Авторизация

Имя пользователя:

Пароль:

Новости   RSS подписка

Топ-новости   RSS подписка

Финансовые новости   RSS подписка

Финансы   RSS подписка

Фондовый рынок   RSS подписка

Банки и банковские технологии   RSS подписка

Страхование   RSS подписка

Ипотека и недвижимость   RSS подписка

Новости экономики   RSS подписка

Экономика   RSS подписка

Топливно-энергетический комплекс   RSS подписка

Нефть и бензин   RSS подписка

Агропромышленный комплекс   RSS подписка

Сырьевые рынки   RSS подписка

Приватизация   RSS подписка

Право   RSS подписка

Статистика   RSS подписка

Зарубежные новости   RSS подписка

Мир   RSS подписка

Ближнее зарубежье   RSS подписка

Региональные новости   RSS подписка

Украина   RSS подписка

Киев   RSS подписка

Политика   RSS подписка

Полезно знать   RSS подписка

Это интересно   RSS подписка

Информационные технологии   RSS подписка

Криминал   RSS подписка

Транспорт   RSS подписка

Управление бизнесом   RSS подписка

Маркетинг и реклама   RSS подписка

Менеджмент и карьера   RSS подписка

Аналитика   RSS подписка

Финансовый рынок   RSS подписка

Фондовый рынок   RSS подписка

Страхование   RSS подписка

Ипотека и недвижимостьRSS подписка

Экономика   RSS подписка

ТЭК (газ и электроэнергия)   RSS подписка

Нефть и бензин   RSS подписка

Сырьевые рынки   RSS подписка

Агропромышленный рынок   RSS подписка

Приватизация   RSS подписка

Менеджмент и карьера   RSS подписка

Политика   RSS подписка

Международная аналитика   RSS подписка

Страны ближнего зарубежья   RSS подписка

Полезно знать   RSS подписка

Информационные технологии   RSS подписка

Пресс-релизы

Новости компаний   RSS подписка

Котировки

Курс НБУ

Курс обмена наличной валюты

Курс доллара

Курс евро

Курс рубля

Курс британского фунта

Курс швейцарского франка

Курс канадского доллара

Курс валют на межбанковском валютном рынке

Курс доллара

Курс евро

Курс рубля

Курс рубля к доллару

Ставки

Депозитные ставки

Физические лица, гривна

Физические лица, доллар

Физические лица, евро

Юридические лица, гривна

Юридические лица, доллар

Юридические лица, евро

Депозитный калькулятор

Ставки на межбанковском кредитном рынке

Графики

График изменения курса НБУ

График изменения наличного курса

График изменения курсов на межбанковском валютном рынке

График изменения ставок на межбанковском кредитном рынке

Веб-мастеру

Информеры

Информер курсов НБУ

Информер наличных валют Киев

Информер курсов валют на межбанке

Графики

График курсов валют НБУ

График курсов обмена валют для физических лиц

График курсов валют на межбанковского валютного рынка

Экспорт новостей

Информация об агентстве

О нас

Размещение рекламы

Контакты

Подписка на новости

Председатель правления "Надра Украины": "Окончательное решение относительно инвестора Юзовской площади примет правительство"

Минулого тижня в Україні відбувся конкурс на відбір інвестора для розробки родовищ сланцевого газу на Юзівській площі, яка розташована на території Харківської та Донецької областей. Раніше цим проектом займалась нідерландсько-британська компанія Shell. Однак у 2015 році вона була вимушена згорнути діяльність через військові дії на Донбасі та зменшення світових цін на енергоресурси. Тепер місце світового нафтогазового гіганта може зайняти компанія Yuzgaz B.V. (проектна компанія, створена спеціально для участі в угоді про розподіл продукції (УРП) місяць тому). Її пропозиція на конкурсі виявилась найкращою.

В інтерв’ю УНІАН керівники Національної акціонерної компанії «Надра України» Ярослав Климович та ТОВ «Надра Юзівська» Віктор Назаркевич розповіли, яким чином Yuzgaz B.V. опинилась у списку претендентів на солодкий шматок українських надр та за рахунок чого перемогла у конкурсі.

