Авторизация

Имя пользователя:

Пароль:

Новости   RSS подписка

Топ-новости   RSS подписка

Финансовые новости   RSS подписка

Финансы   RSS подписка

Фондовый рынок   RSS подписка

Банки и банковские технологии   RSS подписка

Страхование   RSS подписка

Ипотека и недвижимость   RSS подписка

Новости экономики   RSS подписка

Экономика   RSS подписка

Топливно-энергетический комплекс   RSS подписка

Нефть и бензин   RSS подписка

Агропромышленный комплекс   RSS подписка

Сырьевые рынки   RSS подписка

Приватизация   RSS подписка

Право   RSS подписка

Статистика   RSS подписка

Зарубежные новости   RSS подписка

Мир   RSS подписка

Ближнее зарубежье   RSS подписка

Региональные новости   RSS подписка

Украина   RSS подписка

Киев   RSS подписка

Политика   RSS подписка

Полезно знать   RSS подписка

Это интересно   RSS подписка

Информационные технологии   RSS подписка

Криминал   RSS подписка

Транспорт   RSS подписка

Управление бизнесом   RSS подписка

Маркетинг и реклама   RSS подписка

Менеджмент и карьера   RSS подписка

Аналитика   RSS подписка

Финансовый рынок   RSS подписка

Фондовый рынок   RSS подписка

Страхование   RSS подписка

Ипотека и недвижимостьRSS подписка

Экономика   RSS подписка

ТЭК (газ и электроэнергия)   RSS подписка

Нефть и бензин   RSS подписка

Сырьевые рынки   RSS подписка

Агропромышленный рынок   RSS подписка

Приватизация   RSS подписка

Менеджмент и карьера   RSS подписка

Политика   RSS подписка

Международная аналитика   RSS подписка

Страны ближнего зарубежья   RSS подписка

Полезно знать   RSS подписка

Информационные технологии   RSS подписка

Пресс-релизы

Новости компаний   RSS подписка

Котировки

Курс НБУ

Курс обмена наличной валюты

Курс доллара

Курс евро

Курс рубля

Курс британского фунта

Курс швейцарского франка

Курс канадского доллара

Курс валют на межбанковском валютном рынке

Курс доллара

Курс евро

Курс рубля

Курс рубля к доллару

Ставки

Депозитные ставки

Физические лица, гривна

Физические лица, доллар

Физические лица, евро

Юридические лица, гривна

Юридические лица, доллар

Юридические лица, евро

Депозитный калькулятор

Ставки на межбанковском кредитном рынке

Графики

График изменения курса НБУ

График изменения наличного курса

График изменения курсов на межбанковском валютном рынке

График изменения ставок на межбанковском кредитном рынке

Веб-мастеру

Информеры

Информер курсов НБУ

Информер наличных валют Киев

Информер курсов валют на межбанке

Графики

График курсов валют НБУ

График курсов обмена валют для физических лиц

График курсов валют на межбанковского валютного рынка

Экспорт новостей

Информация об агентстве

О нас

Размещение рекламы

Контакты

Подписка на новости

Председатель правления "Надра Украины": "Окончательное решение относительно инвестора Юзовской площади примет правительство"

Минулого тижня в Україні відбувся конкурс на відбір інвестора для розробки родовищ сланцевого газу на Юзівській площі, яка розташована на території Харківської та Донецької областей. Раніше цим проектом займалась нідерландсько-британська компанія Shell. Однак у 2015 році вона була вимушена згорнути діяльність через військові дії на Донбасі та зменшення світових цін на енергоресурси. Тепер місце світового нафтогазового гіганта може зайняти компанія Yuzgaz B.V. (проектна компанія, створена спеціально для участі в угоді про розподіл продукції (УРП) місяць тому). Її пропозиція на конкурсі виявилась найкращою.

В інтерв’ю УНІАН керівники Національної акціонерної компанії «Надра України» Ярослав Климович та ТОВ «Надра Юзівська» Віктор Назаркевич розповіли, яким чином Yuzgaz B.V. опинилась у списку претендентів на солодкий шматок українських надр та за рахунок чого перемогла у конкурсі.

