Фінансові новини
- |
- 01.02.26
- |
- 14:09
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Золото дешевеет после сокращения стимулов ФРС
12:10 19.12.2013 |
Цены на золото снижаются после решения ФРС сократить объем стимулов, но незначительность спада говорит о том, что инвесторы уже заложили в котировки это событие.
В 10.50 кв золото торговалось по $1.203,30 за тройскую унцию по сравнению с $1.217,62 на закрытие торгов в среду, когда цена снизилась на 1 процент. За год драгметалл может подешеветь на 27 процентов, что станет первым снижением за 13 лет. Фьючерсы на золото в США в четверг подешевели на 1,6 процента.
Федеральная резервная система США в среду объявила о сокращении на $10 миллиардов в месяц скупки активов, направленной на снижение стоимости заимствований, но пообещала удерживать процентные ставки около нуля на протяжении длительного периода.
"Уровень $1.200 уже отражал слухи о сокращении стимулов. Поэтому когда было сделано это объявление, цена упала не так сильно, как опасались. Рынок ожидал, что сокращения либо не будет, либо оно будет незначительным", - объяснила аналитик UOB-Kay Hian в Гонконге Элен Лау.
Объем коротких позиций спекулянтов золотыми фьючерсами и опционами в США поднялся до 7,5-летнего максимума, тогда как запасы крупнейших обеспеченных золотом биржевых фондов (ETF) снизились до 4,5-летнего минимума, говоря о том, что инвесторы подготовились к сокращению стимулов в США.
"Значительного роста цен не будет, но я думаю, они получают сильную поддержку на этом уровне", - сказала Лау.
По мнению одного трейдера в Гонконге, если цена стабильно упадет ниже $1.210, она может продолжить снижение до минимального уровня этого года $1.180.
В 10.50 кв серебро торговалось по $19,26 за унцию по сравнению с $19,72 на закрытие торгов в среду, платина стоила $1.324,24 против $1.331, и палладий - $695,80 против $695,50.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Американсько-українського інвестиційного фонду відбудови (АУІФ),
створений США й Україною в межах так званої угоди про надра, за
підсумками січня отримав 59 інвестиційних заявок.
Правління Національного банку України (НБУ) ухвалило рішення знизити
облікову ставку з 15,5% до 15% річних, враховуючи стійке зниження
інфляційного тиску та послаблення ризиків, пов'язаних із зовнішнім
фінансуванням.
Національний банк України погіршив свій прогноз щодо інфляції у 2026 році через обстріли енергетики.
Відповідне рішення за підписом голови ДРС Олексія Кучера оприлюднено на офіційному сайті служби.
Під час зустрічі в ОАЕ 1 лютого представники України і Росії проведуть двосторонні перемовини, заявив Марко Рубіо. За його словами, "присутність США можлива", але це будуть не Стівен Віткофф і не Джаред Кушнер.
2026 рік остаточно закріпив за побутовою технікою статус повноцінних
гаджетів. Інтеграція в екосистему «розумного будинку» перестала бути
фантастикою і перетворилася на базове очікування користувачів.
Взимку звички змінюються разом із погодою, і це добре помітно по тому, що з'являється на кухні частіше, ніж зазвичай.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Перші заявки від бізнесу на страхування майна від воєнних ризиків уже надійшли, уряд працює на вдосконаленням програми.
Долар США зміцнюється до євро, фунта стерлінгів і японської єни.
Ціни на золото впали найсильніше з жовтня, втративши попередні прибутки, які підняли метал вище $5 500 за унцію.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 30 січня 2026 року.
Курс долара США підвищується в парах з євро, фунтом стерлінгів і японською єною вранці в п'ятницю.
Національний банк України збільшив оцінку міжнародних резервів на кінець
2026 року до $65 млрд з $52,2 млрд, на 2027 рік - до $72,9 млрд з $59,2
млрд.
Фінансовий директор OpenAI Сара Фрайар повідомила, що річний дохід
компанії у 2025 році перевищив $20 млрд. Про це вона написала в
корпоративному блозі, зазначивши, що ще у 2024 році цей показник
становив близько $6 млрд.
Українці придбали майже 29 300 легкових автомобілів з Китаю у 2025 році.
Про це повідомляє Укравтопром. Китайські машини зайняли 29,5% ринку
нових легковиків, причому абсолютна більшість (91%) - це електромобілі.
Соціальна мережа Threads від Meta обігнала X за кількістю щоденних
активних користувачів на смартфонах. Водночас платформа Ілона Маска,
раніше відома як Twitter, залишається лідером у вебі, повідомляє
TechCrunch посилаючись на звіт Similarweb.
ASUS уперше офіційно прокоментувала свою відмову від випуску нових
смартфонів. Хоча повідомлення про таке рішення з'явилися ще на початку
2026 року, компанія підтвердила й пояснила його лише зараз, передає
Android Authority.
Перше оновлення безпеки для Windows 11 у 2026 році виявилося проблемним.
Після релізу патча від 13 січня частина користувачів зіткнулася з
помилками, через які комп'ютери не могли коректно вимикатися або
переходити в режим сну.
Компанія OpenAI оголосила про запуск тестування рекламних оголошень у
сервісі ChatGPT. Відтепер частина користувачів у США, які користуються
безкоштовним планом або новим тарифом Go за $7 на місяць, бачитимуть
рекламу в інтерфейсі чат-бота.
З 1 квітня в Китаї набудуть чинності нові національні стандарти з
переробки тягових батарей електромобілів. Ключовим елементом реформи
стане єдина державна інформаційна платформа, яка дозволить відстежувати
батареї протягом усього життєвого циклу