Розкажіть, як напрацьовувались умови конкурсу після виходу Shell з проекту?

Віктор Назаркевич: З метою максимально прозорого залучення потенційних інвесторів Міжвідомча комісія 28 серпня минулого року прийняла рішення рекомендувати «Надра Юзівській» провести відкритий конкурс для визначення найкращої пропозиції.

Ми повідомили про це ЗМІ, профільні асоціації, які мають стосунок до роботи інвесторів в Україні, зокрема, Американську торгівельну палату, Європейську бізнес-асоціацію. Вони поширили інформацію щодо конкурсу на залучення інвестора для реалізації УРП. Також ми зверталися до посольств 11 країн, де зареєстровані потужні нафтогазові компанії.

Ярослав Климович: Ми доклали максимальних зусиль, щоб поінформувати весь світ і всіх можливих потенційних учасників про перспективи реалізації проекту в Україні. Нашим пріоритетом була максимальна прозорість для залучення якомога більшої кількості нафтогазових компаній.

Чому дату проведення конкурсу перенесли більш, ніж на півроку?

Віктор Назаркевич: Ми декілька разів відкладали дату за проханням та запитами міжнародних нафтогазових компаній. Щоб прийняти якесь рішення, їм треба вивчити значний обсяг геологічної інформації та зрозуміти сценарії дій. А площа ділянки дуже велика – 7 886 кв. км. Окрім того, міжнародні нафтогазові компанії не приймають рішення одразу – їм потрібні відповідні погодження акціонерів.

Звернення щодо подовження граничного терміну подачі конкурсних заяв надійшло від однієї з найбільших міжнародних нафтогазових компаній. Розуміючи важливість залучення інвесторів подібного рівня, конкурсний комітет погодився на подовження вказаного терміну.

Зважаючи на обсяг інформації, який необхідно проаналізувати для прийняття зваженого рішення, конкурсний комітет погодився і на наступні звернення щодо продовження конкурсу, зокрема від іншої міжнародної нафтогазової компанії.

Водночас ми інформували Європейську бізнес асоціацію, Американську торгівельну палату про перенесення граничного терміну подачі заяв на конкурс, щоб не втрачати можливість залучити якомога більше учасників. Конкурсний комітет максимально продовжив строки, аби кожен потенційний заявник встиг опрацювати належні документи та прийняти участь в конкурсі.  При цьому в рамках реалізації цього проекту також існують свої дедлайни.

Скільки компаній зацікавились проектом та які з них брали участь у конкурсі?

Віктор Назаркевич: Загалом зацікавилися та вели з нами переговори п’ять міжнародних нафтогазових компаній. Три з них придбали конкурсну документацію та подали конкурсні заяви. При цьому одна з компаній, яка просила нас продовжити термін прийому документів, не взяла участь у конкурсі.

Чи повинні були потенційні учасники конкурсу мати досвід видобутку газу?

Віктор Назаркевич: Так, повинні. Конкурсний комітет аналізував досвід кожного учасника. Всі були допущені до конкурсу за затвердженими критеріями. Порядок проведення і умови конкурсу розроблялися на основі постанов уряду №№1297 та 1298. Раніше за ними визначалися переможці попередніх конкурсів –Shell та Chevron.

І про який досвід відповідних робіт повідомляла Yuzgaz?

Віктор Назаркевич: Ярослав Кінах – член ради директорів фонду прямих інвестицій Емерстоун Енерджи (Люксембург), який створив компанію Yuzgaz спеціально для участі в проекті з пошуку та видобутку вуглеводнів в межах Юзівської ділянки. Кінах був керівником офісу ЄБРР в Україні в 1995-1997 роках, крім цього він має великий досвід реалізації нафтогазових проектів в Україні, Болгарії, Грузії. Він є президентом Iskander Energy – канадської нафтогазовї компанії, яка до початку АТО здійснювала пошукові роботи в Луганській області. Iskander Energy– компанія, яка має досвід діяльності на умовах угод про розподіл продукції в Грузії, де законодавство щодо угод про розподіл продукції подібне до українського.