Розкажіть, як напрацьовувались умови конкурсу після виходу Shell з проекту?

Віктор Назаркевич: З метою максимально прозорого залучення потенційних інвесторів Міжвідомча комісія 28 серпня минулого року прийняла рішення рекомендувати «Надра Юзівській» провести відкритий конкурс для визначення найкращої пропозиції.

Ми повідомили про це ЗМІ, профільні асоціації, які мають стосунок до роботи інвесторів в Україні, зокрема, Американську торгівельну палату, Європейську бізнес-асоціацію. Вони поширили інформацію щодо конкурсу на залучення інвестора для реалізації УРП. Також ми зверталися до посольств 11 країн, де зареєстровані потужні нафтогазові компанії.

Ярослав Климович: Ми доклали максимальних зусиль, щоб поінформувати весь світ і всіх можливих потенційних учасників про перспективи реалізації проекту в Україні. Нашим пріоритетом була максимальна прозорість для залучення якомога більшої кількості нафтогазових компаній.

Чому дату проведення конкурсу перенесли більш, ніж на півроку?

Віктор Назаркевич: Ми декілька разів відкладали дату за проханням та запитами міжнародних нафтогазових компаній. Щоб прийняти якесь рішення, їм треба вивчити значний обсяг геологічної інформації та зрозуміти сценарії дій. А площа ділянки дуже велика – 7 886 кв. км. Окрім того, міжнародні нафтогазові компанії не приймають рішення одразу – їм потрібні відповідні погодження акціонерів.

Звернення щодо подовження граничного терміну подачі конкурсних заяв надійшло від однієї з найбільших міжнародних нафтогазових компаній. Розуміючи важливість залучення інвесторів подібного рівня, конкурсний комітет погодився на подовження вказаного терміну.

Зважаючи на обсяг інформації, який необхідно проаналізувати для прийняття зваженого рішення, конкурсний комітет погодився і на наступні звернення щодо продовження конкурсу, зокрема від іншої міжнародної нафтогазової компанії.

Водночас ми інформували Європейську бізнес асоціацію, Американську торгівельну палату про перенесення граничного терміну подачі заяв на конкурс, щоб не втрачати можливість залучити якомога більше учасників. Конкурсний комітет максимально продовжив строки, аби кожен потенційний заявник встиг опрацювати належні документи та прийняти участь в конкурсі.  При цьому в рамках реалізації цього проекту також існують свої дедлайни.

Скільки компаній зацікавились проектом та які з них брали участь у конкурсі?

Віктор Назаркевич: Загалом зацікавилися та вели з нами переговори п’ять міжнародних нафтогазових компаній. Три з них придбали конкурсну документацію та подали конкурсні заяви. При цьому одна з компаній, яка просила нас продовжити термін прийому документів, не взяла участь у конкурсі.

Чи повинні були потенційні учасники конкурсу мати досвід видобутку газу?

Віктор Назаркевич: Так, повинні. Конкурсний комітет аналізував досвід кожного учасника. Всі були допущені до конкурсу за затвердженими критеріями. Порядок проведення і умови конкурсу розроблялися на основі постанов уряду №№1297 та 1298. Раніше за ними визначалися переможці попередніх конкурсів –Shell та Chevron.

І про який досвід відповідних робіт повідомляла Yuzgaz?

Віктор Назаркевич: Ярослав Кінах – член ради директорів фонду прямих інвестицій Емерстоун Енерджи (Люксембург), який створив компанію Yuzgaz спеціально для участі в проекті з пошуку та видобутку вуглеводнів в межах Юзівської ділянки. Кінах був керівником офісу ЄБРР в Україні в 1995-1997 роках, крім цього він має великий досвід реалізації нафтогазових проектів в Україні, Болгарії, Грузії. Він є президентом Iskander Energy – канадської нафтогазовї компанії, яка до початку АТО здійснювала пошукові роботи в Луганській області. Iskander Energy– компанія, яка має досвід діяльності на умовах угод про розподіл продукції в Грузії, де законодавство щодо угод про розподіл продукції подібне до українського.

