі збитками.
Два оновлення для браузера Google Chrome, які вийдуть цього
літа, усунуть обхідні шляхи для запуску старих блокувальників реклами,
на кшталт uBlock Origin
Кілька днів тому стало відомо, що новій главі XBOX Аші Шармі (Asha Sharma) поставлено завдання
збільшити прибутковість бренду, оскільки вище керівництво Microsoft
відмовляється надалі проводити безрезультатні вливання мільярдів
доларів.
Американські компанії активно нарощують найм фахівців зі штучного
інтелекту, однак скористатися цим бумом можуть переважно досвідчені
працівники.