Yuzgaz залучила до стратегічного планування та організації робіт із пошуку та видобутку вуглеводнів (зокрема, газу з нетрадиційних джерел) провідних західних спеціалістів, які мають великий досвід роботи в цій сфері. Крім цього, до робіт за УРП залучені досвідчені українські фахівці в нафтогазовому секторі, які працювали на ділянках надр Донецько-Дніпровської западини та Юзівській ділянці надр.

Після укладення УРП Yuzgaz буде здійснювати роботи з геологічного вивчення Юзівської ділянки та щодо подальшого видобутку вуглеводнів у партнерстві з компанією Schlumberger, одним із світових лідерів в нафтогазовій галузі.Schlumberger буде брати участь у загальному управлінні технічними аспектами проекту та виконувати сервісні роботи.

Schlumberger є провідним світовим постачальником технологій, послуг з комплексного управління нафтогазовими проектами та інформаційних рішень для нафтогазовидобувної промисловості по всьому світу. Schlumberger входить в ТОП-20 компаній світу за їх ринковою вартістю (по версії PFC Energy Oilandgas Research Acquisition). Schlumberger працює в понад 85 країнах світу та нараховує близько 113 000 співробітників.

До речі, Shell не хотіла повернутися в проект?

Віктор Назаркевич: Ні. Хоча їм пропонували прийти на ділянку знову.

Як формувався конкурсний комітет та хто обрав переможцем компанію Yuzgaz?

Віктор Назаркевич: Враховуючи порядок проведення та умови конкурсу, які погоджено міжвідомчою комісією, до конкурсного комітету входили керівники профільних міністерств, НАК «Надра України», ТОВ «Надра Юзівська», народні депутати.

Склад конкурсного комітету:

Директор «Надра Юзівська» Віктор Назаркевич.

Представник «Надра України» Валерій Коцюра.

Представники Міністерства енергетики і вугільної промисловості – міністр Ігор Насалик та Олег Жижко.

Представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України – Юрій Бровченко.

Народні депутати – Анатолій Матвієнко, Володимир Бандуров, Андрій Лопушанський.

***Інформація надана ТОВ «Надра Юзівська»

Завдяки чому ця компанія виграла конкурс? Які зобов’язання вона на себе візьме?

Віктор Назаркевич: Кожна компанія-учасник у зв’язку з подіями в Україні, падінням світових цін на газ, ситуацією з курсом гривні та іншими об’єктивними факторами в деякій мірі зменшила загальні зобов’язання щодо угоди. Водночас фінансові зобов’язання, які пропонує Yuzgaz, найбільш цікаві як для компанії, так і для держави.

Yuzgaz запропонувала найбільшу суму інвестицій на найризикованіший період – період початкового геологічного вивчення, який триває п’ять років. А також вона зберегла зобов’язання щодо обсягу мінімальних робіт протягом цього періоду, зокрема,мова йде про 15 свердловин.

Наскільки менші зобов’язання у Yuzgaz, якщо порівнювати з умовами, на яких в Україні була готова працювати Shell?

Віктор Назаркевич: Як я зазначив раніше, зобов’язання, взяті Shell щодо обсягу мінімальних робіт, будуть збережені новим інвестором практично в повному обсязі. Ця пропозиція є максимально наближеною до зобов’язань Shell у порівнянні з іншими учасниками. Це - єдиний учасник, який підтвердив готовність сплатити державі бонуси, що були раніше запропоновані Shell в повному обсязі, про що зазначено в конкурсній заяві переможця. У випадку, якщо Yuzgaz стане інвестором, після отримання погодження від уряду, держава отримає всі передбачені УРП бонуси (йдеться про суму понад 100 млн дол.), а також гарантовані обсяги інвестицій в соціальну сферу відповідно до заяви інвестора.