Yuzgaz залучила до стратегічного планування та організації робіт із пошуку та видобутку вуглеводнів (зокрема, газу з нетрадиційних джерел) провідних західних спеціалістів, які мають великий досвід роботи в цій сфері. Крім цього, до робіт за УРП залучені досвідчені українські фахівці в нафтогазовому секторі, які працювали на ділянках надр Донецько-Дніпровської западини та Юзівській ділянці надр.

Після укладення УРП Yuzgaz буде здійснювати роботи з геологічного вивчення Юзівської ділянки та щодо подальшого видобутку вуглеводнів у партнерстві з компанією Schlumberger, одним із світових лідерів в нафтогазовій галузі.Schlumberger буде брати участь у загальному управлінні технічними аспектами проекту та виконувати сервісні роботи.

Schlumberger є провідним світовим постачальником технологій, послуг з комплексного управління нафтогазовими проектами та інформаційних рішень для нафтогазовидобувної промисловості по всьому світу. Schlumberger входить в ТОП-20 компаній світу за їх ринковою вартістю (по версії PFC Energy Oilandgas Research Acquisition). Schlumberger працює в понад 85 країнах світу та нараховує близько 113 000 співробітників.

До речі, Shell не хотіла повернутися в проект?

Віктор Назаркевич: Ні. Хоча їм пропонували прийти на ділянку знову.

Як формувався конкурсний комітет та хто обрав переможцем компанію Yuzgaz?

Віктор Назаркевич: Враховуючи порядок проведення та умови конкурсу, які погоджено міжвідомчою комісією, до конкурсного комітету входили керівники профільних міністерств, НАК «Надра України», ТОВ «Надра Юзівська», народні депутати.

Склад конкурсного комітету:

Директор «Надра Юзівська» Віктор Назаркевич.

Представник «Надра України» Валерій Коцюра.

Представники Міністерства енергетики і вугільної промисловості – міністр Ігор Насалик та Олег Жижко.

Представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України – Юрій Бровченко.

Народні депутати – Анатолій Матвієнко, Володимир Бандуров, Андрій Лопушанський.

***Інформація надана ТОВ «Надра Юзівська»

Завдяки чому ця компанія виграла конкурс? Які зобов’язання вона на себе візьме?

Віктор Назаркевич: Кожна компанія-учасник у зв’язку з подіями в Україні, падінням світових цін на газ, ситуацією з курсом гривні та іншими об’єктивними факторами в деякій мірі зменшила загальні зобов’язання щодо угоди. Водночас фінансові зобов’язання, які пропонує Yuzgaz, найбільш цікаві як для компанії, так і для держави.

Yuzgaz запропонувала найбільшу суму інвестицій на найризикованіший період – період початкового геологічного вивчення, який триває п’ять років. А також вона зберегла зобов’язання щодо обсягу мінімальних робіт протягом цього періоду, зокрема,мова йде про 15 свердловин.

Наскільки менші зобов’язання у Yuzgaz, якщо порівнювати з умовами, на яких в Україні була готова працювати Shell?

Віктор Назаркевич: Як я зазначив раніше, зобов’язання, взяті Shell щодо обсягу мінімальних робіт, будуть збережені новим інвестором практично в повному обсязі. Ця пропозиція є максимально наближеною до зобов’язань Shell у порівнянні з іншими учасниками. Це - єдиний учасник, який підтвердив готовність сплатити державі бонуси, що були раніше запропоновані Shell в повному обсязі, про що зазначено в конкурсній заяві переможця. У випадку, якщо Yuzgaz стане інвестором, після отримання погодження від уряду, держава отримає всі передбачені УРП бонуси (йдеться про суму понад 100 млн дол.), а також гарантовані обсяги інвестицій в соціальну сферу відповідно до заяви інвестора.

Кому належить компанія і хто за нею стоїть?

