Фінансові новини
- |
- 20.12.25
- |
- 08:31
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Корпорация "Богдан" досрочно начала поставки троллейбусов Киеву
15:42 29.08.2011 |
Как сообщил агентству "Интерфакс-Украина" пресс-секретарь корпорации Сергей Красуля, первый троллейбус поставлен досрочно.
"В рамках контракта предполагалось, что в октябре мы начнем поставку 12-метровых троллейбусов, а в ноябре - 18-метровых", - напомнил пресс-секретарь, добавив, что всего в текущем году из общего количества будут поставлены 33 троллейбуса.
Кроме того, на текущей неделе корпорация планирует начать поставки автобусов и троллейбусов по ранее заключенным контрактам в Крым (56 троллейбусов), Полтаву (10 троллейбусов) и Винницу (15 автобусов).
Как сообщалось, контракт на поставку Киеву до конца октября 2012 года 202 троллейбусов финансируется за счет кредита, выделенного городу Европейским банком реконструкции и развития.
Согласно контракту, коммунальный перевозчик столицы получит 105 троллейбусов "Богдан Т901" (18 м) и 97 троллейбусов "Богдан Т701" (12 м).
АК "Богдан Моторс", объединяющая производственные активы корпорации "Богдан", в январе-июне 2011 года увеличила чистый доход почти в 2,4 раза по сравнению с аналогичным периодом 2010 года - до 1 млрд 636 млн грн, а чистый убыток вырос почти в 2,2 раза- до 240,12 млн грн.
Корпорация "Богдан" в настоящее время объединяет производственные заводы по производству легковых автомобилей мощностью 120 тыс. ед. (Lada, Hyundai и автомобили под собственным брендом) в Черкассах и втобусов и троллейбусов в Луцке мощностью 6 тыс. в год.
В настоящее время компания выпускает низкопольные троллейбусы практически всех типов длиной от 10,6 до 18 м с использованием агрегатов европейских компаний, в частности, чешской Cegelec (система управления двигателем), Bosch-Rexroth (гидростанция), ZF (рулевое управление, мосты).
Троллейбус корпорации сертифицирован в странах ЕС, а в Чехии налажено совместное с компанией Gegelec производство.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Саміт Європейського Союзу затвердив рішення про спільне запозичення для України на суму 90 млрд євро.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що поки що не зміг
отримати розгорнуту відповідь про алгоритм дій США в рамках гарантій
безпеки Україні на випадок повторної агресії РФ.
Власники 99,06% ВВП-варантів, які перебувають в обігу на загальну суму $2,635 млрд, підтримали їх повний обмін на звичайні єврооблігації України, йдеться у біржовому повідомленні України у четвер.
З 1 січня 2027 року платники єдиного податку з доходом від 1 млн грн повинні будуть сплачувати 20% ПДВ
Кабінет міністрів України дозволив Міністерству фінансів понаднормово
запозичити 55 млрд грн. Їх планують використовувати на початку
наступного року.
Кожен власник складу рано чи пізно стикається з банальною проблемою -
місця не вистачає. Товарів стає більше, асортимент росте, а стіни
приміщення залишаються на місці.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Парламент ухвалив закон, який продовжив дію заборони на накладання
арешту на майно та кошти ДП «Виробниче об'єднання Південний
машинобудівний завод імені О. М. Макарова» до 1 січня 2027 року.
Наглядова рада АТ "Укрнафта" обрала Богдана Кукуру новим головою правління компанії.
Металургійний холдинг Ріната Ахметова придбав актив у новій для себе країні
Стартова ціна державного пакета акцій Сумихімпрому – 1,088 млрд грн
Олександр Камишін припинить повноваження члена наглядової ради АТ "Укрзалізниця" 29 грудня 2025 року.
Стабільну роботу Укрзалізниці у 2025 році вдалося забезпечити завдяки
низці оптимізаційних заходів у компанії та підтримці з резервного фонду
бюджету.
Підрозділ Групи Світового банку IFC 10 грудня оголосив про інвестування в
акціонерний капітал двох страхових компаній в Україні - "Княжа" та USG.
Йдеться про застосунок, пов'язаний із Sei - блокчейном рівня Layer 1,
який створили спеціально для торгівлі цифровими активами. Застосунок
попередньо встановлюватимуть на всі нові смартфони Xiaomi, що
продаватимуться за межами материкового Китаю та США.
За словами спікерів, одразу після початку повномасштабного вторгнення РФ
у лютому 2022 року Україна перенесла критичні масиви даних до
дата-центрів на території ЄС. Уже в 2023 році стратегія була
трансформована в бік створення суверенних національних дата-центрів із
підтримкою транскордонних рішень резервного копіювання.
Google анонсувала новий експериментальний веббраузер під назвою
Disco, що орієнтований на інтеграцію ШІ у процес перегляду сторінок.
Першою функцією браузера стала GenTabs - віджети, створені на основі
відкритих вкладок, історії чатів і запитів користувача.
AMD може розглядати 2-нм техпроцес Samsung для випуску майбутніх
чипів. Про це повідомляють джерела з Південної Кореї.
Європейський Союз розглядає можливість п'ятирічної відстрочки своєї
заборони на використання двигунів внутрішнього згоряння після сильного
тиску з боку деяких найбільших автомобільних країн регіону.
Зловмисники застосовують нову схему для поширення шкідливого ПЗ Atomic
macOS Stealer (AMOS), використовуючи довіру користувачів до чат-ботів на
зразок ChatGPT від OpenAI чи Grok від xAI. Про це повідомляє Huntress у
своєму дослідженні.
У листопаді український автопарк поповнили понад 11 тис.
автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення (BEV). Це
майже втричі більше, ніж у листопаді торік.