Кому належить компанія і хто за нею стоїть?

Віктор Назаркевич: Власником компанії є фонд прямих інвестицій Emerstone, який, за їхньою інформацією, працює з активами на суму 400 млн доларів. Переможець конкурсу надав гарантію материнської компанії. Це один з обов’язкових критеріїв участі заявників у конкурсі. Сума оцінюється в декілька сотень мільйонів доларів і відповідає взятим компанією зобов’язанням. Фонд здійснює свою діяльність відповідно до світової практики фінансових інститутів. Цей фонд акумулює фінансові ресурси, залучені на міжнародному фінансовому ринку, які необхідні для реалізації проектів.

Yuzgaz створена за місяць до конкурсу. Це викликає певні підозри…

Віктор Назаркевич: Інколи полюбляють маніпулювати тим, що компанії створені за місяць до конкурсу. Але створення спеціальних проектних компаній відповідає загальноприйнятій міжнародній практиці в нафтогазовій сфері. Так само робили Shell і Chevron, коли заходили в Україну. Вони створювали проектні компанії в юрисдикції Нідерландів і працювали за таким же механізмом, що було прийнятним для держави.

Ключове у відносинах з переможцем – це гарантія материнської компанії. Кожна компанія, яка брала участь у конкурсі, була допущена до нього, зокрема, завдяки тому, що цей критерій був виконаний. Тобто, у випадку невиконання інвестором зобов’язань з нього можна стягнути кошти.

Ярослав Климович: Також не треба забувати, що учасник УРП – це звичайний надрокористувач, який має ліцензію з затвердженою програмою робіт. За невиконання програми держава може призупинити або анулювати спеціальний дозвіл.

Після того, як на конкурсі обрали найпривабливішу пропозицію від Yuzgaz, які подальші дії «Надра Юзівська»?

Віктор Назаркевич: Відповідно до умов конкурсу, «Надра Юзівська» та Yuzgaz повинні направити запит про отримання згоди щодо відступлення прав і обов’язків за угодою до Кабміну. Уряд має прийняти рішення щодо відповідності компанії Yuzgaz вимогам, які  встановлені до інвестора законом про УРП та чинною угодою.

Ми повинні виконати певні процедурні моменти, а потім направити документи для отримання згоди від держави. Це відбудеться у найближчий час.

Разом з тим, у держави є 90 днів, щоб прийняти рішення. За цей час вона матиме змогу повністю перевірити компанію – розібратися зі структурою власності, переконатися в її фінансових можливостях, зрозуміти, що гарантія забезпечує інтереси держави. Після цього держава може прийняти позитивне або негативне рішення.

Ярослав Климович: Говорити про те, що проект рухається і хтось виграв конкурс, не можна. Претендент звичайно відібраний, але остаточне рішення – за державою.

У структурі «Надра Юзівська» 10% мала компанія «СПК-Геосервіс». Вважається, що їй надали цю частку представники екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького для отримання можливості виводити кошти при реалізації проекту з Shell. Зараз завершується процес повернення цієї частки у «Надра України». На яких умовах відбувається операція?

Ярослав Климович: Після виходу Shell «Надра Юзівська» розпочала роботу та активізувала пошуки нових інвесторів, відпрацьовувала механізм конкурсу. Наразі питання з «СПК-Геосервіс» закрите, НАК «Надра України» вивела його зі складу учасників.

Таким чином, на сьогоднішній день єдиним учасником ТОВ «Надра Юзівська» залишається Національна акціонерна компанія «Надра України».

На яке збільшення видобутку газу в Україні можна очікувати після промислової розробки цієї ділянки?

Віктор Назаркевич: Раніше Shell зазначала, що за базовим сценарієм повністю розроблена ділянка може давати до 10 млрд кубометрів газу на рік, за оптимістичним – до 20 млрд. Наразі ці цифри ніхто не спростовував, тому ми беремо їх за основу. Сподіваємося, що вони будуть близькі до реальності.