Віктор Назаркевич: Власником компанії є фонд прямих інвестицій Emerstone, який, за їхньою інформацією, працює з активами на суму 400 млн доларів. Переможець конкурсу надав гарантію материнської компанії. Це один з обов’язкових критеріїв участі заявників у конкурсі. Сума оцінюється в декілька сотень мільйонів доларів і відповідає взятим компанією зобов’язанням. Фонд здійснює свою діяльність відповідно до світової практики фінансових інститутів. Цей фонд акумулює фінансові ресурси, залучені на міжнародному фінансовому ринку, які необхідні для реалізації проектів.

Yuzgaz створена за місяць до конкурсу. Це викликає певні підозри…

Віктор Назаркевич: Інколи полюбляють маніпулювати тим, що компанії створені за місяць до конкурсу. Але створення спеціальних проектних компаній відповідає загальноприйнятій міжнародній практиці в нафтогазовій сфері. Так само робили Shell і Chevron, коли заходили в Україну. Вони створювали проектні компанії в юрисдикції Нідерландів і працювали за таким же механізмом, що було прийнятним для держави.

Ключове у відносинах з переможцем – це гарантія материнської компанії. Кожна компанія, яка брала участь у конкурсі, була допущена до нього, зокрема, завдяки тому, що цей критерій був виконаний. Тобто, у випадку невиконання інвестором зобов’язань з нього можна стягнути кошти.

Ярослав Климович: Також не треба забувати, що учасник УРП – це звичайний надрокористувач, який має ліцензію з затвердженою програмою робіт. За невиконання програми держава може призупинити або анулювати спеціальний дозвіл.

Після того, як на конкурсі обрали найпривабливішу пропозицію від Yuzgaz, які подальші дії «Надра Юзівська»?

Віктор Назаркевич: Відповідно до умов конкурсу, «Надра Юзівська» та Yuzgaz повинні направити запит про отримання згоди щодо відступлення прав і обов’язків за угодою до Кабміну. Уряд має прийняти рішення щодо відповідності компанії Yuzgaz вимогам, які  встановлені до інвестора законом про УРП та чинною угодою.

Ми повинні виконати певні процедурні моменти, а потім направити документи для отримання згоди від держави. Це відбудеться у найближчий час.

Разом з тим, у держави є 90 днів, щоб прийняти рішення. За цей час вона матиме змогу повністю перевірити компанію – розібратися зі структурою власності, переконатися в її фінансових можливостях, зрозуміти, що гарантія забезпечує інтереси держави. Після цього держава може прийняти позитивне або негативне рішення.

Ярослав Климович: Говорити про те, що проект рухається і хтось виграв конкурс, не можна. Претендент звичайно відібраний, але остаточне рішення – за державою.

У структурі «Надра Юзівська» 10% мала компанія «СПК-Геосервіс». Вважається, що їй надали цю частку представники екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького для отримання можливості виводити кошти при реалізації проекту з Shell. Зараз завершується процес повернення цієї частки у «Надра України». На яких умовах відбувається операція?

Ярослав Климович: Після виходу Shell «Надра Юзівська» розпочала роботу та активізувала пошуки нових інвесторів, відпрацьовувала механізм конкурсу. Наразі питання з «СПК-Геосервіс» закрите, НАК «Надра України» вивела його зі складу учасників.

Таким чином, на сьогоднішній день єдиним учасником ТОВ «Надра Юзівська» залишається Національна акціонерна компанія «Надра України».

На яке збільшення видобутку газу в Україні можна очікувати після промислової розробки цієї ділянки?

Віктор Назаркевич: Раніше Shell зазначала, що за базовим сценарієм повністю розроблена ділянка може давати до 10 млрд кубометрів газу на рік, за оптимістичним – до 20 млрд. Наразі ці цифри ніхто не спростовував, тому ми беремо їх за основу. Сподіваємося, що вони будуть близькі до реальності.

Ярослав Климович: Запаси складають понад 3 трлн кубометрів умовного палива. Однак, щоб говорити про більш достовірні цифри, потрібно провести геологорозвідувальні роботи.