Ярослав Климович: Запаси складають понад 3 трлн кубометрів умовного палива. Однак, щоб говорити про більш достовірні цифри, потрібно провести геологорозвідувальні роботи.

Потенціал насправді великий. Якщо вдасться успішно реалізувати цей проект, то держава виграє. Це будуть суттєві кроки для досягнення енергетичної незалежності та розбудови нашої держави.

Олександр Гречко

По материалам: УНИАН
 

ПО РУБРИКАМ

27.06 Ком­пью­тер­ный ви­рус внес свои кор­рек­ти­вы в ра­бо­ту меж­бан­ка

27.06 Курс ев­ро 27 июня к дол­ла­ру до­стиг мак­си­му­ма с ав­гу­ста 2016 г на ком­мен­та­ри­ях гла­вы ЕЦБ

27.06 Сто­и­мость зо­ло­та 27 июня про­дол­жа­ет рас­ти на фоне уде­шев­ле­ния дол­ла­ра

27.06 НБУ и НКЦБФР до­го­во­ри­лись о лик­ви­да­ции кли­рин­го­вой мо­но­по­лии и по­сте­пен­ном вы­хо­де из ка­пи­та­ла РЦ и НДУ - ме­мо­ран­дум

27.06 Бит­ко­ин де­ше­ве­ет бо­лее чем на 5% на фоне со­об­ще­ний о ха­кер­ских ата­ках

27.06 Ряд стра­хо­вых ком­па­ний и МТСБУ под­верг­лись ха­кер­ской ата­ки

27.06 Де­по­зит­ные став­ки для физ­лиц 27.06.17

27.06 Мин­фин ре­шил при­влечь меж­ду­на­род­ную ком­па­нию для раз­ра­бот­ки биз­нес-стра­те­гии При­ват­бан­ка

27.06 Жерт­ва­ми мощ­ной ки­бер-ата­ки во втор­ник ста­ли Ка­б­мин, де­сят­ки бан­ков и ком­па­ний

27.06 Сред­не­взве­шен­ный курс дол­ла­ра на меж­бан­ке 27 июня со­ста­вил 26,0801 грн.

27.06 Ощад­банк огра­ни­чил функ­цио­нал услуг из-за ха­кер­ской ата­ки

27.06 Фон­до­вые ин­дек­сы АТР из­ме­ни­лись раз­но­на­прав­лен­но, Япо­ния и Ки­тай за­вер­ши­ли тор­ги в плю­се

27.06 Кур­сы ва­лют по кар­точ­ным опе­ра­ци­ям на 27 июня

27.06 НБУ со­хра­нил объ­ем ОВГЗ в сво­ем порт­фе­ле на 373 млрд гри­вен, бан­ки умень­ши­ли на 34,01 млн до 280,43 млрд гри­вен 27 июня

27.06 Ин­декс меж­бан­ков­ских ста­вок по блан­ко­вым кре­ди­там и де­по­зи­там 26.06.2017

27.06 Нефть про­дол­жа­ет до­ро­жать 27 июня на ослаб­ле­нии дол­ла­ра

27.06 Госдолг Укра­и­ны в мае 2017г со­кра­тил­ся на 11,34 млрд грн бла­го­да­ря укреп­ле­нию грив­ни – Мин­фин

27.06 В мел­ком опте 27 июня за­мет­но по­де­ше­ве­ли свет­лые неф­те­про­дук­ты, в роз­ни­це сни­зи­лись це­ны на СУГ

27.06 При­чи­ной мас­штаб­ной ата­ки на ком­па­нии РФ и Укра­и­ны стал ви­рус-шиф­ро­валь­щик Petya - экс­пер­ты Group-IB

27.06 Жерт­ва­ми мощ­ной ки­бер-ата­ки во втор­ник ста­ли Ка­б­мин, де­сят­ки бан­ков и ком­па­ний

27.06 Сто­и­мость ав­то­га­за 27 июня сни­зи­лась в ря­де круп­ных се­тей

27.06 Ре­ги­стра­ция рис­ко­вых на­ло­го­вых на­клад­ных с июля бу­дет не­воз­мож­ной, - ГФС