Потенціал насправді великий. Якщо вдасться успішно реалізувати цей проект, то держава виграє. Це будуть суттєві кроки для досягнення енергетичної незалежності та розбудови нашої держави.

Олександр Гречко

По материалам: УНИАН
 

ПО РУБРИКАМ

17:21 Сред­не­взве­шен­ный курс дол­ла­ра на меж­бан­ке 25 ап­ре­ля со­ста­вил 26.2705 грн

17:09 Де­по­зит­ные став­ки для физ­лиц 25.04.18

16:43 Дол­лар укреп­ля­ет­ся 25 ап­ре­ля на фоне про­дол­жа­ю­ще­го­ся ро­ста до­ход­но­стей US Treasuries

16:12 НБУ во 2-м квар­та­ле на­ме­рен по­ку­пать до $10 млн еже­днев­но на меж­бан­ке для на­ра­щи­ва­ния меж­ду­на­род­ных ре­зер­вов

15:28 За­кон “О ва­лю­те” на­пол­нят огра­ни­че­ни­я­ми

15:07 Бан­ки со­хра­ня­ют оп­ти­мизм в от­но­ше­нии ро­ста кор­по­ра­тив­но­го кре­ди­то­ва­ния и на­се­ле­ния в сле­ду­ю­щие 12 мес. - опрос НБУ

12:48 НБУ вво­дит в об­ра­ще­ние па­мят­ную мо­не­ту “Ав­то­ном­ная Рес­пуб­ли­ка Крым”

12:46 НБУ про­дал 24 ап­ре­ля бан­кам де­по­зит­ные сер­ти­фи­ка­ты на 12 503 млн гри­вен

12:35 Скай Банк ре­шил про­ве­сти сли­я­ние с бан­ком “Сич”

12:29 Morgan Stanley со­хра­ня­ет по­зи­ции в дол­ла­ро­вых бон­дах Укра­и­ны

12:14 Бир­жи АТР за­кры­лись 25 ап­ре­ля пре­иму­ще­ствен­но в ми­ну­се вслед за рын­ка­ми США

11:21 На меж­бан­ке 24 ап­ре­ля объ­ем тор­гов дол­ла­ром уве­ли­чил­ся на $99,7 млн до $247,4 млн

11:17 Кур­сы ва­лют по кар­точ­ным опе­ра­ци­ям на 25.04.18

10:45 Ин­декс меж­бан­ков­ских ста­вок по блан­ко­вым кре­ди­там и де­по­зи­там 24.04.18

10:36 Остат­ки средств на кор­с­че­тах бан­ков 25.04.18

18:36 В Ев­ро­ко­мис­сии го­во­рят, что Укра­и­на вы­пол­ни­ла од­но из че­ты­рех усло­вий для по­лу­че­ния но­вой фин­по­мо­щи

18:23 Нефть уско­ри­ла па­де­ние 25 ап­ре­ля на дан­ных о за­па­сах в США, це­на Brent опу­сти­лась до $73,3 за бар­рель

18:12 Ка­б­мин хо­чет по­мочь IKEA зай­ти на укра­ин­ский ры­нок

17:40 TANAP бу­дет вве­ден в строй в на­ча­ле июня — Эр­до­ган

17:02 Укра­и­на про­дол­жа­ет при­ни­мать газ Га­з­про­ма лишь для тран­зи­та

15:07 Бан­ки со­хра­ня­ют оп­ти­мизм в от­но­ше­нии ро­ста кор­по­ра­тив­но­го кре­ди­то­ва­ния и на­се­ле­ния в сле­ду­ю­щие 12 мес. - опрос НБУ

14:38 Гос­гео­недр не пу­сти­ла Укр­га­з­до­бы­чу на шельф

14:17 КС при­знал не­кон­сти­ту­ци­он­ным предо­став­ле­ние Уго­лов­но-ис­пол­ни­тель­ной служ­бе Ми­ню­ста функ­ции след­ствия

13:44 Укра­ин­цы за­пла­ти­ли 671 млн грн на­ло­га на не­дви­жи­мость

13:01 Наф­то­газ по­чти до­гнал Га­з­пром по при­бы­ли

17:40 TANAP бу­дет вве­ден в строй в на­ча­ле июня — Эр­до­ган

13:35 Пра­вя­щие се­мьи Азер­бай­джа­на свя­за­ны с сек­рет­ны­ми ин­ве­сти­ци­я­ми через банк на Маль­те - СМИ

13:29 В Ар­ме­нии на­ча­лась но­вая вол­на ан­ти­пра­ви­тель­ствен­ных про­те­стов

13:23 В стра­нах ЕС рас­тет чис­ло за­пре­тов на но­ше­ние ре­ли­ги­оз­ной одеж­ды

09:11 Мак­рон пред­ла­га­ет вы­ра­бо­тать но­вое со­гла­ше­ние по Ира­ну

09:04 Син­га­пур и Гон­конг ста­но­вят­ся цен­тра­ми ICO в Азии

08:07 The Guardian узна­ла о плане За­па­да обой­ти рос­сий­ское ве­то в СБ ООН

08:03 Се­на­то­ры США за­про­си­ли у бан­ков ин­фор­ма­цию о сче­тах фигу­ран­тов “кремлев­ско­го до­кла­да”

24.04 Кто та­кой Ни­кол Па­ши­нян: пять фак­тов о ли­де­ре ре­во­лю­ции в Ар­ме­нии

24.04 Ев­ро­стат на­звал стра­ны ЕС с круп­ней­шим госдол­гом

24.04 Фин­лян­дия ре­ши­ла свер­нуть экс­пе­ри­мент по вы­пла­те ба­зо­во­го до­хо­да

24.04 День­ги, секс, ик­ра и 17 де­пу­та­тов: что из­вест­но о мас­штаб­ной схе­ме под­ку­па в ПАСЕ

24.04 Мо­гут ли Мер­кель и Мак­рон спа­сти ядер­ное со­гла­ше­ние с Ира­ном

24.04 Ак­ции “Ру­са­ла” в Гон­кон­ге на от­кры­тии тор­гов взле­те­ли на 24%, да­лее рас­тут до 37%

24.04 “Боль­шая се­мер­ка” го­то­ва рас­ши­рить санк­ции в от­но­ше­нии Рос­сии

11:02 Гла­ва Де­пар­та­мен­та ин­форм­тех­но­ло­гий КГГА Юрий На­за­ров: осе­нью элек­трон­ный би­лет для все­го транс­пор­та бу­дет за­пу­щен

08:22 Раз­ре­ше­ние ор­га­нам мест­но­го са­мо­управ­ле­ния за­пре­щать про­да­жу ал­ко­го­ля в опре­де­лен­ное вре­мя су­ток всту­пи­ло в си­лу

24.04 Ми­н­ин­фра­струк­ту­ры пред­ло­жи­ло за­крыть воз­мож­ность вхо­да рос­сий­ских су­дов во внут­рен­ние во­ды стра­ны

24.04 За­ко­но­да­тель­ная “пу­стыш­ка”: За­чем МЭРТ штра­фы за от­сут­ствие ре­ги­стра­ции

24.04 "Киевпастранс" на­ме­рен по­вы­сить та­ри­фы на про­езд в на­зем­ном ком­му­наль­ном транс­пор­те Ки­е­ва до 8 гри­вен с 15 июля

24.04 В Укра­ине хо­тят про­ве­сти про­вер­ки про­жи­ва­ния граж­дан по “про­пис­ке”: на­ру­ши­те­лям гро­зит штраф

23.04 Тор­го­вые цен­тры Ки­е­ва уда­ри­лись в ре­кон­цеп­цию

23.04 Все­лен­ский Пат­ри­ар­хат на­чи­на­ет про­це­ду­ры, не­об­хо­ди­мые для предо­став­ле­ния ав­то­ке­фа­лии Укра­ин­ской пра­во­слав­ной церк­ви