27.06 Наф­то­газ пе­ре­чис­лил го­су­дар­ству ре­корд­ные 15,7 млрд грн

27.06 "Укрзализныця" пред­ла­га­ет зер­но­трей­де­рам но­вый ме­ха­низм сни­же­ния де­фи­ци­та зер­но­во­зов

27.06 Евра­том ра­ти­фи­ци­ро­вал со­гла­ше­ние об ас­со­ци­а­ции меж­ду Укра­и­ной и ЕС, - Клим­кин

27.06 МВФ по­ни­зил про­гноз ро­ста ВВП США из-за по­ли­ти­че­ских скан­да­лов

27.06 Ев­ро­ко­мис­сия оштра­фо­ва­ла Google на 2,42 млрд ев­ро

27.06 Дра­ги за­щи­ща­ет мяг­кую по­ли­ти­ку ЕЦБ, счи­та­ет ее преж­девре­мен­ное уже­сто­че­ние контр­про­дук­тив­ным

27.06 Фор­точ­ка воз­мож­но­стей. Что еще мо­жет по­те­рять Рос­сия в Си­рии

27.06 Опа­се­ния от­но­си­тель­но рас­па­да ев­ро­зо­ны осла­бе­ва­ют

27.06 Ком­мен­та­рий: Чтобы объ­явить о на­ме­ре­нии бал­ло­ти­ро­вать­ся в 2018 го­ду, Пу­ти­ну ну­жен ка­та­клизм

27.06 Евра­том ра­ти­фи­ци­ро­вал со­гла­ше­ние об ас­со­ци­а­ции меж­ду Укра­и­ной и ЕС, - Клим­кин

27.06 Time на­звал На­валь­но­го в чис­ле 25 вли­я­тель­ней­ших лиц ин­тер­не­та

26.06 Вер­хов­ный суд США ча­стич­но вос­ста­но­вил дей­ствие ми­гра­ци­он­но­го ука­за Трам­па

26.06 По­че­му Рос­сии не нуж­но за­хва­ты­вать "га­зо­вый хаб" на Лу­ган­щине

26.06 Time Inc и Barclays за­пу­стят ин­декс, при­вя­зан­ный к спис­ку Fortune 500

26.06 Быв­ше­го ми­ни­стра финан­сов Бра­зи­лии Ан­то­нио Па­лоц­ци при­го­во­ри­ли к 12 го­дам за­клю­че­ния

26.06 За­пад­ные ин­ве­сто­ры по­ве­ри­ли Пу­ти­ну?

26.06 Об­суж­де­ние "Се­вер­но­го по­то­ка-2" ми­ни­стра­ми энер­ге­ти­ки ЕС не при­нес­ло ре­зуль­та­та

26.06 ЕС уси­ли­ва­ет борь­бу с от­мы­ва­ни­ем де­нег и финан­си­ро­ва­ни­ем тер­ро­риз­ма

27.06 Ки­ев­со­вет го­то­вит­ся пе­ре­име­но­вать про­спект По­бе­ды на Брест-Ли­тов­ский

27.06 В Ки­е­ве с 15 июля вы­рас­тут та­ри­фы на про­езд в го­род­ском транс­пор­те

26.06 По­ро­шен­ко под­пи­сал за­кон об от­мене ре­ги­стра­ции ин­ве­сти­ций и упро­ще­нии вы­да­чи ви­дов на жи­тель­ство в Укра­ине

23.06 Ки­ев­ский мет­ро­по­ли­тен пла­ни­ру­ет вве­сти по­пол­не­ние про­езд­ных би­ле­тов он­лайн и в лю­бом тер­ми­на­ле по­пол­не­ния сче­тов

23.06 Мет­ро на Ви­но­гра­да­ре по­явит­ся до кон­ца 2019 го­да

20.06 Ки­ев­со­вет под­дер­жал пре­кра­ще­ние со­гла­ше­ния с "Киевэнерго", пред­ва­ри­тель­но про­длив его на че­ты­ре ме­ся­ца

20.06 Ки­ев­ская ТЭЦ-6 мо­жет воз­об­но­вить ра­бо­ту к кон­цу не­де­ли

19.06 Goodbye, Ах­ме­тов. Станет ли со­гла­ше­ние с фин­ской Fortum уда­чей для Ки­е­ва

16.06 За год Укра­и­на под­ня­лась с 56-го на 50-е ме­сто в рей­тин­ге ин­но­ва­ци­он­ных стран

16.06 К ле­ту съем­ные квар­ти­ры в Ки­е­ве еще боль­ше по­де­ше­ве­ли

16.06 В Ки­е­ве утвер­ди­ли но­вые та­ри­фы на услу­ги по со­дер­жа­нию мно­го­квар­тир­ных до­мов

15.06 Суд раз­бло­ки­ро­вал сче­та Ки­ев­ско­го мет­ро­по­ли­те­на и от­ка­зал в от­сроч­ке вы­пла­ты дол­га "Укррослизингу"

13.06 МВД от­кры­ло но­вый сер­вис­ный центр в ТЦ "Metro" на Пет­ров­ке в Ки­е­ве

13.06 Окруж­ной админ­суд за­пре­тил пе­ре­име­но­вы­вать про­спект Ва­ту­ти­на в Шу­хе­ви­ча

12.06 Ки­ев на­шел ве­ро­ят­ную за­ме­ну "Киевэнерго"

27.06 За­чем Да­ни­люк объ­явил вой­ну Южа­ни­ной

27.06 "Хлеб­ное перемирие". За­чем тер­ро­ри­сты "ЛНР" об­стре­ля­ли Жел­тое

27.06 От взры­ва ав­то­мо­би­ля в Ки­е­ве по­гиб один из ру­ко­во­ди­те­лей управ­ле­ния раз­вед­ки

27.06 Уви­деть Па­риж и по­ре­шать. Что По­ро­шен­ко по­лу­чил от Мак­ро­на

26.06 Суд за­пре­тил ГПУ про­ве­рить е-де­кла­ра­ции Ляш­ко

26.06 Пе­ре­за­груз­ка КСУ. Ко­гда порт­нов­цев ли­шат бло­ки­ру­ю­ще­го па­ке­та

26.06 Хлеб­ное пе­ре­ми­рие. "Гибриды" стре­ля­ют, ВСУ го­то­вят­ся фор­си­ро­вать Се­вер­ский До­нец

26.06 Вы­ход­ные в АТО. По­че­му по­гиб­ли укра­ин­ские во­и­ны во вре­мя "перемирия"

26.06 Как Ти­мо­шен­ко ра­ду­ет Пу­ти­на бре­дом об им­пич­мен­те По­ро­шен­ко

26.06 Че­ло­век Кур­чен­ко ку­пил сеть га­зо­вых за­пра­вок в Гер­ма­нии – DW

26.06 США мо­гут ре­шить во­прос по­ста­вок Укра­ине обо­ро­ни­тель­но­го ору­жия еще в пре­де­лах это­го бюд­жет­но­го го­да - По­ро­шен­ко

26.06 В июле в Укра­и­ну при­е­дет Рекс Тил­лер­сон

23.06 Бои под Ав­де­ев­кой. По­че­му тер­ро­ри­сты укреп­ля­ют Кру­тую Бал­ку

23.06 Где про­ко­лол­ся Гуж­ва. Ка­кой ком­про­мат на Линь­ко на­ры­ла "Стра­на.ua"

23.06 Бои за До­нецк. Что озна­ча­ет взрыв в цен­тре го­ро­да

27.06 Как стар­та­пы об­ма­ны­ва­ют ин­ве­сто­ров на Kickstarter

27.06 Как за­щи­тить­ся от ви­ру­са, ко­то­рый бло­ки­ру­ет ком­пью­те­ры укра­ин­ских ком­па­ний