23.04 Толь­ко чет­верть укра­ин­цев от­кла­ды­ва­ет день­ги на пен­сию

20.04 В Ки­ев­парк­транс­сер­ви­се рас­ска­за­ли, ка­кие сюр­при­зы ждут ав­то­мо­би­ли­стов этой осе­нью

20.04 Цен­ность граж­дан­ства Укра­и­ны су­ще­ствен­но вы­рос­ла - ис­сле­до­ва­ние

19.04 Гла­ва Украв­то­до­ра не под­дер­жи­ва­ет идею от­ме­ны жел­то­го сиг­на­ла све­то­фо­ра на до­ро­гах

18.04 Ка­б­мин хо­чет от­ме­нить жел­тый сиг­нал све­то­фо­ра

18.04 Укра­и­на под­ня­лась на 29 по­зи­цию в ав­то­ри­тет­ном меж­ду­на­род­ном рей­тин­ге Global Firepower Index

17.04 Про­пис­ка по-но­во­му: пра­ви­ла ре­ги­стра­ции в Укра­ине из­ме­нят

19:01 По­че­му Кап­лин при­шел ша­тать Ка­б­мин

13:40 Сыт­ник рас­счи­ты­ва­ет, что НАБУ по­лу­чит пол­ный до­ступ к е-де­кла­ра­ци­ям с при­хо­дом но­во­го гла­вы НАПК

11:57 Как по­ли­ти­ки-по­пули­сты и груп­пы лоб­би­стов двух оли­гар­хов вы­сту­па­ют про­тив фор­муль­но­го це­но­об­ра­зо­ва­ния

24.04 Ком­про­мат из 90-х: Кто за­ка­зал Тру­ха­но­ва

24.04 В НАТО на 60%: Чем Укра­и­на гор­дит­ся пе­ред Аль­ян­сом

24.04 Тре­тья си­ла. В чем фе­но­мен “пер­вых не­про­ход­ных”

24.04 Где на Дон­бас­се в бли­жай­шее вре­мя воз­мож­но се­рьез­ное обостре­ние

23.04 Иг­ра в прай­ме­риз: За­чем Хо­му­тын­ник под­став­ля­ет Кер­не­са с пре­зи­дент­ством

23.04 Все­лен­ский Пат­ри­ар­хат на­чи­на­ет про­це­ду­ры, не­об­хо­ди­мые для предо­став­ле­ния ав­то­ке­фа­лии Укра­ин­ской пра­во­слав­ной церк­ви

23.04 Ве­сен­нее обостре­ние. “Ги­бри­ды” сно­ва тя­нут ру­ки к Ма­ри­у­по­лю

23.04 Рей­тинг са­мых бо­га­тых лю­дей Укра­и­ны вновь воз­гла­вил Ах­ме­тов

23.04 Ата­ку на Укра­и­ну ви­дят как ата­ку на сво­бод­ный, де­мо­кра­ти­че­ский мир - Клим­кин о встре­че G7 в То­рон­то

23.04 Да­ни­люк и пре­зи­дент ЕБРР Ча­кра­бар­ти об­су­ди­ли со­труд­ни­че­ство Укра­и­ны с МВФ

23.04 Да­ни­люк и ви­це-пре­зи­дент Ев­ро­ко­мис­сии Дом­бров­скис об­су­ди­ли усло­вия вы­де­ле­ния мак­ро­эко­но­ми­че­ской по­мо­щи для Укра­и­ны

23.04 США при­зы­ва­ют Укра­и­ну со­здать не­за­ви­си­мый Ан­ти­кор­руп­ци­он­ный суд и по­вы­сить та­ри­фы на газ

17:18 Xiaomi в рам­ках под­го­тов­ки к IPO обе­ща­ет огра­ни­чить рен­та­бель­ность - СМИ

16:56 Microsoft до­ве­ла до тюрь­мы пред­при­ни­ма­те­ля, ко­то­рый де­лал дис­ки вос­ста­нов­ле­ния Windows

14:52 Пред­став­лен смарт­фон Xiaomi Mi 6X. Ком­па­ния утвер­жда­ет, что его ка­ме­ра луч­ше, чем в iPhone X

11:37 BMW пред­ста­ви­ла в Пе­кине пер­вый элек­три­че­ский крос­со­вер

09:29 Но­вый Mercedes-Benz A-Class стал “длин­ным” се­да­ном

09:17 Гер­ман Греф: блок­чейн – не­до­зре­лая и пе­ре­оце­нен­ная тех­но­ло­гия

24.04 По­че­му нель­зя скры­вать от ра­бот­ни­ков горь­кую прав­ду

24.04 Крос­со­вер Mercedes-Maybach: че­ты­ре элек­тро­мо­то­ра, го­ло­со­вое управ­ле­ние и “зо­ло­тые” крес­ла

24.04 Ис­сле­до­ва­те­лям уда­лось по­хи­тить бит­кой­ны с физи­че­ски изо­ли­ро­ван­ной си­сте­мы

24.04 Пред­став­лен са­мый до­ступ­ный крос­со­вер Skoda

23.04 Hyundai Mobis на­чи­на­ет те­сти­ро­ва­ние са­мо­управ­ля­е­мо­го ав­то­мо­би­ля M.BILLY

23.04 Ми­ро­вой объ­ем уте­чек дан­ных в 2017 г. вы­рос в 4,2 ра­за - ис­сле­до­ва­ние

23.04 Mercedes-Benz мо­жет стать по­став­щи­ком дви­га­те­лей для Volvo

23.04 Це­на теле­ви­зо­ра Sharp фор­ма­та 8K пре­вы­ша­ет 11 000 ев­ро

23.04 Япон­ские ком­па­нии ви­дят боль­шие воз­мож­но­сти в не­боль­ших про­мыш­лен­ных ро­бо­тах — ко­бо­тах

24.04 Блок­чейн-бра­у­зер Brave за­клю­чил парт­нер­ство с Dow Jones Media

24.04 По­че­му нель­зя скры­вать от ра­бот­ни­ков горь­кую прав­ду

20.04 Как рас­ска­зы­вать о сво­их та­лан­тах без скром­но­сти, и хва­стов­ства

18.04 За­чем на­чаль­ству ис­кус­ствен­ный ин­тел­лект

18.04 Смех на ра­бо­чем ме­сте - при­знак… че­го?

11.04 По­вы­ше­ние, по­сле ко­то­ро­го хо­чет­ся уво­лить­ся

04.04 Ка­кие стра­те­гии по­мо­гут жен­щи­нам в ка­рье­ре

03.04 Со­зда­тель ан­ти­ви­ру­са McAfee бе­рет по $105 000 за твит о крип­то­ва­лю­тах

02.04 Во­вле­чен­ные со­труд­ни­ки быст­рее вы­го­ра­ют на ра­бо­те

29.03 Пер­вые 100 дней на­чаль­ни­ка: как из­бе­жать уча­сти вол­ка-оди­ноч­ки

26.03 Как на­учить­ся вли­ять на лю­дей

20.03 По­пуляр­ный стри­мер Ninja, транс­ли­ру­ю­щий Fortnite, за­ра­ба­ты­ва­ет 500 ты­сяч дол­ла­ров в ме­сяц

19.03 Что на­до знать о ра­бо­чей ви­зе в Гер­ма­нию

28.02 Мож­но ли ку­пить сча­стье за день­ги? Уче­ные го­во­рят, что да

15.02 14 при­зна­ков то­го, что вас ско­ро уво­лят

теги

Apple, Aston Martin, Audi, bitcoin, BMW, Credit Suisse, Deutsche Bank, Facebook, Ford, Google, Huawei, Jaguar, Lamborghini, Lenovo, LG, Mercedes-Benz, Microsoft, Porsche, Samsung, Tesla, Toyota, Volkswagen, Volvo, Xiaomi, Англия, Белоруссия, Венесуэла, Газпром, ЕС, Казахстан, Китай, Молдова, Россия, США, Туркменистан, Турция, акции, депозитные ставки, золото, ипотека, кредит, межбанк, облигации, прогноз, форекс

ТОП-НОВОСТИ

ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

 

Это интересно