27.06 Бит­ко­ин де­ше­ве­ет бо­лее чем на 5% на фоне со­об­ще­ний о ха­кер­ских ата­ках

27.06 В Се­ти по­яви­лись рен­де­ры Samsung Galaxy Note8

27.06 NASA утвер­ди­ло ди­зайн ти­хо­го сверх­зву­ко­во­го са­мо­ле­та на за­ме­ну «Кон­кор­да»

27.06 Пер­вый элек­тро­кар Aston Martin пой­дет в се­рию через два го­да

27.06 Ев­ро­ко­мис­сия оштра­фо­ва­ла Google на 2,42 млрд ев­ро

27.06 Мо­шен­ни­ки на­жи­ва­ют­ся на шу­ми­хе во­круг WannaCry

27.06 Спе­ци­аль­ные ви­део­кар­ты для до­бы­чи крип­то­ва­лют по­яв­ля­ют­ся в про­да­же

26.06 Как не бо­ять­ся свет­ской бе­се­ды: 10 со­ве­тов

26.06 Са­мо­управ­ля­е­мые ав­то­мо­би­ли без­опас­нее, ко­гда «раз­го­ва­ри­ва­ют» друг с дру­гом

26.06 Ком­па­ния Takata объ­яви­ла о банк­рот­стве и про­да­ла боль­шую часть биз­не­са

26.06 Tesla со­здаст соб­ствен­ный му­зы­каль­ный сер­вис

26.06 Google обе­ща­ет пре­кра­тить чте­ние пи­сем в Gmail для под­бо­ра ре­кла­мы

26.06 SpaceX во вто­рой раз про­из­ве­ла успеш­ный за­пуск и по­сад­ку уже ис­поль­зо­вав­шей­ся для по­лё­тов ра­ке­ты

26.06 Как не бо­ять­ся свет­ской бе­се­ды: 10 со­ве­тов

23.06 Пас­сив­но-агрес­сив­ный кол­ле­га: 10 при­зна­ков

22.06 На­чаль­ни­ков ред­ко уволь­ня­ют за пло­хое об­ра­ще­ние с пер­со­на­лом

21.06 За 5 ми­нут до со­бе­се­до­ва­ния: как на­чать диа­лог

20.06 Гон­конг­ский мил­ли­ар­дер Ли Ка­шин уй­дет на пен­сию в 2018г в воз­расте 90 лет - WSJ

19.06 14 при­зна­ков то­го, что вас вы­жи­ва­ют из кол­лек­ти­ва

13.06 Иде­аль­ное со­бе­се­до­ва­ние: 12 ша­гов к успе­ху

09.06 Глав­ный враг кор­по­ра­тив­ной ИБ – ску­ча­ю­щий ра­бот­ник

09.06 9 фраз, ко­то­рые ме­ша­ют до­бить­ся успе­ха

07.06 7 са­мых до­ро­гих стар­та­пов США

06.06 По­че­му са­мо­на­де­ян­ные на­чаль­ни­ки ста­ли не­же­лан­ны

06.06 13 пло­хих при­вы­чек не­эф­фек­тив­ных лю­дей

31.05 Как стать иде­аль­ным за­ме­сти­те­лем

30.05 Аме­ри­кан­цы бо­ят­ся ид­ти в от­пуск

29.05 На за­во­дах фран­цуз­ской Michelin боль­ше нет на­чаль­ни­ков

теги

Apple, Aston Martin, Audi, bitcoin, BMW, Credit Suisse, Deutsche Bank, Facebook, Ford, Google, Huawei, Jaguar, Lamborghini, Lenovo, LG, Mercedes-Benz, Microsoft, Porsche, Samsung, Tesla, Toyota, Volkswagen, Volvo, Xiaomi, Англия, Белоруссия, Венесуэла, Газпром, ЕС, Казахстан, Китай, Молдова, Россия, США, Туркменистан, Турция, акции, депозитные ставки, золото, ипотека, кредит, межбанк, облигации, прогноз, форекс

ТОП-НОВОСТИ

ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

 

Это интересно